Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5729B

Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny do drzwi P5729B

Symbol P5729B
1x
zobacz ocenę
5
1
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
ilość odbiorników w komplecie
ilość przycisków w komplecie
kolor
W magazynie
5 mar 2024 U Ciebie
121,00

Radzimy dokupić

110,00
W magazynie
174,00
W magazynie
158,00
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

 Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS

Kiedy szukasz dzwonka do drzwi, potrzebujesz szybkiej instalacji, dużego zasięgu, zerowej konserwacji i niezawodności. Wszystko to znajdziesz razem w tym bezbateryjnym zestawie przycisku i dzwonka do domu. Do sześciu przycisków można sparować z dzwonkiem do drzwi i można je dokupić osobno.

.

 Odtworzy Twoją ulubioną piosenkę na żądanie

Nie obudzi Cię klasycznym "crrr" czy "ding dong". Masz do wyboru łącznie 36 melodii w czterech poziomach głośności. Jeśli zdecydowanie nie chcesz podsłuchiwać dzwonka, ten dzwonek może odtwarzać melodię o natężeniu do 90 dB. Dodatkowo dzwonek daje znać o sobie podczas aktywacji za pomocą niebieskiej diody LED.

.

Upakuj, podłącz, zadzwoń

 
Automatyczne parowanie dzięki trybowi samouczenia zapewnia bardzo szybką instalację. W ciągu 25 sekund od podłączenia dzwonka do gniazdka, zarówno przycisk jak i dzwonek wiedzą o sobie nawzajem. Gdy tylko zostaną sparowane, można cieszyć się znakomitym zasięgiem systemu do 180 metrów, który zapewnia komunikacjaEnergia do wysłania sygnału do dzwonka jest generowana za naciśnięciem przycisku, co eliminuje konieczność regularnej wymiany baterii. Kolejną świetną cechą bezprzewodowego dzwonka do drzwi P5729 jest jego długotrwała pamięć, która zapewnia bezproblemowe działanie nawet po zaniku zasilania. Docenisz również jego zero konserwacji.

.

 Każdy może usłyszeć

Nie trzeba już ciągnąć przewodów i wiercić w ścianach. Wodoodporny przycisk i dzwonek domowy komunikują się ze sobą na odległość do 180 metrów. Podłącz domowy dzwonek do wybranego gniazdka, a po sparowaniu umieść przycisk tam, gdzie go potrzebujesz, korzystając z dołączonej taśmy dwustronnej. Wszystko jest gotowe i działa w ciągu kilku minut.

.

Jeden tu, jeden tam...

Potrzebujesz więcej przycisków do jednego dzwonka do drzwi? Mamy proste rozwiązanie. Sparuj EMOS P5729B z do sześciu przycisków, które można dokupić osobno. Jeden można umieścić na bramie, jeden na drzwiach wejściowych, kolejny przed garażem lub patio. W tym przypadku po prostu nie ma granic wyobraźni.

.

Elegancki design

Nowoczesny dzwonek do drzwi EMOS w eleganckiej czerni ma zaokrąglone kształty i świeci światu dwiema diodami LED sygnalizując swoją nienaganną pracę. Dioda LED na przycisku jest czerwona, a dioda LED na dzwonku do drzwi jest niebieska. Obie części zestawu komunikują się wtedy ze sobą za pomocą fal radiowych o częstotliwości 433,92 MHz.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5729B
Kod produktu 3402121000
EAN 8592920105948
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku bez zasilania
zasięg max. 180 m
funkcje specjalne przycisk bez baterii
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 6
dodatkowy przycisk (wymienny) P5729T
regulacja głośności tak, 4 poziomy
maksymalna głośność dzwonienia 90 dB
ilość melodii 36
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor czarny
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 73 × 73 × 81 mm
wymiary przycisk do dzwonka 22 × 49 × 82 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie (100%)
1 opinia

  • 100%
    Aneusz
    Zamówione 16 lis 2023
    Znakomity dzwonek !
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Niestety czarnego przycisku nie można kupić osobno, tylko w całym zestawie. Tylko zamiennik przycisku w kolorze białym P5729T można kupić osobno.

Może to być problem z wilgocią - zalecamy rozebranie przycisku. Ewentualnie otworzyć przycisk i potraktować odbiornik olejem kontaktowym.
P5760, P5763, P5750.
Dzwonki tworzą własny kod komunikacyjny poprzez sparowanie z przyciskiem. Dzięki temu nie kolidują one ze sobą. Teoretycznie może to być możliwe w przypadku jakiejś ingerencji - jeśli ten rzadki przypadek wystąpi, konieczne jest skasowanie pamięci przycisku i ponowne sparowanie z dzwonkiem. Przy każdym parowaniu generowany jest i zapisywany w pamięci inny kod komunikacyjny. Sposób postępowania podany jest w instrukcji.
Maksymalnie 0,5W.
Wszystkie dzwonki z naszej oferty mogą być sparowane z wieloma odbiornikami. Będą one dzwonić jednocześnie.
Na ogół podaje się ją od minus 20 do plus 40 stopni Celsjusza.
Niestety dzwonków i guzików nie można dowolnie łączyć.
Są one wykonane z tworzywa sztucznego.
1. stosować odpowiednie baterie (alkaliczne), polaryzacja KO, / 2. przeszkody pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem ( żelazo i beton znacznie skracają odległość / 3. nie umieszczać przycisku na metalowych konstrukcjach.
Do jednego zestawu można podłączyć nieskończoną ilość tych odbiorników. Po naciśnięciu przycisku na dzwonku do drzwi, sygnał rozchodzi się przez wszystkie zainstalowane odbiorniki po kolei do samego dzwonka. W ten sposób powstaje dzwonek do drzwi o nieskończonym zasięgu.
Zalecamy wymianę baterii i nie stawianie na metalu. Niestety, mróz skraca czas pracy na baterii.
Przyciski mają zwykle IP44, czyli są odporne na zachlapanie.

Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.

Nie posiadają stałego podświetlenia.

.
Tak, mają pamięć, parują się automatycznie.
Odbiorniki można umieścić w różnych pomieszczeniach, w których chcemy lub musimy usłyszeć czyjś dzwonek. Będą one dzwonić jednocześnie.
Funkcja samouczenia się - dzwonek (odbiornik) ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie jest odbierany przez przycisk (nadajnik) i zapisywany w jego pamięci. Dzięki temu zestaw może być rozbudowany o kolejne nadajniki. Dzięki tej funkcji "samouczenia się", sąsiednie dzwony również nie są dotknięte.

Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.

.
W dziale dzwonki bezprzewodowe filtruj po parametrze ( przycisk zasilania-brak zasilania/ ilość odbiorników w opakowaniu-2szt).