Detektor dymu TSS910A
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Opis



Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Rozszerzony opis
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Nasz czujnik dymu został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność. Dzięki sygnalizacji optycznej i dźwiękowej natychmiast ostrzega o niebezpieczeństwie. Głośny alarm o mocy 85 dB jest idealnym wyborem nawet do większych pomieszczeń, dzięki czemu zawsze zostaniesz poinformowany na czas. Detektor ten charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji i długą żywotnością czujnika, która sięga nawet 10 lat. Nowoczesny i elegancki design pasuje do każdego wnętrza.
- Sygnalizacja słabej baterii
- Zasilanie 1 baterią 9 V (w zestawie)
- Zabezpieczenie – czujnik nie zamyka się, jeśli brakuje baterii
- Prosta i szybka instalacja
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P56503X |
| Kod produktu | 2104107000 |
| EAN | 8592920153130 |
| typ detekcji | detektor dymu |
|---|---|
| możliwość podłączenia następnych detektorów | – |
| zasięg modułu | – |
| głośność sygnalizacji | >85 dB w odległości 3 m |
|---|---|
| stopień ochrony | – |
| zasilanie | 1× 9 V, w zestawie |
| pamięć alarmów | – |
| temperatura pracy | 0 °C do 40 °C |
| wilgotność robocza | 5–95 % |
| częstotliwość | – |
| typ instalacji | montaż na ścianę albo wolnostojący |
| typ sygnalizacji | optyczna i dźwiękowa |
| przeznaczone do typu | – |
| żywotność | 10 lat |
| temperatura alarmowa | – |
| obsługiwany OS | – |
| kompatybilność | – |
| protokół | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | – |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | – |
| pozostałe funkcje | – |
| języki aplikacji | – |
| wymiary | 101 × 36 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Opinie o produkcie
(90%)
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Detektor dymu TSS910A
1/21