Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5732, 3x AAA/wejście micro USB

Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5732, 3x AAA/wejście micro USB

Symbol P5732
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
1 gru 2023 U Ciebie
84,20

Radzimy dokupić

37,40
W magazynie
33,10
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

 

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi P5732

Potrzebujesz dzwonka do drzwi i szukasz prostego i funkcjonalnego rozwiązania? Czy chcesz mieć swobodę w umieszczeniu przycisku i samego dzwonka do drzwi? Bezprzewodowy dzwonek do drzwi P5732 jest produktem, którego szukasz.
Dzwonek może być używany w domu, ale jest również doskonały do użytku w biurze, firmie lub mieszkaniu. Oprócz tego, że jest gotowy do wygodnej i łatwej instalacji, będziesz zachwycony jego wyrafinowanymi funkcjami i 38 zapisanymi melodiami. Regulowana głośność dzwonka do 90 dB sprawi, że nie przeoczysz żadnego gościa. Dodatkowo, charakterystyczna sygnalizacja optyczna powiadomi Cię o dzwonku nawet, gdy masz założone słuchawki.
Nie musisz się nawet martwić o to, gdzie umieścić wodoodporny przycisk, który sięga do 100 m od dzwonka do drzwi. Będziesz również zadowolony z możliwości sparowania dodatkowych przycisków z dzwonkiem do drzwi, który nie będzie wchodził w interakcje z innymi dzwonkami w pobliżu dzięki funkcji "self-learning".

 

Dzwonek do drzwi do uniwersalnego zastosowania

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS P5732 zaskoczy Cię swoim eleganckim wyglądem i praktycznością. Dzwonek posiada podwójne zasilanie poprzez trzy baterie AAA 1,5V oraz dodatkowo przez wejście micro USB. Do przycisku wystarczy jedna bateria 3V.
Dzwonek wyposażony jest w funkcję automatycznego parowania (self-learning), dzięki czemu w ciągu kilku chwil jest gotowy do niezawodnego działania.

 

Gotowy do umieszczenia wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz

Czy masz miejsce na dzwonek do drzwi, które jest daleko od źródła zasilania? Z tym bezprzewodowym dzwonkiem do drzwi i przyciskiem nie stanowi to problemu. Dzwonek wyposażony jest w otwór do zawieszenia, a oprócz niezbędnych śrub dostarczamy również dwustronną taśmę klejącą. W ten sposób możesz umieścić przycisk dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.
Ponadto, przycisk jest wodoodporny i może wytrzymać niekorzystne warunki pogodowe. Można go umieścić przy drzwiach wejściowych, przy bramie lub nawet przy bramie wjazdowej.

 

Wyróżniająca się sygnalizacja świetlna i 38 dźwięków dzwonka

Dzwonek do drzwi może informować o nadchodzącym gościu z odległości do 100 m jedną z 38 ciekawych melodii, ale także charakterystycznym sygnałem świetlnym. Aby dźwięk dzwonka do drzwi był zawsze przyjemny dla użytkownika, można ustawić jeden z 4 poziomów głośności. Osoby niesłyszące i rodzice małych dzieci docenią również fakt, że dzwonek do drzwi można całkowicie wyłączyć i tylko sygnał świetlny będzie informował o nadejściu gościa. Wymagających użytkowników ucieszy również fakt, że z systemem można skojarzyć inne odbiorniki i przyciski.
Jesteście ciekawi jak w praktyce wygląda użytkowanie dzwonka EMOS P5732? Obejrzyj nasze wideo.

 
 

38 zaprogramowanych melodii, sygnalizacja świetlna

Nawet dzwonek do drzwi może poprawić ci nastrój. Z 38 gotowych melodii wybierz tę, która Ci najbardziej odpowiada. Następnie dodaj do tego jeszcze charakterystyczny sygnał świetlny, aby dopasować go do swoich potrzeb. System można zaprogramować na 3 tryby dzwonienia: (1) tylko melodia, (2) melodia i sygnalizacja świetlna, (3) tylko sygnalizacja świetlna.

 

Sygnalizacja na odległość do 100 m

Czy masz dużą odległość od bramy do odbiornika? Sygnał dźwiękowy może pokonać odległość do 100 m w otwartej przestrzeni.

 

Wodoodporny przycisk

Dzwonek do drzwi jest przeznaczony do użytku wewnętrznego. Przycisk dzwonka do drzwi o stopniu ochrony IP44 jest również w pełni przygotowany na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Można go więc umieścić przy drzwiach lub bramie.

 

Silna maksymalna głośność dźwięku

Dzwonek do drzwi EMOS P5732 jest wyposażony w cztery zaprogramowane poziomy głośności, aby ustawić optymalną intensywność dzwonienia. Oznacza to, że nie usłyszysz listonosza lub gościa z wizytą, ani nie będziesz podrywany przy każdym dzwonku.

