Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
BEZPŁATNA DOSTAWA dla zamówień za min. 30zł
20 % rabat na termostaty oraz lampki biurkowe
Home O nas

O nas

Jesteśmy czysto czeską spółką EMOS spol. s r.o., jedną z największych firm w Republice Czeskiej w dziedzinie elektrotechniki. Od momentu powstania przeszła firma dynamicznym rozwójem, ale nadal jest w 100% własnością kapitału czeskiego. Obecnie zatrudnia ponad 390 osób, które dbają o to, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości i jak najszybciej trafiały do klientów. W Polsce oddział firmy EMOS, który został otwarty w roku 1994, znajduje się w mieście Bielsko-Biała. Od 2004 roku spółka EMOS PL jest wyłącznym dystrybutorem produktów EMOS na rynku polskim.

 

Nasze towary dystrybuowane są również do hurtowni, supermarketów, sieci sklepów i punktów sprzedaży detalicznej. Do ważnych partnerów handlowych należą na przykład sieci Leroy Merlin, Media Markt, Mrówka, Obi czy Domus. Dlatego nie jest wykluczone, że nasze produkty już macie w swoim domu.

Działamy w skali międzynarodowej, jesteśmy na rynku od ponad 30 lat

Spółka EMOS została założona w 1991 roku. Z powodzeniem działamy na rynku od ponad 30 lat. Nasza siedziba znajduje się w Przerowie. Stamtąd zarządzamy sprzedażą i zapewniamy obsługę klienta. Grupa EMOS CZ SA jest zgrupowaniem firm EMOS w Republice Czeskiej i jej czterech spółek siostrzanych na Słowacji, w Polsce, Słowenii i na Węgrzech.

Działamy w 26 krajach, a około 20% naszego całkowitego obrotu trafia za granicę. Daje nam to doświadczenie na rynku międzynarodowym i umożliwia zapewnienie naszym klientom wymaganej jakości towarów i związanych z nimi usług. Posiadamy dużą ilość produktów w naszym asortymencie, który jest stale uzupełniany o nowe produkty.

30
lata z tobą

5
oddziałów w Europie

26
krajów eksportujących

390
pracowników

 

Posiadamy własne centrum logistyczne - towary w magazynie są rzeczywiście w magazynie

 

W grudniu 2001 roku został otwarty magazyn EMOS w Przerowie przy ulicy Lipnickiej 2844. To centrum logistyczne jest stale rozbudowywane i modernizowane. Obecnie w magazynie znajdują się stanowiska regałowe, paletowe oraz stanowisko kompletacji i wysyłki. Całkowita powierzchnia magazynu wynosi 16000 m2 o łącznej pojemności 22000 pozycji paletowych i 1200 regałów półkowych. Od 2016 r. w centrum logistycznym znajdują się również wysokie automatyczne układarki o pojemności 2600 skrzynek różnej wielkości, które znacznie przyspieszają kompletację drobnych towarów. W ciągu jednego dnia możemy wysłać nawet 23 000 przedmiotów, 2 000 paczek i 200 europalet do 26 krajów Unii Europejskiej.

Dzięki dużej pojemności centrum logistycznego zawsze gwarantujemy, że towary znajdujące się w magazynie są rzeczywiście w magazynie i gotowe do natychmiastowej wysyłki. Praca zmianowa zapewnia dostarczenie towaru do klienta najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych.

22 000
pozycje paletowe

1 200
miejsca na półkach

2 000
opakowania na dzień

2 600
elementy aktywne

 

Kontrolujemy jakość naszych własnych towarów

Nasza firma posiada kilka grup produktowych, które oceniają jakość importowanych produktów. Badania jakościowe przeprowadzane są na urządzeniach kontrolno-pomiarowych w siedzibie firmy lub w autoryzowanych placówkach badawczych.

Staramy się zawsze dokładnie i prawidłowo informować naszych klientów o parametrach naszych produktów, w tym celu posiadamy w pełni wyposażone laboratorium badawcze.

Na przykład, dla produktów EMOS Lighting, testujemy wielkości fotometryczne, takie jak strumień świetlny (lm) i inne w kuli całkującej.