Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5733G

Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5733G

Symbol P5733G
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
ilość odbiorników w komplecie
ilość przycisków w komplecie
kolor
W magazynie
19 kwi 2024 U Ciebie
94,00

Radzimy dokupić

37,40
W magazynie
Opis

Rozszerzony opis

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi P5733G

Upakuj, podłącz i dzwoń. Tak łatwo to zrobić z bezprzewodowym dzwonkiem do drzwi, dostępnym w wielu opcjach kolorystycznych. Możesz go użyć w swoim mieszkaniu lub domu rodzinnym, ale świetnie sprawdzi się także w firmie lub biurze. Zaskoczy Cię dużym zasięgiem przycisku do 150 m i jedną z 36 zaprogramowanych melodii, która powiadomi Cię o nadchodzącym gościu.

.

Odporny na warunki atmosferyczne

Nie trzeba już wyciągać drutu i wiercić w ścianie. Przycisk i dzwonek komunikują się bezprzewodowo do 150 metrów. wodoodporny przycisk o stopniu ochrony IP44 jest dobrze przygotowany na niesprzyjającą pogodę. Możesz go również bezpiecznie umieścić w zewnętrznym, niezabezpieczonym miejscu obok drzwi, bramy lub garażu. Dzwonek do drzwi przeznaczony jest do użytku wewnętrznego. Zestaw przycisku i dzwonka do drzwi posiada funkcję samouczenia się - przycisk generuje własny kod parowania, który dzwonek do drzwi akceptuje i zapisuje w swojej pamięci. Dzięki funkcji "samouczenia się" sąsiednie dzwony nie są narażone na zakłócenia.

.

Płaski dla ucha i oka

Nie obudzi Cię klasycznym "crrr" czy "ding dong". Do wyboru masz łącznie 36 melodii, a dzięki wstępnie ustawionym czterem poziomom głośności możesz zawsze wybrać optymalną intensywność dzwonienia. Jeśli naprawdę nie chcesz przegapić żadnego gościa, ten dzwonek do drzwi może zagrać melodię o natężeniu do 110 dB, a także poinformować Cię o tym znacznym sygnałem świetlnym.

.

Po prostu rozpakuj i używaj

Kupując dzwonek do drzwi, szczególnie docenisz jego łatwą instalację, duży zasięg, brak konieczności konserwacji i niezawodność. Wszystko to i więcej ten zestaw przycisku bateryjnego i gniazda dzwonka do domu zapewnia we wszystkich aspektach. Bateria 1×3V CR2032 zasilająca przycisk jest w zestawie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z dzwonka od razu. Nie musisz się już martwić, że goście nie zadzwonią do Twoich drzwi, ponieważ możesz podłączyć wiele odbiorników/jednostek wewnętrznych do jednego przycisku, który możesz umieścić na przykład w piwnicy, altanie lub na strychu. Przyciski, które można kupić osobno, można sparować z maksymalnie ośmioma dzwonkami do drzwi, dzięki czemu można je zainstalować we wszystkich miejscach, do których przychodzą goście.

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5733G
Kod produktu 3402124000
EAN 8592920106006
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku 1× 3 V CR2032 (w zestawie)
zasięg max. 150 m
funkcje specjalne dobrze widoczna sygnalizacja optyczna podczas dzwonienia
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 8
dodatkowy przycisk (wymienny) P5732T
regulacja głośności tak, 4 poziomy
maksymalna głośność dzwonienia 110 dB
ilość melodii 36
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor zielony
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 74 × 74 × 74 mm
wymiary przycisk do dzwonka 17 × 40 × 60 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Dla wszystkich serii modeli sygnalizacja jest w kolorze niebieskim.

Sygnalizacja przycisku podczas dzwonienia jest w kolorze czerwonym.

.
Może to być problem z wilgocią - zalecamy rozebranie przycisku. Ewentualnie otworzyć przycisk i potraktować odbiornik olejem kontaktowym.
P5760, P5763, P5750.
Dzwonki tworzą własny kod komunikacyjny poprzez sparowanie z przyciskiem. Dzięki temu nie kolidują one ze sobą. Teoretycznie może to być możliwe w przypadku jakiejś ingerencji - jeśli ten rzadki przypadek wystąpi, konieczne jest skasowanie pamięci przycisku i ponowne sparowanie z dzwonkiem. Przy każdym parowaniu generowany jest i zapisywany w pamięci inny kod komunikacyjny. Sposób postępowania podany jest w instrukcji.
Maksymalnie 0,5W.
Wszystkie dzwonki z naszej oferty mogą być sparowane z wieloma odbiornikami. Będą one dzwonić jednocześnie.
Na ogół podaje się ją od minus 20 do plus 40 stopni Celsjusza.
Niestety dzwonków i guzików nie można dowolnie łączyć.
Są one wykonane z tworzywa sztucznego.
1. stosować odpowiednie baterie (alkaliczne), polaryzacja KO, / 2. przeszkody pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem ( żelazo i beton znacznie skracają odległość / 3. nie umieszczać przycisku na metalowych konstrukcjach.
Do jednego zestawu można podłączyć nieskończoną ilość tych odbiorników. Po naciśnięciu przycisku na dzwonku do drzwi, sygnał rozchodzi się przez wszystkie zainstalowane odbiorniki po kolei do samego dzwonka. W ten sposób powstaje dzwonek do drzwi o nieskończonym zasięgu.
Zalecamy wymianę baterii i nie stawianie na metalu. Niestety, mróz skraca czas pracy na baterii.
Przyciski mają zwykle IP44, czyli są odporne na zachlapanie.

Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.

Nie posiadają stałego podświetlenia.

.
Tak, mają pamięć, parują się automatycznie.
Odbiorniki można umieścić w różnych pomieszczeniach, w których chcemy lub musimy usłyszeć czyjś dzwonek. Będą one dzwonić jednocześnie.
Funkcja samouczenia się - dzwonek (odbiornik) ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie jest odbierany przez przycisk (nadajnik) i zapisywany w jego pamięci. Dzięki temu zestaw może być rozbudowany o kolejne nadajniki. Dzięki tej funkcji "samouczenia się", sąsiednie dzwony również nie są dotknięte.

Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.

.
W dziale dzwonki bezprzewodowe filtruj po parametrze ( przycisk zasilania-brak zasilania/ ilość odbiorników w opakowaniu-2szt).