Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Jak wybrać oświetlenie świąteczne dekoracyjne?

Jak wybrać oświetlenie świąteczne dekoracyjne?

Lampki i dekoracje świąteczne są niezbędne do stworzenia świątecznej, zimowej atmosfery. Rozjaśniają każde pomieszczenie i ogród oraz poprawiają nastrój. Oferujemy wiele kolorów, kształtów i wzorów. Niezależnie od tego, czy chcesz subtelnie udekorować choinkę, świąteczny stół, szafkę nocną czy oświetlić całą ścianę domu, szeroki wybór lampek świątecznych EMOS ułatwi Ci to zadanie.

 

Oświetlenie świąteczne łączone

Czy naprawdę poważnie myślisz o oświetleniu zewnętrznym lub wewnętrznym swojego domu? W takim razie seria oświetlenia łączonego CONNECT PROFI lub CONNECT STANDARD. jest właśnie dla Ciebie. Zaletą oświetlenia łączonego jest możliwość łączenia kilku ciągów świetlnych w jednym rzędzie. Klasyczne oświetlenie łączone można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W przypadku systemu CONNECT PROFI/CONNECT STANDARD jeden zasilacz wystarcza do zaświecenia do 500/800 diod LED. W zależności od upodobań aranżacyjnych można wybrać łańcuchy, sople, kurtyny lub siatki.

System PROFI CONNECT charakteryzuje się podwyższoną trwałością. Wysokiej jakości wykonanie kabla sprawia, że nadaje się on do całorocznej instalacji w każdych warunkach temperaturowych. Bez konieczności demontażu można realizować nawet bardzo duże projekty oświetleniowe, szczególnie na zewnątrz.

 

Łańcuchy świąteczne nie tylko na choinkę

Najczęściej kupowanym rodzajem oświetlenia świątecznego jest oświetlenie służące do dekoracji choinki. Dzięki ogromnej gamie kształtów, kolorów, długości i funkcji możliwości na tym się nie kończą. Wieszając je w domu na ścianie, owijając wokół mebli, drzwi czy balustrad, można wyczarować magiczną i niepowtarzalną atmosferę. Gdy łańcuchy świąteczne będą używane wyłącznie wewnątrz, tedy wystarczą tylko te, które są oznaczone stopniem ochrony IP20. W przypadku ewentualnego zastosowania na zewnątrz należy szukać stopnia ochrony IP44.

Możesz wybrać jedną z czterech serii, które różnią się wielkością i kształtem diod LED:
NANO (najmniejszy) – CLASSICCHERRYBIG CHERRY (największy)

Decydującymi kryteriami przy wyborze świątecznego łańcucha świetlnego są jego długość, liczba diod LED i kolor światła, które emitują. Nie jesteś pewien, czy do Twoich świątecznych dekoracji lepiej będzie pasował łańcuch świecący chłodną bielą, czy ciepłą? Nieważne. W naszej ofercie znajdziesz również łańcuchy, którymi można sterować, nawet za pomocą aplikacji na telefonie komórkowym.

 
 
 

Projektory świąteczne

Dzięki naszym projektorom laserowym możesz w pełni cieszyć się atmosferą świąt Bożego Narodzenia. Potrafią w mgnieniu oka wyczarować idealne gwieździste niebo, kolorowe ornamenty, płatki śniegu itp. i wyświetlić wszystko idealnie na fasadzie Twojego domu lub ścianie Twojego pokoju. Projektor posiada również stojak do postawienia go na ziemi, ale do użytku zewnętrznego, na przykład przy projekcji światła na ścianie domu, można go wbić w trawnik lub ewentualnie w doniczkę z kwiatami.

Małe projektory wewnętrzne zasilane bateriami są pięknym dodatkiem do pokoju dziecięcego, nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci będą przy nich przyjemnie zasypiać, a noc wypełnią marzenia o hojnych prezentach od Świętego Mikołaja.

 

Dekoracje świąteczne

Czym byłyby Święta Bożego Narodzenia bez uroczych figurek świecących bałwanków, misiów i innych tradycyjnych symboli świątecznych. Dostępna jest również szeroka gama podświetlanych drzewek i wieńców.

Wybór oświetlenia zewnętrznego ma swoje własne wymagania. Najważniejsze jest, aby wybrana dekoracja była odporna na zmiany pogody, dlatego stopień ochrony powinien wynosić co najmniej IP44. Oznacza to, że oświetlenie jest chronione przed uszkodzeniem przez przedmioty o średnicy powyżej 1 mm i jest odporne na wodę rozpryskową z dowolnego kierunku.

A gdzie jeszcze można zainstalować zewnętrzne dekoracje świąteczne? Przedni ogród, patio, podjazd, trawnik lub wokół pergoli i basenu.

 

Lampki, świeczniki i wiele innych

Oprócz mocno eksponujących się łańcuchów świetlnych, gwiazdek, bałwanków i innych niepowtarzalnych ozdób, możesz udekorować swój dom drobiazgami, które sprawią, że będzie on przytulny i stworzy właściwą świąteczną atmosferę. Oferujemy piękne świecące gwiazdy, domki, świeczniki, drewniane dekoracje, lampiony, szopki, prezenty itp. Będą pięknie wyglądać np. za oknem lub na świątecznym stole.