Z tego jesteśmy dumni

Certyfikaty

 
Ufaj partnerowi, z którym prowadzisz biznes. O solidności naszej firmy świadczą certyfikaty, które gwarantują nie tylko jakość sprzedawanego towaru, ale również wiarygodność i niezawodność w zakresie świadczenia usług.

 


Nagrody

 
Lubimy, kiedy rezultaty mówią same za siebie. Jesteśmy dumni, kiedy ktoś nas sprawiedliwie wyróżni. To właśnie nagrody świadczą o niezawodności i dają nam siłę, abyśmy mogli pracować lepiej i ciągle się doskonalić.
 
 

budujeme-hrde-cesko-homepage.jpgWyróżnienie czeskich liderów (cz. Ocenění českých lídrů)

Spółka Emos spol. s r.o. zdobyła 2. miejsce w projekcie Wyróżnienie Czeskich Liderów w Kraju ołomunieckim stając się tym samym jednym z czeskich liderów, których łączy jedna idea „Budujemy dumne Czechy“. Jury ekspertów konkursu, którego gwarancję kompetentnej oceny stanowiła spółka CRIF – Czech Credit Bureau, oceniało nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale także np. etykę i przejrzystość prowadzenia biznesu, możliwości innowacyjne oraz historię działalności.Wyróżnienie TOP EXPO za najlepszą ekspozycję wystawową

Spółka EMOS spol. s r.o. dnia 20. 11. 2013 r. otrzymała wyróżnienie TOP EXPO za najlepszą ekspozycję wystawową na targach FOR ELECTRON 2013.
0 produkty do porównania Porównaj produkty