Monitor wideodomofonu EM-10AHD

Symbol H3015
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
7 mar 2024 U Ciebie
442,00
Opis

Rozszerzony opis

Monitor LCD wideofonu EM-10AHD 7"

Monitor wideofonowy EM-10AHD z obrazem Full HD zrobi na Tobie wrażenie. Oprócz idealnie ostrego i wysokiej jakości obrazu, zaoferuje Ci możliwość połączenia wielu ekranów, co pozwoli na prowadzenie prywatnych rozmów między nimi - interkom.

Kiedy zadzwoni dzwonek do drzwi, na wewnętrznym 7" monitorze LCD zobaczysz każde przychodzące połączenie, niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest jasno, czy ciemno. A jeśli nie ma Cię w domu, gość może zostawić wiadomość, którą odtworzysz na monitorze po powrocie do domu.

Detektor ruchu strzeże Twojej własności, a system automatycznie zapisuje przechwycone zdjęcia i filmy na karcie micro SD, abyś mógł je w każdej chwili obejrzeć. Od tej pory żaden gość, złodziej czy inny niepożądany gość nie umknie.

.

Zawsze wiesz, kto jest przy drzwiach

Dzięki wideofonowi EM-10AHD i transmisji w jakości HD zawsze będziesz dobrze widział i słyszał, co dzieje się przy bramie lub u Twoich drzwi. Nic ci nie umknie. Wysokiej jakości obraz na wyświetlaczu LCD natychmiast pokaże Ci każdego, kto zadzwoni do Twoich drzwi.

Odbierz, otwórz bramę lub nagraj wiadomość

Wideofon EMOS EM-10AHD uprości Twoje życie na wiele sposobów. Nie tylko alarmuje o nadchodzącym gościu i umożliwia dwukierunkową komunikację głosową, ale także steruje drzwiami wejściowymi lub bramą garażową lub wjazdową w jednej chwili, za pomocą jednego przycisku na wewnętrznym monitorze LCD. Przyda się nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Bo każdy, może zostawić wiadomość dźwiękową i wizualną na automatycznej sekretarce.

Detekcja ruchu i rejestrator

Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, to ucieszy Cię fakt, że wideofon został wyposażony w slot na karty micro SD. Można w nim przechowywać zdjęcia i całe sekwencje wideo dzwoniących gości. Po uruchomieniu funkcji detekcji ruchu, kamera będzie stale strzegła obszaru przed wejściem do Twojego domu. Zaalarmuje Cię o nieproszonym gościu dźwiękowym alertem i automatycznie rozpocznie nagrywanie wideo lub zdjęć. Jeśli rozbudujesz system o dodatkowe kamery bezpieczeństwa i inne zabezpieczenia domu, możesz przekształcić wideofon w pełnoprawny system monitoringu, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się o swój dom, nawet jeśli będziesz na drugim końcu świata.

 1. Mikrofon
 2. Rozpoczęcie/zatrzymanie nagrywania ręcznego, poruszanie się w menu
 3. Menu, potwierdzenie wyboru menu
 4. Ręczne przechwytywanie obrazu, ruch menu
 5. Interkom
 6. Wywołanie jednostki kamerowej 1-2, kamery CCTV 1-2
 7. Uruchomienie przejazdu bramy
 8. Uruchomienie zamka drzwi
 9. Pogadanka/zawieszka

Kompaktowy monitor LCD


Rozpraszający, a jednocześnie ostry, szybko przyciąga wzrok, gdy ktoś dzwoni. Wysokiej jakości kolorowy ekran o wymiarach 175 × 125 × 20 mm z wielojęzycznym menu i czytelnymi ikonami graficznymi oferuje szereg praktycznych funkcji i właściwości. Wybierz spośród dziesięciu dzwonków w systemie lub w prosty sposób odtwórz własny. A gdy nie korzystasz z monitora, możesz pozostawić ekran całkowicie wyłączony lub wyświetlić zegar.

.

 1. Ustawienia systemowe
 2. Stacja zewnętrzna
 3. Zewnętrzne kamery CCTV
 4. Ustawienia dzwonka
 5. Odtwarzanie nagrań
 6. Karta pamięci
 7. Cyfrowa ramka na zdjęcia
 8. Ustawienia trybów
.

Zestaw do rozbudowy

Wideofon jest gotowy także wtedy, gdy masz dużą rodzinę, duży dom, a może nie tylko mieszkasz w domu, ale i pracujesz. Do jednej jednostki kamery zewnętrznej można łatwo pozyskać i podłączyć do 6 ekranów i wykorzystać je jako intercom (wzajemne połączenie prywatne). Oczywiście można również dodać moduł kamery drzwiowej dla drugiego wejścia oraz moduł kamery dla wielu niezależnych użytkowników. Możesz więc stworzyć ze swojego wideofonu dokładnie taką konfigurację, jaka najbardziej Ci odpowiada.

 

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H3015
Kod produktu 3010003015
EAN 8592920091326
kolorowy wyświetlacz tak
kolor srebrna
zalecana kamera H3016, H3017, H3018
montaż na ścianę
obsługa tak
wymagane okablowanie FTP albo SYKFY 5 × 2 × 0,5
intercom tak
ilość przewodów (monitor/zamek/brama) 4+0+2
zasilanie monitora 12 V DC (w zestawie)
przekątna wyświetlacza 7"
możliwość podłączenia kamer CCTV tak
ilość melodii 10 + własny
regulacja głośności tak
przejazd bramy tak
wymiary monitora 175 × 125× 20 mm
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania