+48 33 816 92 42 Poniedziałek–piątek
Home O nas

O nas

Jesteśmy w 100% czeską firmą, której historia rozpoczęła się w 1991 roku w Czechach. Od tego czasu staliśmy się nowoczesną korporacją, w skład której wchodzi spółka macierzysta Emos spol. s r.o. oraz 4 spółki zależne na Słowacji, Słowenii, Węgrzech i w Polsce. Razem dostarczamy naszą niedrogą, ale wysokiej jakości elektronikę do 23 krajów europejskich, zaspokajając zapotrzebowanie około 412 milionów ludzi.

W 2017 roku został stworzony koncern EMOS. Spółką dominującą jest EMOS CZ Group a.s., która jest właścicielem 100% udziałów w spółkach EMOS spol. s r.o., EMOS property, EMOS SK, EMOS PL, EMOS HU oraz EMOS SI. Stworzenie koncernu umożliwia bardziej efektywne prowadzenie polityki handlowej w grupie, centralizację procesów logistycznych, wykorzystanie synergii pojedynczego centralnego zakupu i pozwala korzystać z kapitału i siły ekonomicznej grupy EMOS.

Potrzebujesz porady? Nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie Ci pomożemy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 7–15.30.

Strona używa ciasteczek. Pozostając na niej wyrażasz na to zgodę. Więcej