Regiony dzialania przedstawicieli handlowych

 

Region

Menadżer ds. klientów strategicznych
 

Przedstawiciel handlowy
 

Przedstawiciel handlowy
 

PÓŁNOCNO
-ZACHODNI

Maciej Dudkiewicz
tel.kom.: +48 600 802 799
dudkiewicz@emos.pl

Paweł Śniegocki
tel. kom.: + 48 515 871 309
sniegocki@emos.pl

Bartosz Guza
(woj. pomorskie)
tel.kom.: 0 604 558 358
guza@emos.pl

POŁUDNIOWO
-ZACHODNI

Marek Walaszczyk
tel.kom.: +48 600 806 039
walaszczyk@emos.pl

Kamil Szychowski
tel. kom.: +48 602 179 490
szychowski@emos.pl

 

POŁUDNIOWO
-WSCHODNI

Paweł Samuś
tel.kom.: +48 608 444 270
samus@emos.pl

Marcin Załucki
tel.kom.: +48 600 802 693
zalucki@emos.pl

Dawid Mojzyk
te. kom.: 0 606 147 714
mojzyk@emos.pl

CENTRALNY

Paweł Gawlik
tel.kom.: +48 698 664 439
gawlik@emos.pl

Paweł Jadanowski
tel.kom.: +48 660 718 454
jadanowski@emos.pl

Dawid Żmijewski
tel. kom.: +48 604 561 661
zmijewski@emos.pl

SIECI HANDLOWE - CAŁY KRAJ

Paweł Szczypczyk
tel.kom.: +48 600 881 698
szczypczyk@emos.pl

 

 
 

Informacje o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym

 

 

Działalność naszej firmy jest zgodna z unijnymi przepisami o ochronie środowiska.
 

 Informacje o Kosztach gospodarowania odpadami (KGO)

Kosz


Etykiety energetyczne

 

 

 

 

 

 

 

© EMOS spol. s r.o., Wszelkie prawa zastrzeżone. Dodaj stronę do ulubionych.