Co nas charakteryzuje


 Stabilność ekonomiczna


26 lat skutecznej pracy w swojej dziedzinie nie tylko potwierdza nasz profesjonalizm, lecz także zobowiązuje do dalszego polepszania jakości produktów i usług. Sekcja zakupu składa się z 25 managerów produkcyjnych i techników z wieloletnim doświadczeniem. To właśnie oni dbają o to, aby produkty EMOS były dobrej jakości i spełniały wysokie wymagania klientów.


 


Fachowość i jakość

 
26 lat skutecznej pracy w swojej dziedzinie nie tylko potwierdzają nasz profesjonalizm, lecz także zobowiązują do dalszego polepszania jakości produktów i usług.Dział produktów i zakupów składa się z 25 managerów produkcyjnych i techników z wieloletnim doświadczeniem.To właśnie oni dbają o to, aby produkty EMOS były dobrej jakości i spełniały wysokie wymagania klientów.
Istotnym atutem firmy EMOS jest sprawdzanie jakości produktów we własnym laboratorium badawczym. Działa ono od 2009 roku, a jego głównym celem jest kontrola jakości produktów dostarczanych na rynek oraz sprawdzanie parametrów podanych na opakowaniach. Dzięki laboratorium nie mamy wątpliwości co do danych umieszczonych na opakowaniach, a klient ma pewność, że są one prawdziwe.


Logistyka

 
Częścią naszej strategii ekonomicznej jest doskonała obsługa klienta i dobra logistyka. W 2001 roku spółka EMOS wybudowała nowoczesne centrum logistyczne, którego powierzchnia wynosi obecnie 10 000 m2 i posiada 12 500 miejsc dla europalet oraz 850 regałów półkowych. Od 2016 roku centrum logistyczne ma do dyspozycji automatyczny wózek widłowy o wydajności 3 000 dostaw.
Wielkość centrum logistycznego wraz z kontrolowanym procesem zakupów umożliwia nam utrzymanie optymalnego stanu zapasów. Dzięki temu zawsze gwarantujemy, że produkty oznaczone jako dostępne na naszej stronie internetowej, rzeczywiście znajdują się w magazynie i są gotowe do natychmiastowej wysyłki. Zazwyczaj przesyłka jest dostarczona do klienta w ciągu 2 dni roboczych.

 

 

Odpowiedzialność społeczna


Grupa EMOS przywiązuje również dużą wagę do otaczającego środowiska. W swoich działaniach zawsze uwzględniamy przyrodę i środowisko naturalne. Wszelkie zasoby naturalne wykorzystujemy maksymalnie efektywnie i oszczędnie. Minimalizujemy ilość odpadów i zapewniamy dla nich recykling.

W każdym kraju, w którym działamy, wspieramy indywidualne potrzeby osób niepełnosprawnych lub pokrzywdzonych społecznie, potrzeby organizacji charytatywnych oraz potrzeby naszych własnych pracowników.

W Czechach aktywnie wspieramy lokalne wydarzenia sportowe związane z tenisem, na przykład Zlatý kanár i FED CUP Přerov, lub hokejem, w którym sponsorujemy miejscowych przerowskich ZUBRÓW. Wśród imprez pracowniczych ulubioną jest niewątpliwie EMOS Race, na której co roku mogą się zmierzyć wszyscy pracownicy grupy EMOS. Co roku organizujemy również kilka wydarzeń społecznych przeznaczonych zarówno dla naszych partnerów jak i pracowników.
0 produkty do porównania Porównaj produkty