Strona główna Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne Dekoracja ogrodowa - 180 LED fajerwerki 65 cm, ciepła biel, IP44, timer

Dekoracja ogrodowa - 180 LED fajerwerki 65 cm, ciepła biel, IP44, timer

Symbol DCZW07
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Opis produktu

12 godzin świecenia przez 10 dni będzie Cię kosztować tylko 0,35 PLN. Rozświetl swoje święta bez obaw o wysokie rachunki za prąd!

Rozszerzony opis

Przyciągające uwagę zapalone gałązki

Jak w bardzo prosty sposób stworzyć magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w swoim ogrodzie, ogrodzie frontowym, rabacie kwiatowej, ozdobnym skalniaku lub podjeździe? Odpowiedzią są świecące gałązki, które swoim ciepłym białym światłem rozjaśniają skądinąd ciemne kąty i wprowadzają do nich odrobinę świątecznej atmosfery. Oprócz tradycyjnego wbicia w ziemię, można tę dekorację ułożyć w doniczkach lub twistach, na przykład na balkonie. Dzięki długiemu 5-metrowemu kablowi zasilającemu podłączenie ich do sieci elektrycznej to pestka.

Podoba Ci się również funkcja timera, która po aktywacji powtarzalnie świeci przez 6 godzin, a następnie wyłącza się na 18 godzin.

.

Podaruj sobie bajkowe Święta!

Wygodną i przytulną świąteczną atmosferę w domu lub magiczne zakątki w ogrodzie pomogą Ci stworzyć świąteczne dekoracje EMOS - świeczniki, ozdoby wiszące, girlandy, drzewka, projektory i figurki. Podejmując decyzję o zakupie warto zastanowić się, czy planujemy umieścić je wewnątrz czy na zewnątrz. Dekoracje zewnętrzne mogą być również wykorzystywane do dekoracji wnętrz, a duża część z nich może być stosowana przez cały rok. Większość dekoracji wewnętrznych jest zasilana bateriami, więc nie musisz się martwić o przeszkadzające kable. Z dekoracjami EMOS po prostu będziesz miał idealne święta.

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia DCZW07
Kod produktu 1550000092
EAN 8592920098943
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania