Detektor pożaru THS916A
Radzimy dokupić
Rozszerzony opis
Bezpieczeństwo i niezawodność na najwyższym poziomie
Zabezpiecz swój dom za pomocą czujnika przeciwpożarowego ze specjalnym systemem, który nie pozwala na zainstalowanie go bez baterii. Urządzenie będzie zawsze gotowe do reagowania na potencjalne zagrożenia i zapewni Ci stałą ochronę.
Dzięki trwałości do 10 lat możesz polegać na urządzeniu przez długi czas. Gdy jego żywotność dobiegnie końca, alarm natychmiast Cię o tym powiadomi, abyś mógł dokonać wymiany w odpowiednim czasie.
>Natychmiastowa reakcja na niebezpieczeństwo
Ostrzeżenie, którego nie można zignorować. W przypadku pożaru kluczowa jest szybka reakcja. Dlatego nasza czujka przeciwpożarowa jest wyposażona nie tylko w alarm optyczny, ale także w alarm dźwiękowy. Jak tylko wykryte zostanie zagrożenie, rozlega się głośny alarm 85 dB, który natychmiast ostrzega o niebezpieczeństwie. Dzięki temu intensywnemu dźwiękowi będziesz miał dużo czasu na opuszczenie obszaru i zapewnienie bezpieczeństwa sobie i swoim bliskim.
Elegancki design dla każdego wnętrza
Ta czujka pożarowa to nie tylko bezpieczeństwo, ale także estetyka. Nasze czujniki przeciwpożarowe mają kompaktowy rozmiar i nowoczesny design, który idealnie pasuje do każdego wnętrza. Nie ma znaczenia, czy Twój dom jest tradycyjny czy nowoczesny, ten czujnik dostosuje się i idealnie wpasuje w każdą przestrzeń. Dzięki łatwej instalacji na ścianie i niskim kosztom eksploatacji, możesz cieszyć się bezpieczeństwem bez żadnych komplikacji.
Wygodna konserwacja i długa żywotność baterii
Dzięki czujce pożarowej masz kontrolę. W zestawie wymienna bateria 9V o żywotności 5 lat,. Dzięki inteligentnemu wskaźnikowi niskiego poziomu baterii, urządzenie na czas zaalarmuje Cię o tym zarówno sygnałem optycznym, jak i akustycznym.
Otrzymujesz najwyższej klasy ochronę przez cały 10-letni okres użytkowania detektora i absolutną pewność, że jest on zawsze gotowy do niezawodnego działania.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P56300 |
| Kod produktu | 2104102000 |
| EAN | 8592920120910 |
| typ detekcji | detektor pożaru |
|---|---|
| możliwość podłączenia następnych detektorów | nie dotyczy |
| zasięg modułu | nie dotyczy |
| głośność sygnalizacji | >85 dB w odległości 3 m |
|---|---|
| stopień ochrony | nie dotyczy |
| zasilanie | 1× 9 V, w zestawie |
| pamięć alarmów | nie dotyczy |
| temperatura pracy | no 0 °C do 65 °C |
| wilgotność robocza | 0–93 % |
| częstotliwość | nie dotyczy |
| typ instalacji | montaż na ścianę albo wolnostojący |
| typ sygnalizacji | optyczna i dźwiękowa |
| przeznaczone do typu | nie dotyczy |
| żywotność | 10 lat |
| temperatura alarmowa | 54 ℃ do 65 ℃ |
| obsługiwany OS | – |
| kompatybilność | – |
| protokół | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | – |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | – |
| pozostałe funkcje | – |
| języki aplikacji | – |
| wymiary | 47 × 101 × 101 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoAnonimZamówione 22 mar 2026
-
90%PrzetłumaczonoMilanZamówione 14 sty 2026łatwy montaż. miganie działa.
-
100%PrzetłumaczonoHonzíkZamówione 15 lut 2025Instalacja produktu bezproblemowa, na szczęście jeszcze nie testowany na żywo .-)
-
100%PrzetłumaczonoPavelZamówione 10 gru 2024Dostawa szybka,instalacja bezproblemowa,szybka łatwa,uruchomienie zgodnie z instrukcją,łatwe,satysfakcja na 1+
-
100%PrzetłumaczonoJánosZamówione 16 lis 2024Łatwy w instalacji, dobry produkt, dobry sprzedawca, dotarł szybko. Baterie były dołączone do zestawu.
-
100%PrzetłumaczonoMarekZamówione 29 mar 2024Produkt służy bez zastrzeżeń. Co do sklepu, zadowolenie: szybka dostawa, rozsądna cena, świetna komunikacja.
Dokumenty do pobrania
Detektor pożaru THS916A
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment