Akrylowa taśma dwustronna 12mm / 3m
Radzimy dokupić
Opis produktu
Uniwersalna przezroczysta taśma dwustronna ze 100 % akrylu. Dzięki braku podłoża taśma jest szczególnie elastyczna i doskonale przykleja się do nierównych powierzchni. Klei się do wszystkich powierzchni i ma doskonałą przyczepność oraz odporność na wpływy atmosferyczne. Zastępuje kleje do roztapiania.
Rozszerzony opis
Solidna jak skała
Potrzebujesz pomocnika, który jest kompaktowy, a jednocześnie przyklei do niego wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy? Panele tapicerowane, półki, obrazy, uchwyty czy wieszaki - z taśmą akrylową F6060, wszystko przyklei się jak ulał!
Uniwersalna, przezroczysta, dwustronna taśma o szerokości12 mm i długości 3 metrów wykonana jest z 100% akrylu. Dzięki niezwykłej elastyczności, ekstremalnej przyczepności i odporności na pogodę, doskonale przylega do wszelkich nierówności powierzchni.
Taśma akrylowa to po prostu najlepszy wybór dla uzyskania mocnego, a zarazem trwałego połączenia klejonego!
.Wielofunkcyjny pomocnik
Taśma klejąca jest doskonale przygotowana do pracy w każdych warunkach dzięki odporności na wilgoć, słońce i zmiany temperatury. Jest również doskonale dostosowana do różnych materiałów, więc doskonale przyklei się do ściany, płytek czy plastiku.
Wielofunkcyjność taśmy podkreśla jej możliwość wykorzystania w domu, warsztacie czy ogrodzie. Czy zamierzasz przykleić rzeczy w domu, czy dekoracje takie jak ramki czy zdjęcia - zawsze będziesz mógł na nim polegać!
>.Prosta aplikacja
Z taśmą F6060 praca jest czysta, cicha i szybka!
Dzięki prostej aplikacji wystarczy przyciąć pożądany pasek w zależności od wielkości przedmiotu i przykleić taśmę bezpośrednio na nim. Następnie wystarczy odkleić pokrywającą część taśmy i przykleić obiekt tam, gdzie jest potrzebny.
Nie potrzeba żadnych innych skomplikowanych urządzeń czy uchwytów. Ręczny nacisk wywierany na połączenie jest zupełnie wystarczający do stworzenia wysokiej jakości spoiny!
.Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | F6060 |
| Kod produktu | 2006000000 |
| EAN | 8592920033975 |
| typ taśmy | akrylowa taśma dwustronna |
|---|---|
| szerokość taśmy | 12 mm |
| długość | 3 m |
| grubość taśmy | 1,00 mm |
| kolor | bezbarwny |
| wydruk | bez wydruku |
| rozciągliwość minimalnie | nie dotyczy |
| napięcie przebicia minimum | nie dotyczy |
|---|---|
| napięcie przebicia w wilgotnym środowisku minimum | nie dotyczy |
| spełnia wymagania dyrektywy ROHS | nie dotyczy |
| spełnia wymagania dyrektywy REACH | nie dotyczy |
| zakres temperatury instalacji | 5–40 °C |
| rodzaj kleju | akryl |
| zintegrowana siatka tekstylna | nie dotyczy |
| wytrzymałość na rozciąganie | nie dotyczy |
| odporność na promieniowanie UV | tak |
| przyczepność do stali minimalnie | nie dotyczy |
| zastosowanie | hobby, warsztat, ogród |
| przyczepność do podłoża | 2 kg/30 cm |
| połączenie wodoszczelne | nie dotyczy |
| zalecana temperatura przechowywania | 5–40 °C |
| spełnia wymagania normy | nie dotyczy |
| próba ogniem | nie dotyczy |
| samogasnące | tak |
| wytwarza szczelne połączenie odporne na ciśnienie | nie |
| wymiary | 88 × 12 mm |
| opakowanie | 1 szt., blister |
Opinie o produkcie , 90%, 9 z 10
(90%)-
100%PrzetłumaczonoMarieZamówione 11 sty 2026Świetny produkt do niektórych powierzchni, nie działa na niektóre tworzywa sztuczne.
-
100%PrzetłumaczonoMichal P.Zamówione 27 maj 2025Używałem go w łazience na wieszakach i trzyma się świetnie! W przeciwieństwie do innych, znacznie droższych, które wypróbowałem wcześniej dwukrotnie (z rynku hobbystycznego). Jestem w pełni zadowolony!
-
100%PrzetłumaczonoVladimírZamówione 30 sty 2025
-
20%PrzetłumaczonoTerezaZamówione 9 lis 2024Nic się do niej nie klei. Nawet głupie lampki choinkowe.
-
100%PrzetłumaczonoLukášZamówione 20 paź 2024Trzyma się świetnie, używany do przyklejania taśmy LED na telewizorze. Polecam
-
50%PrzetłumaczonoJirkaZamówione 25 sie 2024Nie spełnił moich oczekiwań. Użyłem go na wieszakach na ręczniki, a następnego dnia leżał na podłodze.
-
100%PrzetłumaczonojaroslavZamówione 26 paź 2023trzyma się bardzo dobrze, nie ulega degradacji
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Akryl nie przewodzi ciepła. Nie określiliśmy, jak taśma zachowa się powyżej 40°C, co stanowi jej zakres montażowy. W tym przypadku polecałbym klej nakładany w małej warstwie, który może mieć lepsze przewodnictwo cieplne.
.Taśma silikonowa ma szerszy zakres temperatur pracy i jest szczelna pod względem ciśnienia.
Taśma silikonowa jest bardziej odpowiednia jako izolacja przed wilgocią i penetracją wody, szczególnie w złączach kablowych, naprawach płaszcza kabla itp. Nie jest on szczelny pod względem ciśnienia.
Akrylowa taśma dwustronna 12mm / 3m
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment