Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Inteligentny dom z EMOS GoSmart

Inteligentny dom z EMOS GoSmart

Przygotowaliśmy szeroką gamę inteligentnych produktów dla twojego domu o optymalnym stosunku ceny do jakości i doskonałym wsparciu technicznym. Produkty EMOS GoSmart zostały opracowane przez zespół specjalistów wspólnie z wiodącymi na świecie producentami w tej dziedzinie. Każdy produkt EMOS GoSmart podlega ścisłej kontroli jakości bezpośrednio u producenta i oczywiście również w naszym laboratorium. Aplikacja EMOS GoSmart ułatwia sterowanie wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu poprzez telefon komórkowy lub tablet, gdziekolwiek jesteś.
Wideodomofony
Kamery IP zewnętrzne
Kamery IP wewnętrzne
Dzwonki wideo
Termostaty
Żarówki
Przedłużacze
ZigBee / Przełącznik scen

Kontroluj wszystkie swoje produkty za pomocą jednej aplikacji

Pełna lokalizacja i łatwość obsługi

Aplikacja EMOS GoSmart ułatwia sterowanie wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Dzięki jej doskonałej lokalizacji, możesz komunikować się z nią w swoim ojczystym języku.

Bez skomplikowanych ustawień aplikacja EMOS GoSmart daje Ci aktualny przegląd tego, co dzieje się w Twoim domu i pozwala wygodnie zdalnie sterować wszystkimi inteligentnymi urządzeniami.

PEŁNA LOKALIZACJA

Dzięki pełnej lokalizacji wejdziesz w interakcję z aplikacją w swoim ojczystym języku.

ŁATWA OBSŁUGA

Nie musisz się martwić o skomplikowane sterowanie aplikacją. Każdy może z niej korzystać.

INTELIGENTNE SCENARIUSZE

Pozwól swoim produktom współpracować z inteligentnymi scenariuszami.

ZARZĄDZANIE URZĄDZENIAMI

Możesz sterować wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji.

INTELIGENTNE ALERTY

Aplikacja powiadamia Cię o tym, co dzieje się w Twoim domu dzięki powiadomieniom.

Wideodomofony

Uzyskaj pełną kontrolę nad dostępem do domu.

Komunikuj się z zaproszonymi i nieproszonymi gośćmi przed drzwiami za pomocą inteligentnych wideodomofonów, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w drodze – bezpiecznie i bez konieczności otwierania drzwi.
 

Kamery IP zewnętrzne

Zabezpiecz swój dom przed nieproszonymi gośćmi.

Niezależnie od tego, czy jedziesz na wakacje, czy tylko do pracy, możesz liczyć na to, że Twój dom pozostanie bezpieczny. Inteligentne kamery czuwają nad nim za Ciebie. Każda podejrzana aktywność w jego otoczeniu zostanie natychmiast zaalarmowana za pośrednictwem aplikacji EMOS GoSmart.
 

Kamery IP wewnętrzne

Zyskaj spokojny sen, nie martwiąc się o wszystko, co kochasz.

Inteligentne kamery wewnętrzne z serii EMOS GoSmart czuwają nad małym dzieckiem, niespokojnym zwierzęciem i wnętrzem mieszkania lub domu, gdy wyjeżdżasz na urlop. Wystarczy je wykorzystać, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i domowi.
 

Dzwonki wideo

Miej zawsze doskonały przegląd tego, co dzieje się za Twoimi drzwiami.

To proste dzięki inteligentnym dzwonkom wideo, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży. Komunikuj się zdalnie z odwiedzającym, wykonuj nagrania wideo, otrzymuj powiadomienia o zarejestrowanym ruchu za drzwiami.
 

TERMOSTATY

Zmniejsz koszty ogrzewania domu.

Ustaw optymalną temperaturę dla różnych pomieszczeń i pór dnia, steruj zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego i miej w domu temperaturę bardziej komfortową niż kiedykolwiek. Oszczędzaj koszty dzięki inteligentnym termostatom i głowicom termostatycznym EMOS GoSmart.
 

Przedłużacze

Zostań panem wszystkich urządzeń elektrycznych.

Śledź zużycie energii elektrycznej dzięki inteligentnym przedłużaczom EMOS GoSmart, wyłączaj i włączaj swoje urządzenia zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego i zmień zwykłe urządzenia w inteligentne. Oszczędzaj pieniądze i czas.
 

Żarówki

Stwórz niepowtarzalną atmosferę w swoim domu.

Inteligentne żarówki staną się kluczem do automatyzacji domu. Twórz sceny i korzystaj z ustawień oświetlenia w swoim domu, od przyciemniania po różne odcienie kolorów światła. Stwórz przyjemną atmosferę i zapewnij swojemu domowi nie tylko jakość, ale także inteligentne oświetlenie.
 

ZigBee / Przełącznik scen

Łatwe i wygodne sterowanie urządzeniami.

Rozszerz swój inteligentny dom o więcej czujników i produktów. Dzięki bramce ZigBee można je wygodnie podłączyć i używać do konfigurowania automatyzacji tak, jakby były podłączone bezpośrednio do sieci WIFI. Dzięki niskiemu zużyciu energii przez protokół ZigBee, małe czujniki bezprzewodowe mogą działać nawet przez kilka lat na jednej baterii.
Możesz też sterować wieloma domowymi urządzeniami elektrycznymi lub oświetleniem jednocześnie za pomocą jednego przycisku na kontrolerze scen. Dzięki temu zaawansowanemu typowi przełącznika można zaprogramować różne sceny lub ustawienia efektów świetlnych, a następnie po prostu je aktywować.