Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Jak pracujemy z oceną?

Jak pracujemy z oceną?

18 maj 2022

Każdy klient, który dokonuje u nas zakupów, ma możliwość wyrażenia swojego zadowolenia z produktu w formie recenzji. Opinie te przedstawiamy innym odwiedzającym sklep jako obiektywny wskaźnik jakości naszych produktów. Ponadto Państwa uwagi umożliwiają nam ciągłe doskonalenie naszych produktów.

Opinie o produktach pochodzą od prawdziwych klientów

Opinie o produktach i ich recenzje pochodzą od prawdziwych klientów, którzy mieli rzeczywiste doświadczenia z ocenianymi produktami. Na podstawie danych z formularza sprawdzamy, czy użytkownik rzeczywiście dokonał zakupu produktu, dopasowując adres e-mail użyty w istniejącym zamówieniu do konkretnego produktu, który właśnie został oceniony. W ten sposób zapewniamy miarodajną ocenę. Recenzje nie są sponsorowane ani nie mają na nie wpływu żadne inne relacje między sprzedawcą a kupującym. Formularz znajduje się w dolnej części strony każdego produktu. Niezależnie w ciągu tygodnia od zakupu, wysyłamy również pocztą elektroniczną link do karty oceny produktu. Wypełniając formularz oceny, dowiadujemy się, co jest do poprawy orazi co podoba Ci się w naszych produktach.

Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia recenzji z serwisu. W większości przypadków jest to spowodowane profanacją, spamem lub innymi nieistotnymi treściami. Nie przywracamy recenzji usuniętych za naruszenie tych zasad.

Dziękujemy za Państwa uwagi, które traktujemy poważnie.

Zespół EMOS.