Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
PROMOCJA na ŻARÓWKI rabat 10% z kodem ZAROWKI10
rabat 20% na Akumulatory ołowiowe i prostowniki z kodem aku20
Home Wideodomofony Zestawy wideodomofonowe Wideodomofon 7" komplet EM-10AHD

Wideodomofon 7" komplet EM-10AHD

Symbol H3010
823,00
W magazynie
30 lis 2022 U Ciebie
Ceny za szt..
liczba monitorów 1
liczba zespołów kamer 1
ilość przycisków kamery 1
zamek do drzwi w zestawie nie
zasilacz do zamka w zestawie nie
Więcej parametrów
Podstawowe dane
Marka EMOS
Główny kod zamówienia H3010
Kod produktu 3010003010
EAN 8592920090329

Rozszerzony opis

 
 

FAQ – częste pytania

Dla 3 monitorów należałoby zastosować zasilacz na szynie DIN o parametrze co najmniej 5A dla zasilania wszystkich trzech monitorów. W przeciwnym razie konieczne jest zainstalowanie monitorów zgodnie ze schematem.

System jest okablowany za pomocą 4 przewodów (najlepiej skrętki komputerowej UTP/FTP z podwójnymi żyłami dla każdego wejścia). Zalecamy skrętkę UTP lub ekranowaną FTP CAT.5, najlepiej CAT.6, przy większych odległościach od 20 metrów kabel SYKFY (5x2x0,5 lub 10x2x0,5). Do poprawnego działania urządzenia niezbędne jest podłączenie (zasilanie, GND, video, audio). Podłączenie (zasilanie, masa, obraz, dźwięk) jest konieczne do prawidłowego działania urządzenia.
Standardowy kabel 2-żyłowy.

Oba monitory muszą być podłączone do zasilania. Podłączasz z pierwszego monitora (tutaj zacisk SLAVE OUT) do drugiego monitora (tutaj zacisk SLAVE IN). Jednostka kamery jest podłączona do DOOR1. Dálego rozpinamy dokument w swoim łóżku. 

.
Tak, są one uwzględnione.
W ustawieniach są 3 poziomy czułości ( 1,2,3), poziom numer 3 powinien być najwyższy, a następnie wyłączony.
Do urządzenia można podłączyć maksymalnie 2 kamery CCTV.
Zespoły kamer z linii EM-10AHD są wykonane z litego metalu. Dzięki temu są one odporne na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych. Nie przeszkadza im deszcz ani śnieg.

Tak, w przypadku tego urządzenia istnieje opcja domofonu adresowalnego. Tylko w przypadku jednego przycisku na zespole aparatów, który reprezentuje 1 oddział. 

.
Aparat jest przystosowany do pracy w temperaturze minus 40 stopni Celsjusza.
Po wykryciu ruchu następuje nagranie. Domyślnie nie jest nagrywany żaden sygnał audio.
Testowane z kartami o pojemności 16 i 32 GB. Najwyraźniej nie powinno być problemu nawet przy większych pojemnościach.
Tak, jest to możliwe. Obraz z jednostki kamery zewnętrznej będzie wyświetlany pod ikoną VCHOD1/VCHOD2 (w zależności od liczby jednostek kamer zewnętrznych), obraz z kamer CCTV znajdujących się wewnątrz - pod ikoną BYT1/BYT2 (w zależności od liczby kamer CCTV). Do jednego monitora LCD można podłączyć maksymalnie 2 kamery CCTV. Kamera CCTV jest zasilana z monitora.
Gdy na tym samym oddziale jest podłączonych kilka monitorów z opcją interkomu, nie jest już możliwe nawiązanie połączenia z trwającą rozmową.
Nawiązywanie połączeń jest możliwe tylko w przypadku wideotelefonów, w których na module kamery znajduje się 1 przycisk. W przypadku urządzeń wieloprzyciskowych połączenia mogą być realizowane tylko między monitorami podłączonymi w ramach jednej gałęzi (dla H3016, H3017, H3018- 1 abonent= 1 przycisk= 1 gałąź, można podłączyć do 7 monitorów i realizować połączenia między nimi). Przykład: jeśli posiadam jednostkę H3018 z 4 przyciskami, gdzie każdy przycisk będzie oznaczał jedną rodzinę korzystającą z jednego monitora, połączenia między monitorami nie będą możliwe. Jeśli jednak ta sama rodzina ma dwa monitory (jeden na korytarzu, drugi w sypialni), możliwe jest wykonywanie połączeń między nimi - oba monitory będą dzwonić jednocześnie.
Tak, zestaw umożliwia podłączenie maksymalnie 2 modułów kamer przydrzwiowych, z których każdy może oczywiście sterować zamkiem drzwi, a także 2 dodatkowych zewnętrznych kamer CCTV - dlatego możliwe jest również przełączanie między wyświetlaniem obrazu z kamer VCHOD1 i VCHOD2.
Nie muszą się one sumować. Moduł bramy podłącza się za pomocą kabla 4-żyłowego, a napęd bramy za pomocą standardowego kabla 2-żyłowego.
Można je przełączać za pomocą ikony na drążku ( DOOR 1, DOOR 2 / CAMERA 1, CAMERA 2).
Wykrywanie musi być włączone w menu. Następnie wideofon zapisuje ruch na włożonej karcie SD, a nagrania te można wywołać (menu - drzwi/drzwi1 lub drzwi2 i ustawienie detekcji 1,2 lub 3 w zależności od żądanej czułości).

