Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup

Wideodomofon 7" komplet EM-03M 2WIRE

Symbol H2050
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
29 maj 2024 U Ciebie
522,00

Radzimy dokupić

539,00
W magazynie
544,00
W magazynie
700,00
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

EMOS EM-03M zestaw domowego videofonu

Podgląd, kto stoi przy drzwiach i dzwoni do nich, to komfort i bezpieczeństwo, szczególnie gdy z okna nie widać wejścia. Wideofon EM-03M daje Ci nie tylko ten komfort, ale znacznie więcej.

Szerokokątny obiektyw może doskonale pokazać przybysza nawet w nocy, do 7" kolorowego ekranu o wysokiej rozdzielczości możesz również podłączyć sterowanie drzwiami wejściowymi i bramę, aby za pomocą jednego przycisku możesz otworzyć nie wychodząc z domowego zacisza.

Wideofon EMOS EM-03M zachwyci Cię łatwą instalacją za pomocą zaledwie 2 przewodów, prostą intuicyjną obsługą oraz przemyślanymi detalami, w tym tabliczką znamionową.

.

Zawsze wiesz, kto jest przy bramie

Zestaw wideofonu EMOS EM-03M z kolorowym wyświetlaczem LCD umożliwia śledzenie tego, co dzieje się przy bramie lub u Twoich drzwi. Nie przegapisz niczego. Dzięki kątowi widzenia 80° kamery zobaczysz każdego, kto zadzwoni do drzwi w Twoim domu lub biurze. Dla Twojej satysfakcji możesz kontrolować głośność dzwonka i wybrać jedną z szesnastu zaprogramowanych melodii, które najlepiej pasują do Twojego ucha.

Wyświetla gościa w dzień i w nocy

Diody LED na podczerwień zapewniają doskonałe uchwycenie kamery niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest jasne światło dzienne, czy głęboka ciemność. Szerokokątny aparat fotografuje normalnie w ciągu dnia, a następnie automatycznie rozjaśnia obraz w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki temu zawsze masz czytelny podgląd sytuacji.

Kamera Wideofonu

Części składowe urządzenia zewnętrznego:

 1. Mikrofon
 2. Kamera
 3. OświetlaczIR
 4. Płytka znamionowa
 5. Przycisk
 6. Głośnik

.

Monitor wewnętrzny

Składa się z :

 1. Głośnik
 2. Tracker
 3. Kontrola zamka drzwi
 4. Kontrola bramy
 5. Odbiór/koniec połączenia
 6. Mikrofon
 7. Głośność melodii
 8. Wybór dzwonka
 9. Jasność obrazu
 10. Kolor obrazu
 11. Głośność połączenia

Rozsądne rozmiary

Zespół kamer drzwiowych jest przystosowany do szerokiego zakresu zastosowań. Jego kąt widzenia wynosi 80°, dzięki czemu możesz go umieścić nawet na niskim ogrodzeniu lub gdziekolwiek, co najbardziej Ci odpowiada. Obraz z jednostki kamery jest następnie przesyłany do 7" kolorowego ekranu. Wszystko z łatwością dopasujesz zarówno na zewnątrz jak i w domu.

.

Tylko DWA przewody

Masz klasyczny dzwonek i chciałbyś go po prostu zamienić na wideofon? Z EMOS EM-03M możesz to łatwo zrobić bez konieczności doprowadzania dodatkowych przewodów. Wideofon jest gotowy do podłączenia za pomocą dwóch przewodów zamiast klasycznych czterech.

.

Wodoodporna kamera

Urządzenie do transmisji obrazu i dźwięku można łatwo zamontować wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Ale poza tym, jednostka kamery drzwiowej jest wodoodporna (IP44) i zbudowana tak, aby wytrzymać atak wandali i służyć Ci przez lata.

