Kim jesteśmy 

ENERGIA, KTÓRA ZMIENIA ZWYKŁY ŚWIAT

Chcemy zmieniać świat zwykłych ludzi i sprawiać, aby był prostszy.

 
Historia czeskiej firmy EMOS rozpoczęła się w 1991 roku w Přerowie. W ciągu lat rozwinęła się w nowoczesną firmę, która przyjęła formę koncernu z czterema oddziałami zagranicznymi. Poprzez swoje produkty firma stopniowo trafiła do każdego domu. Proszę rozejrzeć się dookoła, ile produktów marki EMOS mają Państwo w domu. Każdy dzień drogę do klientów rozpoczynają setki produktów, które są dla nas czymś oczywistym, ale bez których już nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić niektórych najzwyklejszych czynności. Sprawiamy, że życie staje się łatwiejsze.


Koncern EMOS

W 2017 roku został stworzony koncern EMOS. Spółką dominującą jest EMOS CZ Group a.s., która jest właścicielem 100% udziałów w spółkach EMOS spol. s r.o., EMOS property, EMOS SK, EMOS PL, EMOS HU oraz EMOS SI. Stworzenie koncernu umożliwia bardziej efektywne prowadzenie polityki handlowej w grupie, centralizację procesów logistycznych, wykorzystanie synergii pojedynczego centralnego zakupu i pozwala korzystać z kapitału i siły ekonomicznej grupy EMOS.
 
 

Informacje o koncernie

 
Poniższe oświadczenie jest zgodne z postanowieniami paragrafu 79 ust. 3 ustawy nr 90/2012 Dz.U. w sprawie korporacji handlowych, w obowiązującym brzmieniu. Spółka EMOS CZ group a.s. tworzy koncern z następującymi firmami podlegającymi pod jej system zarządzania:

 

 

 

Obsługujemy 23 kraje i 412 milionów mieszkańców

 
Siedziba koncernu znajduje się w Czechach. W celu podwyższenia jakości relacji biznesowych oraz zwiększenia dostępności towarów dla partnerów handlowych, zostały założone firmy w Słowacji, Polsce, Słowenii oraz na Węgrzech. Dalszym celem rozwoju eksportu jest dwudziestka krajów głównie z Europy środkowej i wschodniej. Prowadzimy działalność w całej Europie, również w dużych sieciach handlowych.
Współpraca handlowa

 

Swoim partnerom oferujemy współpracę za pośrednictwem doświadczonego zespołu przedstawicieli handlowych. Wyposażeni są oni w najnowocześniejsze narzędzia pracy, dzięki którym mogą wykonać zamówienia online bezpośrednio u klientów. Łącznie 89 przedstawicieli handlowych grupy EMOS codziennie odwiedza około 650 klientów. Zamówienia złożone drogą elektroniczną stanowią coraz większą część zrealizowanych zamówień.
Historia spółki EMOS

Od momentu powstania w 1991 roku nasza firma wykonała kilka kolejnych kroków i przeszła zamierzony wieloetapowy rozwój. Ostatnim z nich było utworzenie koncernu EMOS CZ group a.s. w 2017 roku.

webbanner5B.jpg


0 produkty do porównania Porównaj produkty