Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Zewnętrzne oświetlenie dekoracyjne Dekoracja ogrodowa - 5 LED gwiazdki 35 cm, zimna biel, IP44, timer

Dekoracja ogrodowa - 5 LED gwiazdki 35 cm, zimna biel, IP44, timer

Symbol DCZW01
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
27 maj 2024 U Ciebie
94,30
Opis

Opis produktu

ZY2351

Rozszerzony opis

Świąteczne wiatraczki

Jak w bardzo prosty sposób stworzyć magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w swoim ogrodzie, ogródku przed domem, rabacie kwiatowej, ozdobnym ogródku skalnym lub podjeździe? Odpowiedzią są gwiazdy pinwheel, które swoim ciepłym białym światłem rozjaśniają skądinąd ciemne zakątki i wprowadzają do nich odrobinę świątecznej atmosfery. Oprócz tradycyjnego wbicia w ziemię, można również ułożyć tę dekorację w doniczkach lub twistach, na przykład na balkonie. Przy wyborze miejsca nie ograniczaj się obecnością gniazdka elektrycznego, dekoracja jest zasilana przez baterie AA.

Docenisz również funkcję timera, która powtarza gwiazdy każdego dnia o określonej przez Ciebie godzinie przez 6 godzin, a następnie wyłącza je na 18 godzin. W ten sposób oszczędzasz ich energię w ciągu dnia i zapalasz je tylko w nocy, gdy jest to pożądane.

.

Podaruj sobie bajkowe Święta!

Wygodną i przytulną świąteczną atmosferę w domu lub magiczne zakątki w ogrodzie pomogą Ci stworzyć świąteczne dekoracje EMOS - świeczniki, ozdoby wiszące, girlandy, drzewka, projektory i figurki. Podejmując decyzję o ich zakupie, zastanów się, czy planujesz umieścić je wewnątrz czy na zewnątrz. Dekoracje przeznaczone do użytku zewnętrznego mogą być również wykorzystywane do dekoracji wnętrz, a duża część z nich może być stosowana przez cały rok. Większość dekoracji wewnętrznych jest zasilana bateriami, więc nie musisz się martwić o przeszkadzające kable. Z dekoracjami EMOS po prostu będziesz miał idealne święta.

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia DCZW01
Kod produktu 1550000018
EAN 8592920093382
produkt gwiazda
barwa światła ciepła biel
wymiary 35 cm
zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne
timer tak
pilot zdalnego sterowania nie
typ zasilania baterie 3× AA (brak w zestawie)
źródło światła LED
ilość LED 5
długość przewodu 0,5 m
kolor przewodów czarny
moc 0,32 W
napięcie wejściowe nie dotyczy
napięcie wyjściowe 4,5 V DC
stopień ochrony IP44
żywotność 10 000 godzin
materiał tworzywo
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

To tylko zwrot legislacyjny zgodnie z rozporządzeniem UE, który musi być podany dla tych produktów zawierających adapter.

.

Każdy adapter zawiera końcówkę, do której podłącza się łańcuch lub inny rodzaj kabla. Na końcówce znajduje się zakrętka, która zawiera tę uszczelkę.

.