Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Bezpieczeństwo domu
Cena
Od
do
Dostępność towarów
Wyczyść filtr
 • Bezpłatna dostawa od 30 zł
  Bezpłatna dostawa od 30 zł
 • 99% Zadowolonych klientów
  99% Zadowolonych klientów
 • Ekspresowa wysyłka
  Ekspresowa wysyłka
 • Testowane w laboratorium
  Testowane w laboratorium

Bezpieczeństwo domu

Zapewnij sobie i swojemu domowi większe bezpieczeństwo za pomocą wideodzwonków, wideodomofonów czy kamer IP. Komunikuj się zdalnie ze swoimi gośćmi i używaj zdalnych elektronicznych zamków do drzwi, aby wpuszczać ich bez konieczności pośpiechu do drzwi. Nasze produkty zabezpieczające do domu ułatwiają życie i chronią twoją własność, gdziekolwiek jesteś.

Nowością w naszej ofercie są inteligentne urządzenia zabezpieczające z serii EMOS GoSmart - zestawy wideofonów, monitory do wideofonów, wideodzwonków, wewnętrzne i zewnętrzne kamery IP, dzięki którym stworzysz własny inteligentny dom. Podłącz poszczególne urządzenia, ustaw automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Bestsellery

Kolejne bestsellery
Wyświetlane produkty 1 - 12 od 47
Trudno wybrać? Zbyt wiele produktów?
Sprawdź filtry, co jest dla Ciebie ważne
Wstecz 1 3 4

Bezpieczeństwo domu | Szybka dostawa

Wideodomofon domowy lub dzwonek do drzwi z telefonem to jedno z podstawowych zabezpieczeń domu. Umożliwia łatwą zdalną komunikację z osobą stojącą przy twojej bramie lub drzwiach wejściowych. Ty, twoje dzieci, rodzice czy dziadkowie nie musicie już ryzykować otwarcia drzwi absolutnie każdemu, kto zadzwoni do twoich drzwi. O wiele bezpieczniej jest porozmawiać z gościem zdalnie, zobaczyć go i wpuścić go lub też nie.

Nowoczesne wideotelefony EMOS składają się zawsze z jednego lub dwóch kolorowych monitorów i utwardzonego zespołu kamer (w wersji "antivandal"). Niektóre z nich są wyposażone w zintegrowaną pamięć, która automatycznie przechowuje zdjęcia twoich gości. Oferujemy również zestaw wideofon + kamera, który komunikuje się przez domowe Wi-Fi z telefonem komórkowym lub tabletem. Możesz więc z dowolnego miejsca monitorować otoczenie swojego dzwonka do drzwi.