Instrukcje dotyczące okablowania można znaleźć w załączonym dokumencie. 

.

Tato možnost zapojení není možná. Doporučujeme ZV2 Melody, viz schéma.

.

 

.

.
Ogólnie zalecamy kartę SD o pojemności 32 GB, urządzenie obsługuje format mp3, nie ma ograniczenia długości, tak długo jak mp3 jest, będzie dzwonić.
Może to oznaczać uruchomienie noktowizora, który działa automatycznie dzięki filtrowi odcinającemu podczerwień. Zalecam zwarcie układu z kablem do transmisji danych, np. o długości 1 m, aby sprawdzić, czy nadal będzie się tak zachowywał. Jeśli urządzenie zachowuje się prawidłowo po zwarciu, problem może leżeć gdzieś w samym torze połączenia.
Tak, jeśli pierwszy moduł kamery znajduje się w gnieździe DOOR1, a drugi w DOOR2, a monitory są podłączone w kolejności (monitor główny)-Clamp TO SLAVE i (monitor dodatkowy)-SLAVE IN, możliwe będzie wykonywanie połączeń interkomowych. Do jednego przycisku branch=1 można podłączyć do 7 monitorów.
Minimum to 60 sekund. Jedynym rozwiązaniem jest zmniejszenie czułości detekcji ruchu w ustawieniach (detekcja 1,2,3).
Zależy to od typu zamka: C0024- Naciśnij odpowiedni przycisk, aby włączyć typowy dźwięk brzęczyka na 1-2 sekundy, który pozwala gościowi otworzyć bramę lub drzwi wejściowe. Jeśli w tym czasie nie przejdą, należy wyzwolić nowy impuls. Ponadto ma wbudowany bolec, który można łatwo wysunąć i dezaktywować zamek (trwale odblokować) na dowolnie długi czas. W tym czasie dostęp do posesji/domu jest nieograniczony. Model / C0025- jest specyficzny w stosunku do innych modeli dzięki funkcji trzpienia dynamometrycznego. Dzięki niemu zamek odblokuje się po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na telefonie domowym lub wideofonie i pozostanie w tym stanie do momentu, gdy osoba przejdzie przez bramę. Po zatrzaśnięciu BEFO 1221 zablokuje ją ponownie, co czyni go pożądanym narzędziem, zwłaszcza w miejscach, gdzie kamera nie znajduje się bezpośrednio przy bramie.
Będzie to połączenie brązowego i czarnego kabla. Przycisk wyjścia jest przełączany przez zacisk GND.

Spróbuj sformatować kartę SD lub wypróbuj inną kartę pamięci do przechowywania danych.

.

 Nie maýżadnego powodu, dla którego obraz na zakładce powinien mieć niższąýższą jakość niż na standardowym wyświetlaczu.

.

Nie´tomen– urządzenie– pozwala– náwštively leave a voicemail

.

Nerušit – ráwnocześnie zarówno wewnętrznešíjak i zewnętrznešíjednostki są wyciszone

.
Jeśli w opcji trybu ustawiono opcję "nie przeszkadzać", monitor nie będzie dzwonił.
Nasza oferta obejmuje maksymalnie 4 uczestników - 4 monitory i moduł kamery dla 4 uczestników (H3018). W przypadku tego typu połączenia nie będzie możliwe użycie interkomu jako środka łączności między uczestnikami. Jeśli monitory są podłączone w ramach jednej gałęzi, reprezentowanej przez 1 przycisk na module kamery - możliwe jest użycie interkomu, w ten sposób można podłączyć równolegle do 7 monitorów. Do jednego monitora można podłączyć 2 moduły kamer. Z tyłu monitora zawsze znajduje się złącze DOOR1 / DOOR2.
Karta SD nie wchodzi w skład zestawu.
Tak, menu jest w języku czeskim.
Tak, jest taka możliwość. Monitory są podłączone równolegle jeden za drugim i mogą być sterowane z każdego z nich osobno + możliwa jest komunikacja między monitorami za pomocą funkcji interkomu.
W tym przypadku wystarczy przycisk wyjścia umieszczony po wewnętrznej stronie drzwi wejściowych. Można też kupić model H8011 (musi być podłączony do sieci elektrycznej), adapter nie wchodzi w skład zestawu.