.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H2050
Kod produktu 3010002050
EAN 8592920091463
liczba monitorów 1
liczba kamer 1
ilość przycisków kamery 1
zamek do drzwi w zestawie nie
zasilacz do zamka w zestawie nie
zamek do drzwi tak
przejazd bramy tak
aplikacja do zdalnej kontroli bez aplikacji
intercom nie
możliwość nagrywania nie
możliwość podłączenia kamer CCTV nie
oświetlenie kamery tak, do 150 cm
ilość melodii 16
regulacja głośności tak
kolor srebrna
przekątna wyświetlacza 7"
kolorowy wyświetlacz tak
wymiary monitora 152 × 215 × 18 mm
wymiary kamery 141 × 63 × 40 mm
kąt widzenia kamery 80°
stopień ochrony IP44
przetwornik optyczny kamery 1/3 CCD z oświetleniem IR
zasilanie monitora 14,5 V DC (w zestawie)
zasilanie kamery z monitora
zasilacz w zestawie tak
montaż na ścianę
kamera wandaloodporna tak
wymagane okablowanie RVV/CYSY 2× 1,0 mm
ilość przewodów (monitor/zamek/brama) 2+0+0
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Model ten nie jest przeznaczony do podłączenia dodatkowego modułu kamery lub zewnętrznego dzwonka sygnalizującego, że ktoś dzwoni.
Zamek musi posiadać własne zasilanie 12V. Możesz użyć N3110.
Dźwięk można chyba po prostu ściąć do najniższego poziomu.

Dany jest impuls do otwarcia zamka w drzwiach. Nie można go ustawić. Sprawdź styki na zamku, aby upewnić się, że są prawidłowo dokręcone.

.

Nie można podłączyć innego monitora.

.
Nie można stosować ze względu na różnice napięć.

Urządzenie nie posiada menu. Obsługuje się go wyłącznie za pomocą przycisków.

