Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
PROMOCJA na oprawy led rabat 15% z kodem led15
rabat 10% na zarówki led z kodem zarowki10
Home Oprawy LED Oświetlenie LED Oprawa LED okrągła 12,5W IP20 neutralna biel

Oprawa LED okrągła 12,5W IP20 neutralna biel

Symbol ZM5132
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.

Radzimy dokupić

170,00
W magazynie
180,00
W magazynie
790,00
W magazynie
57,00
W magazynie
6,00
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

 

Praktyczny downlight LED

Możesz go mieć w sumie w jedenastu wariantach w zależności od koloru, wielkości, mocy, funkcji czy barwy światła. Opcją jest również zastosowanie ściemnianego źródła. Aluminiowa oprawa LED ma klasyczny, okrągły kształt i mieści w swoim wnętrzu nowoczesne, wysokiej mocy, bardzo wydajne i trwałe diody LED. Również dlatego producent mógł sobie pozwolić na udzielenie długiej, trzyletniej gwarancji. Przewiduje się, że żywotność oprawy wewnętrznej wyniesie 30 000 godzin. Podczas tych lat mleczny dyfuzor ze szkła akrylowego będzie wysyłał Ci światło równomiernie i przyjemnie pod szerokim kątem 120°. Oprawa przeznaczona jest do montażu natynkowego na ograniczniku lub ścianie. Łatwa instalacja jest wtedy kwestią chwil.

.

Oprawę LED można bezpiecznie zamontować na suficie, jak i na ścianie. Doskonale sprawdza się jako oświetlenie główne lub uzupełniające w pomieszczeniach biurowych lub we wnętrzach domów mieszkalnych. Podczas montażu docenisz łatwy i szybki montaż oprawy. Korpus oprawy wykonany jest z wytrzymałego aluminium, natomiast klosz z lekkiego i trwałego szkła akrylowego odpornego na promieniowanie UV.

 
 

Oddawanie barw w serii

Oprawa dostępna jest w neutralnym białym świetle (4000 K), które jest najbardziej zbliżone do naturalnego światła dziennego.

.
 
 

Nie ma ograniczeń w wyborze lokalizacji

Dzięki konstrukcji technicznej oprawy i zgodności z odpowiednimi normami, możliwy jest montaż oprawy na materiałach łatwopalnych, takich jak papier, drewno itp.

.
 

Oświetlenie niemal za rogiem

Dzięki technologii LED i kształtowi klosza, oświetla wszystkie przedmioty w pomieszczeniu pod szerokim kątem 120° i z odpowiednim natężeniem.

.
 

Trwa od urodzenia do dorosłości

Producent twierdzi, że żywotność tej oprawy wynosi 30 000 godzin. Oznacza to, że jeśli używasz go przez cztery i pół godziny każdego dnia, to może niezawodnie służyć Ci przez ponad 18 lat.

 
 
Parametry

Parametry

Marka EMOS Lighting
Główny kod zamówienia ZM5132
Kod produktu 1539053020
EAN 8592920023228
Pliki do pobrania

Pliki do pobrania