 

Bateria lub zasilacz micro USB

Dzwonek do drzwi po drugiej stronie domu jest bezużyteczny. Nie daj się zniewolić koniecznością zasilania obu urządzeń z sieci. Dzięki bezprzewodowej metodzie zasilania dzwonek i przycisk są gotowe do pracy praktycznie w każdym miejscu.

 
 
 
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5732
Kod produktu 3402117000
EAN 8592920087831
zasilanie jednostki głównej 3× 1,5 V AAA (brak w zestawie) + micro USB 5 V
zasilanie przycisku 1× 3 V CR2032 (w zestawie)
zasięg max. 100 m
funkcje specjalne dobrze widoczna sygnalizacja optyczna podczas dzwonienia
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 16
dodatkowy przycisk (wymienny) P5732T
regulacja głośności tak, 4 poziomy
maksymalna głośność dzwonienia 90 dB
ilość melodii 38
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor biały
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 25 × 58 × 85 mm
wymiary przycisk do dzwonka 16 × 40 × 60 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Tak, takie połączenie jest możliwe. Na jednym przycisku można skonfigurować nieograniczoną liczbę odbiorników. W drugą stronę - do jednego odbiornika można podłączyć maksymalnie 16 przycisków.

Nie trzeba ponownie parować po wymianie baterii.

.

Dzwonek zawiera wewnętrzną pamięć, w której przechowywane są kody aktualnie
sparowanych przycisków. Dlatego nie ma potrzeby ponownego parowania przy zmianie baterii. Za każdym razem, gdy baterie zostaną włożone do dzwonka, zabrzmi aktualnie ustawiona melodia.

.

Zasilany bateriami AAA (tylko alkaliczne nie do ponownego naładowania) lub kablem micro USB 5V. Złącze micro USB jest jednym z najczęściej używanych obecnie złączy USB, nie można przez nie ładować włożonych baterii.

.
Może to być problem z wilgocią - zalecamy rozebranie przycisku. Ewentualnie otworzyć przycisk i potraktować odbiornik olejem kontaktowym.
P5760, P5763, P5750.
Dzwonki tworzą własny kod komunikacyjny poprzez sparowanie z przyciskiem. Dzięki temu nie kolidują one ze sobą. Teoretycznie może to być możliwe w przypadku jakiejś ingerencji - jeśli ten rzadki przypadek wystąpi, konieczne jest skasowanie pamięci przycisku i ponowne sparowanie z dzwonkiem. Przy każdym parowaniu generowany jest i zapisywany w pamięci inny kod komunikacyjny. Sposób postępowania podany jest w instrukcji.
Maksymalnie 0,5W.
Wszystkie dzwonki z naszej oferty mogą być sparowane z wieloma odbiornikami. Będą one dzwonić jednocześnie.
Na ogół podaje się ją od minus 20 do plus 40 stopni Celsjusza.
Niestety dzwonków i guzików nie można dowolnie łączyć.
Są one wykonane z tworzywa sztucznego.
1. stosować odpowiednie baterie (alkaliczne), polaryzacja KO, / 2. przeszkody pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem ( żelazo i beton znacznie skracają odległość / 3. nie umieszczać przycisku na metalowych konstrukcjach.
Do jednego zestawu można podłączyć nieskończoną ilość tych odbiorników. Po naciśnięciu przycisku na dzwonku do drzwi, sygnał rozchodzi się przez wszystkie zainstalowane odbiorniki po kolei do samego dzwonka. W ten sposób powstaje dzwonek do drzwi o nieskończonym zasięgu.
Zalecamy wymianę baterii i nie stawianie na metalu. Niestety, mróz skraca czas pracy na baterii.
Przyciski mają zwykle IP44, czyli są odporne na zachlapanie.

Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.

Nie posiadają stałego podświetlenia.

.
Tak, mają pamięć, parują się automatycznie.
Odbiorniki można umieścić w różnych pomieszczeniach, w których chcemy lub musimy usłyszeć czyjś dzwonek. Będą one dzwonić jednocześnie.
Funkcja samouczenia się - dzwonek (odbiornik) ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie jest odbierany przez przycisk (nadajnik) i zapisywany w jego pamięci. Dzięki temu zestaw może być rozbudowany o kolejne nadajniki. Dzięki tej funkcji "samouczenia się", sąsiednie dzwony również nie są dotknięte.

Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.

.
W dziale dzwonki bezprzewodowe filtruj po parametrze ( przycisk zasilania-brak zasilania/ ilość odbiorników w opakowaniu-2szt).