Jest to system 2 przycisków na aparacie (2 oddzielne gałęzie komunikacji).W tłumaczeniu jest to przypadek, w którym, pierwszy przycisk jest dla jednej gałęzi komunikacyjnej (np. jednostki mieszkaniowej), drugi przycisk jest dla drugiej gałęzi komunikacyjnej (np. jednostki mieszkaniowej). Każdaágałąź komunikacyjna możeábyćározszerzona do maksymalnie 7 monitoroacute;w połączonych równolegle.

.
Zalecam sprawdzenie okablowania zgodnie z instrukcją, zamocowania do zacisków, wystarczającej izolacji i rodzaju kabla (ekranowany), a następnie podłączenie go na krótko do stołu, aby sprawdzić, czy będzie działał.

Głośność głośnika podczas komunikacji między interkomami można ustawić po wejściu do menu ( ząbkowaneékółko) oraz ikony ustawídzwonekáw ( ikona notatki)- tutaj można ustawić: czasýw pełnycháw, déw i głośności dzwonkoacute;w, głośności melodii… W przypadku komunikacji za pomocą funkcji interkomu, dzwonki są wstępnie ustawione w urządzeniu. Możliwe jest więc ustawienie do 3 sekwencji czasowych melodii dla wejść Door1/Door2.

.

1.Pobierz plik ze stron internetowych
2.Rozpakuj plik zip
3.Otwórz plik zawierający żądany język, a następnie prześlij plik z rozszerzeniem .fw na kartę SD, a następnie zaktualizuj firmware w urządzeniu.

.

 

.
Niestety, takie połączenie nie jest możliwe.
Nie jest to możliwe.

Wideofon pozwala na kontrolę jednej bráwki, w odwrotnym przypadku kontrolowalibyśmy obie bráwki, gdy wchodzimy w otwartyáwny impuls.

.

Tak. Jeśli masz jednostkę kamery #1 w PIN DOOR1 i jednostkę kamery #2 w PIN DOOR2 i ktoś zadzwoni do dzwonka, oba wyświetlacze zaświecą się z napisem DOOR1 lub DOOR2. 

.

Zálemíw, ktoacute;ry podchodzi do monitora i zajmuje się probílemílem. Do probíhícílemów nie można się już zalogować ani uzyskać dostępu z innego MO. 

.
"Monitor wideo 1 ks
 • Bezpłatna dostawa od 30 zł
  Bezpłatna dostawa od 30 zł
 • 99% Zadowolonych klientów
  99% Zadowolonych klientów
 • Ekspresowa wysyłka
  Ekspresowa wysyłka
 • Testowane w laboratorium
  Testowane w laboratorium
Najważniejsze parametry
liczba monitorów 1
liczba zespołów kamer 1
ilość przycisków kamery 1
zamek do drzwi w zestawie nie
zasilacz do zamka w zestawie nie
Pozostałe parametry
zamek do drzwi tak
przejazd bramy tak
aplikacja do zdalnej kontroli bez aplikacji
intercom tak
możliwość nagrywania tak
możliwość podłączenia kamer CCTV tak
oświetlenie kamery tak, do 150 cm
ilość melodii 10 + posiadać
regulacja głośności tak
kolor srebrna
przekątna wyświetlacza 7"
kolorowy dotykowy wyświetlacz tak
wymiary monitora 175 × 125× 20 mm
wymiary kamery 135 × 50 × 25 mm
kąt widzenia kamery 160°
stopień ochrony IP44
przetwornik optyczny kamery 2 Megapixel AHD (1080p)
zasilanie monitora 12 V DC (w zestawie)
zasilanie kamery z monitora
zasilacz w zestawie tak
montaż na ścianę
kamera wandaloodporna tak
wymagane okablowanie FTP albo SYKFY 5 × 2 × 0,5
ilość przewodów (monitor/zamek/brama) 4+0+2
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Pliki do pobrania
Produkty powiązane

Produkty powiązane (9)

ELEKT.ZAMEK 12V/0,6A FAB1211MB
539,00
W magazynie
ELEKT.ZAMEK 12V/0,6A FAB1221
544,00
W magazynie
Kabel Ftp Cat5e, 305m
1 250,50
W magazynie
Klawiatura kodowa DH16A-30DT
577,00
W magazynie
Zasilacz sieciowy 12 V/5 A DC DIN
182,00
W magazynie
Kamera wideodomofonu kolor EM-10AHD RF-1
338,00
W magazynie
Kamera wideodomofonu kolor EM-10AHD RF-2
338,00
W magazynie
Kamera wideodomofonu kolor EM-10AHD RF-4
360,00
W magazynie
Monitor wideodomofonu EM-10AHD
552,00
W magazynie
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.