Litowa bateria guzikowa GP Ultra plus CR2032, 200 sztuk display box
Symbol B15325UP
W magazynie
25 maj 2026 U Ciebie
516,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Parametry
Opinie o produkcie
Parametry
| Marka | GP |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | B15325UP |
| Kod produktu | 1042203225 |
| EAN | 4891199236815 |
| wielkość baterii | – |
|---|---|
| skład chemiczny | litowe |
| seria | Lithium |
| możliwość ładowania | nie |
| pojemność | 240 mAh |
|---|---|
| napięcie | 3 V |
| rodzaj | GP CR2032 |
| temperatura pracy | -20 °C do +60 °C |
| ilość cykli ładowania | bez doładowania |
| waga | 3,1 g |
| max. okres przechowywania | 10 lat |
| Marka | GP |
| wymiary | 20,0 × 3,2 mm |
| opakowanie | 200 szt, display box |
Opinie o produkcie
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Litowa bateria guzikowa GP Ultra plus CR2032, 200 sztuk display box
1/4
Litowa bateria guzikowa GP Ultra plus CR2032, 200 sztuk display box