Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup

Dekoracje - 4 LED lampiony białe, zimna biel, IP44

Symbol DCLC02
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.

Radzimy dokupić

23,20
W magazynie
Opis

Opis produktu

12 godzin świecenia przez 10 dni będzie Cię kosztować tylko 0,48 PLN. Rozświetl swoje święta bez obaw o wysokie rachunki za prąd!

Rozszerzony opis

Świąteczna girlanda z lampionami

Jak w bardzo prosty sposób stworzyć magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w swoim ogrodzie, ogrodzie frontowym, rabacie kwiatowej, ozdobnym skalniaku lub podjeździe? Odpowiedzią jest świąteczna girlanda z lampionów, która swoim chłodnym białym światłem rozjaśni skądinąd ciemne zakamarki i wprowadzi do nich odrobinę świątecznej atmosfery. Lampiony na girlandzie nie tylko błyszczą, ale wystawiają też drobne płatki na ziemię poniżej i w ten sposób pomagają jeszcze bardziej zintensyfikować świąteczną atmosferę. Oprócz tradycyjnego umieszczenia na zewnątrz, można również ułożyć tę dekorację na roślinach doniczkowych lub wiązkach, na przykład na balkonie. Dzięki długiemu, 3-metrowemu kablowi zasilającemu podłączenie go do sieci elektrycznej to pestka.

.

Podaruj sobie bajkowe święta!

Wygodną i przytulną świąteczną atmosferę w domu lub magiczne zakątki w ogrodzie pomogą Ci stworzyć świąteczne dekoracje EMOS - świeczniki, ozdoby wiszące, girlandy, drzewka, projektory i figurki. Podejmując decyzję o zakupie warto zastanowić się, czy planujemy umieścić je wewnątrz czy na zewnątrz. Dekoracje zewnętrzne mogą być również wykorzystywane do dekoracji wnętrz, a duża część z nich może być stosowana przez cały rok. Większość dekoracji wewnętrznych jest zasilana bateriami, więc nie musisz się martwić o przeszkadzające kable. Z dekoracjami EMOS po prostu będziesz miał idealne święta.

.

360 stopniowe zdjęcie

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia DCLC02
Kod produktu 1550002031
EAN 8592920099315
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Girlandy świąteczne nie mogą być połączone. W porównaniu z zestawami, które można podłączyć, ten typ ma też inną wartość mocy. Można łączyć tylko przedmioty z kategorii PROFI i STANDARD.

.

To tylko zwrot legislacyjny zgodnie z rozporządzeniem UE, który musi być podany dla tych produktów zawierających adapter.

.

Każdy adapter zawiera końcówkę, do której podłącza się łańcuch lub inny rodzaj kabla. Na końcówce znajduje się zakrętka, która zawiera tę uszczelkę.

.