Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
PROMOCJA na oprawy led rabat 15% z kodem led15
rabat 10% na zarówki led z kodem zarowki10

Detektor gazu GS869

Symbol P56450
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
6 lut 2023 U Ciebie
226,00
Opis

Opis produktu

Detektor służy do wykrywania miejsc wypływu gazów łatwopalnych (gaz ziemny, metan, propan, butan).

Rozszerzony opis

Czy używasz w swoim domu kuchenki gazowej, kotła gazowego lub innych urządzeń gazowych łatwopalnych i wybuchowych? Nieprawidłowa obsługa lub usterka urządzenia może spowodować wyciek tych substancji, co może skutkować wybuchem lub pożarem. Czy lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Nawet w dziedzinie kontroli gazu istnieje przystępne rozwiązanie. Detektor gazu GS869 da Ci pewność, że Twojemu domowi lub bliskim nie grozi bezpośrednie niebezpieczeństwo związane z wyciekiem gazu ziemnego, metanu, propanu lub butanu.

 

Wcześnie wykryj zagrożenia

Gaz to niepozorny zabójca. detectable at first glance and in some cases not even smelled. W ten sposób w pomieszczeniu może dojść do pogromadzenia niebezpiecznych gazów bez zauważenia przez kogokolwiek.

Chroń zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Zainstaluj w swoim domu Detektor gazu GS869, aby mieć długotrwałą pewność, że w Twoim domu nie doszło do awarii lub niewyłączenia urządzenia gazowego.

.
 

Urządzenia gazowe 5 lat pod kontrolą

Detektor gazu GS869 chroni Cię przed ryzykiem wybuchu i późniejszego pożaru przez pełne 5 lat. Proste urządzenie, które łatwo zainstalować w domu lub przyczepie kempingowej, pozwoli upewnić się, że wszystko jest w porządku z Twoimi urządzeniami gazowymi. A ty możesz spać spokojnie.

.
 

Sygnalizacja optyczna i akustyczna

Detektor gazu wyposażony jest w głośną syrenę i kolorowe diody LED. Aby mieć absolutną pewność, że urządzenie działa, w każdej chwili można przetestować funkcjonalność alarmu, naciskając po prostu przycisk TEST/HUSH. Jeśli wszystko jest w porządku, zapali się zielona dioda, a czerwona będzie migać. Pojawi się również sygnał dźwiękowy.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo, powiadomi Cię o tym w odpowiednim czasie, wydając głośny sygnał dźwiękowy i zapalając żółtą i zieloną diodę co 30 sekund.

.
 

Bezobsługowe zasilanie

Niezaprzeczalną zaletą wykrywacza gazu GS869 jest to, że po instalacji można go po prostu włączyć do sieci 230 V. Następnie urządzenie adaptuje się w ciągu 3 minut i jest wtedy w pełni gotowe do pracy. Przez kolejne 5 lat nie trzeba się martwić o regularną wymianę baterii, jak to ma miejsce w przypadku innych typów detektorów. Wystarczy przetestować funkcjonalność całego urządzenia w zalecanych odstępach czasu.

.
 

Łatwy montaż

Detektor gazu przeznaczony jest do montażu na ścianie lub swobodnego umieszczenia w dowolnym miejscu pomieszczenia. Do łatwego zawieszenia służy płytka montażowa, którą mocujesz do ściany za pomocą śrub. Następnie funkcjonalną czujkę wystarczy zamontować na płycie montażowej na dostarczonych klapkach mocujących. Twój detektor gazu GS869 jest wtedy w pełni gotowy do użycia.

.
 

Gdzie umieścić detektor

Detektor gazu zaleca się instalować we wszystkich pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko wycieku gazu. Na przykład w kuchni i kotłowni. Gaz ziemny jest lżejszy od powietrza i ma tendencję do wznoszenia się i wypełniania wszelkich przestrzeni, które znajdują się powyżej miejsca nieszczelności. Dlatego najlepiej jest zainstalować detektor bezpośrednio powyżej prawdopodobnego miejsca wycieku.

.
 

Zgodne ze wszystkimi normami bezpieczeństwa

Detektor gazu GS869 otrzymał znak jakości od prestiżowej instytucji British Standards Institution (BSI). W swoich laboratoriach firma testuje bezpieczeństwo i jakość produktów z całego świata. Gdy produkt pomyślnie przejdzie wszystkie rygorystyczne testy, otrzymuje unikalny numer BSI KM (w tym przypadku KM 642335). Możesz użyć tego numeru, aby zweryfikować autentyczność tego międzynarodowego znaku towarowego w dowolnym momencie.

.
 
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P56450
Kod produktu 2101505003
EAN 8592920076606
typ detekcji detektor gazu
możliwość podłączenia następnych detektorów nie dotyczy
zasięg modułu nie dotyczy
głośność sygnalizacji >85 dB w odległości 1 m
stopień ochrony IPX2D
zasilanie 230 V AC
pamięć alarmów nie dotyczy
temperatura pracy -10 °C do 40 °C
wilgotność robocza 0–95 %
częstotliwość nie dotyczy
typ instalacji montaż na ścianę albo wolnostojący
typ sygnalizacji optyczna i dźwiękowa
przeznaczone do typu nie dotyczy
żywotność 5 lat
#
wymiary 36,3 × 117,4 × 77,4 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ

FAQ – częste pytania

Gaz ziemny i metan unoszą się do sufitu - dlatego wskazane jest umieszczenie detektora w pobliżu sufitu. Propan i butan schodzą do podłogi, dlatego wskazane jest umieszczenie detektora w pobliżu podłogi.
Kabel ma długość 1,5 m.