Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
PROMOCJA na oprawy led rabat 15% z kodem led15
rabat 10% na zarówki led z kodem zarowki10
Home Wideodomofony Zestawy wideodomofonowe Wideodomofon 7" komplet EM-03M 2WIRE

Wideodomofon 7" komplet EM-03M 2WIRE

Symbol H2050
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
6 lut 2023 U Ciebie
652,00

Radzimy dokupić

539,00
W magazynie
544,00
W magazynie
700,00
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

EMOS EM-03M Zestaw wideofonu

Wiedza o tym, kto stoi przy drzwiach i dzwoni do nich, to jedno z podstawowych zabezpieczeń, których potrzebujesz w swoim domu każdego dnia. Wideofon EM-03M daje Ci nie tylko to, ale znacznie więcej.

Oprócz tego, że szerokokątny wideofon może doskonale wyświetlić nowo przybyłego w półmroku lub w nocy, możesz również podłączyć sterowanie drzwiami wejściowymi lub jazdę bramą do 7" kolorowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Za pomocą jednego przycisku możesz zdalnie otworzyć drzwi przychodzącemu rozmówcy, nie wychodząc z domowego zacisza.

Wideofon EMOS EM-03M zachwyci Cię łatwą instalacją za pomocą zaledwie 2 przewodów, prostą intuicyjną obsługą oraz przemyślanymi detalami, w tym tabliczką znamionową.

.

Zawsze wiesz, kto jest przy bramie

Zestawem wideofonu EMOS EM-03M z kolorowym wyświetlaczem LCD zawsze będziesz mieć pewność, co dzieje się przy bramie lub u Twoich drzwi. Nie przegapisz niczego. Dzięki kątowi widzenia 80° zespołu kamer zobaczysz każdego, kto zadzwoni do drzwi w Twoim domu lub biurze. A żebyś zawsze był zadowolony, gdy przyjdą goście, możesz kontrolować głośność dzwonka i wybrać jedną z szesnastu zaprogramowanych melodii, które najlepiej pasują do Twojego ucha.

Wyświetla gościa w dzień i w nocy

Diody LED na podczerwień zapewniają doskonałe uchwycenie kamery niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest jasne światło dzienne, czy głęboka ciemność. Szerokokątny aparat fotografuje normalnie w ciągu dnia, a następnie automatycznie rozjaśnia się w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki temu masz jasny obraz tego, kto pojawił się za Tobą w ciągu dnia i podczas ciemnej nocy.

Odblokuj wejście i otwórz bramę zdalnie

Wideofon EMOS EM-03M uprości Twoje życie na wiele sposobów. Nie tylko alarmuje o nadchodzącym gościu poprzez naciśnięcie jednego przycisku na wewnętrznym monitorze LCD, ale także ułatwia zdalne odblokowanie drzwi wejściowych lub otwarcie bramy.

Doskonały obraz w dzień i w nocy

W ciemności lub o zmierzchu system kamer automatycznie rozświetla się za pomocą diod LED na podczerwień. Dzięki temu łatwo jest dostrzec rozmówcę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

 1. Mikrofon
 2. Kamera
 3. OświetlaczIR
 4. Płytka znamionowa
 5. Przycisk
 6. Głośnik
.

Szeroki kąt widzenia

Zespół kamer drzwiowych jest przystosowany do szerokiego zakresu zastosowań. Jego kąt widzenia wynosi 80°, dzięki czemu możesz go umieścić nawet na niskim ogrodzeniu lub gdziekolwiek, co najbardziej Ci odpowiada. Obraz z jednostki kamery jest następnie przesyłany do 7" kolorowego ekranu.

.

Zamki do drzwi i kontrola przejazdu bramy

Przyszedł gość, a Ty jesteś daleko od drzwi? Za pomocą jednego przycisku można obsługiwać zamek w drzwiach wejściowych podczas rozmowy z przychodzącymi gośćmi. System może równie łatwo komunikować się ze wszystkimi typami elektronicznych napędów do bram.

