Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup

Detektor gazu GS869

Symbol P56450
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
25 maj 2024 U Ciebie
226,00
Opis

Opis produktu

Detektor służy do wykrywania miejsc wypływu gazów łatwopalnych (gaz ziemny, metan, propan, butan).

Rozszerzony opis

Czy w swoim gospodarstwie domowym używasz kuchenki gazowej, kotła gazowego lub innego urządzenia na gazy palne i wybuchowe? Niewłaściwa obsługa lub awarie sprzętu mogą spowodować wyciek tych substancji, co może skutkować wybuchem lub pożarem. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Damy Ci rozwiązanie jest rozwiązanie w zakresie kontroli obecności gazu. Wykrywacz gazu GS869 da Ci pewność, że Twojemu domowi i Twoim bliskim nie grozi bezpośrednie niebezpieczeństwo związane z wyciekiem gazu ziemnego, metanu, propanu czy butanu.

Na czas wykryje niebezpieczeństwo

Gaz to niepozorny zabójca. Jego wyciek nie jest łatwo rozpoznawalny na pierwszy rzut oka, a w niektórych przypadkach nawet nie jest odczuwalny. Może to prowadzić do nagromadzenia niebezpiecznych gazów, czego nikt nie zauważy.

Chroń zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Zainstaluj w swoim domu detektor gazu GS869, dzięki któremu przez długi czas będziesz mieć pewność, że Twoje urządzenie domowe nie uległo awarii lub nie wyłączyło urządzenia gazowego.

Urządzenia gazowe 5 lat pod kontrolą

Detektor gazu GS869 ochroni Cię przed ryzykiem wybuchu i późniejszego pożaru przez pełne 5 lat. Proste urządzenie, które można łatwo zainstalować w domu lub przyczepie kempingowej, da Ci pewność, że wszystko jest w porządku z Twoimi urządzeniami gazowymi. I możesz spać spokojnie.

Sygnalizacja optyczna i akustyczna

Detektor gazu wyposażony jest w głośną syrenę i kolorowe diody LED. Aby upewnić się, że urządzenie działa, możesz w dowolnym momencie w łatwy sposób przetestować działanie alarmu, naciskając przycisk TEST / HUSH. Jeśli wszystko jest w porządku, zielona dioda LED zaświeci się, a czerwona dioda LED zacznie migać. Rozlega się również sygnał dźwiękowy.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo, zaalarmuje Cię na czas co 30 sekund głośnym sygnałem dźwiękowym oraz zaświeceniem się żółtej i zielonej diody LED.

Bezobsługowe zasilanie

Niezaprzeczalną zaletą detektora gazu GS869 jest to, że po instalacji wystarczy podłączyć go do sieci 230 V. Urządzenie dostosowuje się w ciągu 3 minut i jest w pełni gotowe do pracy. Przez następne 5 lat nie musisz się martwić o regularną wymianę baterii, jak to ma miejsce w przypadku innych typów detektorów. Wystarczy przetestować funkcjonalność całego urządzenia w zalecanych odstępach czasu.

Łatwa instalacja

Detektor gazu jest przeznaczony do montażu na ścianie lub do umieszczenia w dowolnym miejscu pomieszczenia. Dla łatwego zawieszenia użyj płytki montażowej, którą mocujesz do ściany za pomocą śrub. Detektor jest następnie po prostu montowany na płycie montażowej na wyznaczonych uchwytach mocujących. Twój detektor gazu GS869 jest wtedy w pełni gotowy do użycia.

Gdzie umieścić detektor

Zalecamy instalację detektora gazu we wszystkich pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko wycieku gazu. Na przykład w kuchni i kotłowni. Gaz ziemny jest lżejszy od powietrza i ma tendencję do unoszenia się i wypełniania wszystkich przestrzeni nad wyciekiem. Dlatego najlepiej zainstalować detektor bezpośrednio nad prawdopodobnym miejscem wycieku.

Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa

EMOS Detektor gazu GS869 otrzymał znak jakości prestiżowej brytyjskiej firmy BSI (British Standards Institution). W swoich laboratoriach testuje bezpieczeństwo i jakość produktów z całego świata. Gdy produkt pomyślnie przejdzie wszystkie rygorystyczne testy, otrzyma unikalny numer BSI KM (w tym przypadku KM 642335). Według niego w każdej chwili możesz zweryfikować autentyczność tego międzynarodowego znaku towarowego.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P56450
Kod produktu 2101505003
EAN 8592920076606
typ detekcji detektor gazu
możliwość podłączenia następnych detektorów nie dotyczy
zasięg modułu nie dotyczy
głośność sygnalizacji >85 dB w odległości 1 m
stopień ochrony IPX2D
zasilanie 230 V AC
pamięć alarmów nie dotyczy
temperatura pracy -10 °C do 40 °C
wilgotność robocza 0–95 %
częstotliwość nie dotyczy
typ instalacji montaż na ścianę albo wolnostojący
typ sygnalizacji optyczna i dźwiękowa
przeznaczone do typu nie dotyczy
żywotność 5 lat
temperatura alarmowa
wymiary 36,3 × 117,4 × 77,4 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Przy suficie detektor wykrywa gaz ziemny i metan, natomiast przy ziemi propan i butan. Zależy więc od tego, jakie gazy chcemy wykryć.

Kabel zasilający ma długość 1,5 m.

.
Zalecana wysokość to około 150cm, a minimalna 180cm od środka zagadnienia.
Oficjalnie jest to od daty produkcji podanej na produkcie. W rzeczywistości jest to od pierwszego włożenia baterii.