GP Ładowarka Recyko Speed M453
Symbol B534530
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
6 maj 2026 U Ciebie
61,20 zł
15% rabat
W koszyku wpisz kod: ANTENY
72,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Parametry
| Marka | GP |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | B534530 |
| Kod produktu | 1604845300 |
| EAN | 4891199235160 |
| wielkość ładowanych ogniw | AAA, AA |
|---|---|
| ilość ogniw ładowanych jednocześnie | 1 do 4 |
| podłączenie ładowarki | USB-C |
| rodzaj ładowarki | inteligentna |
| typ ogniw w zestawie | – |
|---|---|
| ilość kanałów ładowania | 4 |
| detekcja baterii alkalicznych | tak |
| czas ładowania 9 V 200 mAh | – |
| czas ładowania AAA 1 000 mAh | 1:30 |
| prąd ładowania dla 1 kanału C | – |
| prąd ładowania dla 1 kanału D | – |
| prąd ładowania kanałów AAA | 800 mA (4x AAA) |
| czas ładowania AA 2 700 mAh | 2:45 |
| czas ładowania C 3 500 mAh | – |
| zasilanie | USB 5 V/2 A |
| ilość ogniw w zestawie | 0 |
| typ ładowanych ogniw | NiMH |
| detekcja uszkodzonych ogniw | tak |
| czas ładowania D 4 500 mAh | – |
| czas ładowania załączonych ogniw | – |
| przewód zasilający w zestawie | USB-C |
| prąd ładowania dla 1 kanału 9 V | – |
| prąd ładowania kanałów AA | 1200 mA (4 x AA) |
| ochrona przed zamianą biegunowości | tak |
| funkcje dodatkowe | zgodne z ładowaniem PD, ładowanie elastyczne (indywidualne kanały) |
| Marka | GP |
| wymiary | 88 x 80 x 24 mm |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
Opinie o produkcie
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
GP Ładowarka Recyko Speed M453
1/7