 1. Głośnik
 2. Tracker
 3. Kontrola zamka drzwi
 4. Kontrola bramy
 5. Odbiór/koniec połączenia
 6. Mikrofon
 7. Głośność melodii
 8. Wybór dzwonka
 9. Jasność obrazu
 10. Kolor obrazu
 11. Głośność połączenia

Podłączenie dwuprzewodowe

Masz klasyczny dzwonek i chciałbyś go po prostu zamienić na wideofon? Z EMOS EM-03M możesz to łatwo zrobić bez konieczności doprowadzania dodatkowych przewodów. Wideofon jest gotowy do podłączenia za pomocą dwóch przewodów zamiast klasycznych czterech.

.

Wodoodporna konstrukcja zespołu kamer

Urządzenie do transmisji obrazu i dźwięku można łatwo zamontować wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Ale poza tym, jednostka kamery drzwiowej jest wodoodporna (IP44) i zbudowana tak, aby wytrzymać atak wandali i służyć Ci przez lata.

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H2050
Kod produktu 3010002050
EAN 8592920091463
liczba monitorów 1
liczba kamer 1
ilość przycisków kamery 1
zamek do drzwi w zestawie nie
zasilacz do zamka w zestawie nie
zamek do drzwi tak
przejazd bramy tak
aplikacja do zdalnej kontroli bez aplikacji
intercom nie
możliwość nagrywania nie
możliwość podłączenia kamer CCTV nie
oświetlenie kamery tak, do 150 cm
ilość melodii 16
regulacja głośności tak
kolor srebrna
przekątna wyświetlacza 7"
kolorowy wyświetlacz tak
wymiary monitora 152 × 215 × 18 mm
wymiary kamery 141 × 63 × 40 mm
kąt widzenia kamery 80°
stopień ochrony IP44
przetwornik optyczny kamery 1/3 CCD z oświetleniem IR
zasilanie monitora 14,5 V DC (w zestawie)
zasilanie kamery z monitora
zasilacz w zestawie tak
montaż na ścianę
kamera wandaloodporna tak
wymagane okablowanie RVV/CYSY 2× 1,0 mm
ilość przewodów (monitor/zamek/brama) 2+0+0
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ

FAQ – częste pytania

Model ten nie jest przeznaczony do podłączenia dodatkowego modułu kamery lub zewnętrznego dzwonka sygnalizującego, że ktoś dzwoni.
Zamek musi posiadać własne zasilanie 12V. Możesz użyć N3110.
Dźwięk można chyba po prostu ściąć do najniższego poziomu.
Dany jest impuls do otwarcia zamka w drzwiach. Nie można go ustawić. Sprawdź styki zamka, aby upewnić się, że są prawidłowo dokręcone.
Nie mogę.
Nie można stosować ze względu na różnice napięć.

Urządzenie nie posiada menu. Obsługuje się go wyłącznie za pomocą przycisków.

.
To zależy od rodzaju samego zamka: C0024- Naciśnij odpowiedni przycisk, aby aktywować typowy dźwięk brzęczenia przez 1-2 sekundy, który pozwala Twojemu gościowi otworzyć bramę lub drzwi frontowe. Jeśli nie zdążą w tym przedziale czasowym, należy wyzwolić nowy impuls, posiada również wbudowany bolec, który można łatwo wysunąć, aby dezaktywować (trwale odblokować) zamek na dowolnie długi czas. W tym czasie dostęp do Twojej nieruchomości/domu jest nieograniczony. Model / C0025- jest specyficzny w stosunku do pozostałych modeli dzięki funkcji trzpienia dynamometrycznego. Dzięki niemu zamek odblokuje się po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na telefonie domowym lub wideotelefonie i pozostanie w takim stanie do momentu przejścia osoby przez bramę. Po zatrzaśnięciu BEFO 1221 zablokuje ją ponownie, co czyni go pożądanym narzędziem zwłaszcza w miejscach, gdzie jednostka kamerowa nie znajduje się tuż przy bramie.