Detektor dymu TSS910A
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Opis



Parametry
Opinie o produkcie
4 opinie
Dokumenty do pobrania
Rozszerzony opis
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Nasz czujnik dymu został zaprojektowany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność. Dzięki alarmom optycznym i dźwiękowym natychmiast ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie. Głośny alarm 85 dB jest idealnym wyborem nawet dla większych przestrzeni, zapewniając, że zawsze zostaniesz poinformowany na czas. Czujnik ten charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji i długą żywotnością czujnika wynoszącą do 10 lat. Nowoczesny i elegancki design pasuje do każdego wnętrza.
- sygnał niskiego poziomu baterii
- zasilanie na 1× bateria 9V (w zestawie)
- zatrzask bezpieczeństwa - czujnik nie może zostać zamknięty w przypadku braku baterii
- prosta i szybka instalacja
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P56503 |
| Kod produktu | 2104106000 |
| EAN | 8592920137673 |
| typ detekcji | detektor dymu |
|---|---|
| możliwość podłączenia następnych detektorów | nie dotyczy |
| zasięg modułu | nie dotyczy |
| głośność sygnalizacji | >85 dB w odległości 3 m |
|---|---|
| stopień ochrony | nie dotyczy |
| zasilanie | 1× 9 V, w zestawie |
| pamięć alarmów | nie dotyczy |
| temperatura pracy | 0 °C do 40 °C |
| wilgotność robocza | 5–95 % |
| częstotliwość | nie dotyczy |
| typ instalacji | montaż na ścianę albo wolnostojący |
| typ sygnalizacji | optyczna i dźwiękowa |
| przeznaczone do typu | nie dotyczy |
| żywotność | 10 lat |
| temperatura alarmowa | – |
| obsługiwany OS | – |
| kompatybilność | – |
| protokół | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | nie |
| pozostałe funkcje | – |
| języki aplikacji | – |
| wymiary | 101 × 36 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 9 maj 2025Tani i wysokiej jakości
-
100%PrzetłumaczonoRózsa LászlóZamówione 21 kwi 2025
-
100%PrzetłumaczonoMajkyZamówione 8 kwi 2025
-
100%PrzetłumaczonoJiříZamówione 21 lut 2025niezawodna funkcja
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Detektor dymu TSS910A
1/21
Detektor dymu TSS910A
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta