Home Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5732, 3x AAA/wejście micro USB

Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5732, 3x AAA/wejście micro USB

Symbol P5732
84,20
W magazynie
4 lip 2022 U Ciebie
Ceny za szt..
zasilanie jednostki głównej 3× 1,5 V AAA (brak w zestawie) + micro USB 5 V
zasilanie przycisku 1× 3 V CR2032 (w zestawie)
zasięg max. 100 m
funkcje specjalne dobrze widoczna sygnalizacja optyczna podczas dzwonienia
Więcej parametrów
Podstawowe dane
Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5732
Kod produktu 3402117000
EAN 8592920087831

Rozszerzony opis

 

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi P5732

Potrzebujesz dzwonka do drzwi i szukasz prostego i funkcjonalnego rozwiązania? Czy chcesz mieć swobodę w umieszczeniu przycisku i samego dzwonka do drzwi? Bezprzewodowy dzwonek do drzwi P5732 jest produktem, którego szukasz.
Dzwonek może być używany w domu, ale jest również doskonały do użytku w biurze, firmie lub mieszkaniu. Oprócz tego, że jest gotowy do wygodnej i łatwej instalacji, będziesz zachwycony jego wyrafinowanymi funkcjami i 38 zapisanymi melodiami. Regulowana głośność dzwonka do 90 dB sprawi, że nie przeoczysz żadnego gościa. Dodatkowo, charakterystyczna sygnalizacja optyczna powiadomi Cię o dzwonku nawet, gdy masz założone słuchawki.
Nie musisz się nawet martwić o to, gdzie umieścić wodoodporny przycisk, który sięga do 100 m od dzwonka do drzwi. Będziesz również zadowolony z możliwości sparowania dodatkowych przycisków z dzwonkiem do drzwi, który nie będzie wchodził w interakcje z innymi dzwonkami w pobliżu dzięki funkcji "self-learning".

 

Dzwonek do drzwi do uniwersalnego zastosowania

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi EMOS P5732 zaskoczy Cię swoim eleganckim wyglądem i praktycznością. Dzwonek posiada podwójne zasilanie poprzez trzy baterie AAA 1,5V oraz dodatkowo przez wejście micro USB. Do przycisku wystarczy jedna bateria 3V.
Dzwonek wyposażony jest w funkcję automatycznego parowania (self-learning), dzięki czemu w ciągu kilku chwil jest gotowy do niezawodnego działania.

 

Gotowy do umieszczenia wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz

Czy masz miejsce na dzwonek do drzwi, które jest daleko od źródła zasilania? Z tym bezprzewodowym dzwonkiem do drzwi i przyciskiem nie stanowi to problemu. Dzwonek wyposażony jest w otwór do zawieszenia, a oprócz niezbędnych śrub dostarczamy również dwustronną taśmę klejącą. W ten sposób możesz umieścić przycisk dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.
Ponadto, przycisk jest wodoodporny i może wytrzymać niekorzystne warunki pogodowe. Można go umieścić przy drzwiach wejściowych, przy bramie lub nawet przy bramie wjazdowej.

 

Wyróżniająca się sygnalizacja świetlna i 38 dźwięków dzwonka

Dzwonek do drzwi może informować o nadchodzącym gościu z odległości do 100 m jedną z 38 ciekawych melodii, ale także charakterystycznym sygnałem świetlnym. Aby dźwięk dzwonka do drzwi był zawsze przyjemny dla użytkownika, można ustawić jeden z 4 poziomów głośności. Osoby niesłyszące i rodzice małych dzieci docenią również fakt, że dzwonek do drzwi można całkowicie wyłączyć i tylko sygnał świetlny będzie informował o nadejściu gościa. Wymagających użytkowników ucieszy również fakt, że z systemem można skojarzyć inne odbiorniki i przyciski.
Jesteście ciekawi jak w praktyce wygląda użytkowanie dzwonka EMOS P5732? Obejrzyj nasze wideo.

 
 

38 zaprogramowanych melodii, sygnalizacja świetlna

Nawet dzwonek do drzwi może poprawić ci nastrój. Z 38 gotowych melodii wybierz tę, która Ci najbardziej odpowiada. Następnie dodaj do tego jeszcze charakterystyczny sygnał świetlny, aby dopasować go do swoich potrzeb. System można zaprogramować na 3 tryby dzwonienia: (1) tylko melodia, (2) melodia i sygnalizacja świetlna, (3) tylko sygnalizacja świetlna.

 

Sygnalizacja na odległość do 100 m

Czy masz dużą odległość od bramy do odbiornika? Sygnał dźwiękowy może pokonać odległość do 100 m w otwartej przestrzeni.

 

Wodoodporny przycisk

Dzwonek do drzwi jest przeznaczony do użytku wewnętrznego. Przycisk dzwonka do drzwi o stopniu ochrony IP44 jest również w pełni przygotowany na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Można go więc umieścić przy drzwiach lub bramie.

 

Silna maksymalna głośność dźwięku

Dzwonek do drzwi EMOS P5732 jest wyposażony w cztery zaprogramowane poziomy głośności, aby ustawić optymalną intensywność dzwonienia. Oznacza to, że nie usłyszysz listonosza lub gościa z wizytą, ani nie będziesz podrywany przy każdym dzwonku.

 

Bateria lub zasilacz micro USB

Dzwonek do drzwi po drugiej stronie domu jest bezużyteczny. Nie daj się zniewolić koniecznością zasilania obu urządzeń z sieci. Dzięki bezprzewodowej metodzie zasilania dzwonek i przycisk są gotowe do pracy praktycznie w każdym miejscu.

 
 
 

Najważniejsze parametry
zasilanie jednostki głównej 3× 1,5 V AAA (brak w zestawie) + micro USB 5 V
zasilanie przycisku 1× 3 V CR2032 (w zestawie)
zasięg max. 100 m
funkcje specjalne dobrze widoczna sygnalizacja optyczna podczas dzwonienia
Pozostałe parametry
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 16
dodatkowy przycisk (wymienny) P5732T
regulacja głośności tak, 4 poziomy
maksymalna głośność dzwonienia 90 dB
ilość melodii 38
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor biały
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
# 25 × 58 × 85 mm
# 16 × 40 × 60 mm
Pliki do pobrania
Może ci się spodobać

Może ci się spodobać (1)

Zewnętrzny przycisk do dzwonka bezprzewodowego P5732, 1x CR2032

37,40
W magazynie
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.