Strona główna Bezpieczeństwo domu Zamki ELEKT.ZAMEK 12V/0,6A FAB1221

ELEKT.ZAMEK 12V/0,6A FAB1221

Symbol C0025
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
27 wrz 2023 U Ciebie
544,00

Radzimy dokupić

51,50
W magazynie
182,00
W magazynie
130,00
W magazynie
Opis

Opis produktu

Zamek FAB do sterowania zamykaniem drzwi z funkcją rygla sterowanego impulsowo. Zamek po krótkim impulsie sterującym otwiera się tylko na jedno przejście. Po przejściu ponownie zostaje zablokowany.

Rozszerzony opis

Elektroniczny zamek do drzwi z funkcją bolca dynamometrycznego

Chcesz uniknąć stania przy drzwiach w oczekiwaniu na sprawdzenie, czy gość skutecznie dostał się do środka? Rozwiąż to dzięki elektronicznemu zamkowi do drzwi BEFO 1211, który odblokowuje się po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na urządzeniu i nie zmienia się, dopóki dana osoba nie przejdzie przez bramę. W ten sposób możesz wygodnie zdalnie sterować zamkiem, a przerwę w oczekiwaniu wypełnić innymi czynnościami. Oprócz chwilowego trzpienia, zamek do drzwi posiada inne zalety, które można znaleźć poniżej. 

.

Elektryczna kontrola dostępu

Ten elektryczny otwieracz drzwi o wymiarach 25 × 28 × 250 mm całkowicie zastępuje funkcję konwencjonalnej klamki i zapewnia budynkom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki zdalnemu sterowaniu mechanizmem zatrzasku/ kotwicy drzwiowej nie funkcjonuje jako zamiennik konwencjonalnego zamka, lecz standardowego otworu w futrynie, do którego pasuje kotwica drzwiowa. 

.

Sygnał dźwiękowy powiadomi Cię o otwarciu drzwi

W przypadku zasilacza sieciowego do sterowania elektrozamkiem, po wprowadzeniu impulsu za pomocą przycisku lub urządzenia mobilnego, otwarciu elektrozamka będzie towarzyszył sygnał dźwiękowy w postaci typowego brzęczenia na czas zwolnienia zamka. Jeśli podczas sygnału dźwiękowego nikt nie otworzy drzwi, należy wielokrotnie nacisnąć przycisk. Po upływie interwału, gdy elektryczna blokada drzwi znajdzie się w pozycji UNLOCKED, automatycznie powróci ponownie do pozycji BLOCKED. 

.

Zdalne sterowanie przez telefon domowy/bezprzewodowy lub wideofon

Sterowanie elektrozamkiem BEFO 1211 nie może być prostsze. Dzięki praktycznemu sterowaniu przez telefon/bezprzewodowo lub wideofon możesz zdalnie zwolnić mechaniczną kotwicę zamka za pomocą jednego przycisku. Ciesz się wygodą, jaką oferuje Ci ten produkt. 

.

Instalacja zamka do drzwi 

Jako pierwszy krok w instalacji, konieczne jest zapewnienie miejsca na umieszczenie korpusu zamka elektronicznego. Umieść go w przygotowanym wcześniej miejscu w futrynie i odpowiednio zabezpiecz zamek.  

Parametry

Parametry

Marka BeFo Profi
Główny kod zamówienia C0025
Kod produktu 2804000014
EAN 4042203778306
typ z kołkiem momentowym, po elektrycznym impulsie położenie OTWARTE, po przejściu przez drzwi położenie ZAMKNIĘTE
zasilanie 12 V AC/DC (brak w zestawie)
produkt zamek
wymiary 25 × 28 × 250 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Wyjście rozwiązuje się normalnie, bierzemy klamkę, jeśli jest od wewnątrz kulka, to można ją rozwiązać przyciskiem wyjścia. Urządzenie nie działa jako zamek, a jedynie jako otwieracz, zamiennik klamki.