.
To zależy od rodzaju samego zamka: C0024- Naciśnij odpowiedni przycisk, aby aktywować typowy dźwięk brzęczenia przez 1-2 sekundy, który pozwala Twojemu gościowi otworzyć bramę lub drzwi frontowe. Jeśli nie zdążą w tym przedziale czasowym, należy wyzwolić nowy impuls, posiada również wbudowany bolec, który można łatwo wysunąć, aby dezaktywować (trwale odblokować) zamek na dowolnie długi czas. W tym czasie dostęp do Twojej nieruchomości/domu jest nieograniczony. Model / C0025- jest specyficzny w stosunku do pozostałych modeli dzięki funkcji trzpienia dynamometrycznego. Dzięki niemu zamek odblokuje się po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na telefonie domowym lub wideotelefonie i pozostanie w takim stanie do momentu przejścia osoby przez bramę. Po zatrzaśnięciu BEFO 1221 zablokuje ją ponownie, co czyni go pożądanym narzędziem zwłaszcza w miejscach, gdzie jednostka kamerowa nie znajduje się tuż przy bramie.
Jest to komunikacja pomiędzy wieloma monitorami w jednej gałęzi (do 7), które są nazwane przez numer. Jedynym produktem, który oferuje ten adresowalny domofon jest H3010.
Tak, jest to możliwe tylko w przypadku wideotelefonów, w których jest 1 przycisk na module kamery. Możliwe jest wykonywanie połączeń tylko pomiędzy monitorami podłączonymi w jednej jednostce zewnętrznej w ramach jednego oddziału ( dla H3016, H3017, H3018- 1 abonent= 1 przycisk= 1 oddział, w którym można podłączyć do 7 monitorów i wykonywać pomiędzy nimi połączenia). Przykład: jeśli mam jednostkę H3018 z 4 przyciskami, gdzie każdy przycisk będzie wskazywał jedną rodzinę korzystającą z 1 monitora- połączenia między monitorami nie będą możliwe. Jeśli jednak ta sama rodzina ma dwa monitory (jeden w przedpokoju, drugi w sypialni) - dzwonienie między nimi jest możliwe - oba monitory będą dzwonić w tym samym czasie.
W zasadzie każda kamera analogowa CCTV ( nie może być IP) o rozdzielczości 1080p.
Niestety, taka kombinacja nie jest możliwa.
Wszystkie oprócz H2030 i H2050 ( max 2)- nie można podłączyć więcej.
Wszystkie z wyjątkiem H1139.
Zalecany wzrost to 140-170cm.
12V/2A. Tylko model H2050 posiada zasilanie 15V.
Biały- audio, czarny-GND, żółty-video, czerwony- zasilanie 12V.
Nie określona, wideofon wysyła krótki impuls - następuje tylko krótkie (jednosekundowe) zamknięcie przekaźnika. Standardowe napędy bram współpracują z tym sterowaniem.
W zasadzie każdy sprzedawany przez nas przycisk do bezprzewodowych dzwonków do drzwi. Musi być prawidłowo podłączony do zespołu kamer, z którego jest zasilany.
Tak, jest to teoretycznie możliwe. Zwróciłbym uwagę na równoległe okablowanie z innym przewodnikiem, żeby nie było wzajemnych zakłóceń, bo kabel CYKY jest nieekranowany, odległość między monitorem a zespołem kamer (do 20m może być OK) oraz ilość żył w okablowaniu.
1. aktualizacja firmware / 2. skup się na sprawdzeniu zabezpieczeń, firewalla i ustawień od dostawcy. Urządzenie korzysta z portów: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (muszą być one otwarte i przelotowe) / 3. zweryfikować połączenie z siecią 2,4GHz / 3. zweryfikować, czy w urządzeniu mobilnym nie jest włączony tryb low data - następuje degradacja połączenia z modułem kamery
Wygląda na to, że jakieś zakłócenia dostają się do przewodów. Można to wyeliminować stosując kabel ekranowany, podłączając ekrany z obu stron do zacisku GND. Do 20m jakość FTP CAT.5, najlepiej CAT.6 (są ekranowane) / Powyżej 20m SKYFY 5x2x0,5 lub 10x2x0,5 (są ekranowane). W wersji podstawowej kabel koncentryczny nie jest konieczny, zalecany jest na odległość 100m. Dla długich linii naziemnych zaleca się stosowanie kabla telekomunikacyjnego kategorii TCEPKPFLE.
Zespół kamer jest zasilany z monitora, z wyjątkiem modelu h1139.
Zamek zasilany jest z własnego zasilacza, który nie jest dołączony do zestawu (12V/2A). Z wyjątkiem modelu H2014 - tutaj zamek do drzwi nie wymaga własnego zasilania 12V.

Tylko dla następujących produktów: H1085 i H1014 ( EMOS RL-10M) 

.
1. zmierzyć polaryzację i stan zasilania, 2. sprawdzić okablowanie zgodnie z instrukcją, 3. według opisu wygląda to na usterkę adaptera, spróbuj zmierzyć w stanie załadowanym. Gdyby adapter był rozładowany, wydawałoby się, że jest dobry.
Wyjście dla sterowania bramą to 12V DC, a dla napędu bramy DRY NO (normal open) styk bez napięcia - wideofon wysyła krótki impuls - następuje tylko krótkie (sekundowe) przełączenie przekaźnika. Standardowe napędy bram współpracują z tym sterowaniem.
Polecam sprawdzić okablowanie zgodnie z instrukcją, mocowanie do zacisków, wystarczającą izolację i rodzaj kabla (ekranowany) i podłączyć na krótko na stole, czy będzie działać.
H3010 i dodatkowy zespół kamer H3016 / H2017 + H1141 / H2030 + H1140.

Jeśli przeszedłeś na nowego dostawcę usług internetowych, będziesz musiał RESETOWAĆ swoje urządzenie. Jeśli dokonano również zmiany urządzenia routera, należy sprawdzić prześwit portu. Na koniec sprawdziłbym zabezpieczenia, firewall i ustawienia od dostawcy.
Urządzenie korzysta z portów: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (muszą być otwarte i przelotowe).
Wifi musi być 2,4GHz, domyślnie bezpieczne.