Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Dzwonki Dzwonki bezprzewodowe Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5760, możliwość przedłużenia zasięgu przycisku

Dzwonek bezprzewodowy do drzwi P5760, możliwość przedłużenia zasięgu przycisku

Symbol P5760
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
24 lip 2024 U Ciebie
164,00

Radzimy dokupić

Opis

Opis produktu

Niezawodny dzwonek z funkcją repeatera i wyjściem USB, który nadaje się nie tylko do domu, ale i do mieszkania albo biura. Ogromną zaletą tego dzwonka jest jego bezprzewodowe wykonanie.

Zalety produktu

Funkcja repeatera – umożliwia zwiększenie zasięgu przycisku o kilkaset metrów. Wyjście USB – umożliwia ładowanie 5 V urządzeń za pomocą kompatybilnego przewodu USB.

Rozszerzony opis

 
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5760
Kod produktu 3402060000
EAN 8592920057582
zasilanie jednostki głównej 230 V AC
zasilanie przycisku 1× 3 V CR2032 (w zestawie)
zasięg max. 120 m
funkcje specjalne wyjście USB – 2 A, funkcja repeatera – umożliwia przedłużenie zasięgu przycisku o dodatkowe kilkaset metrów
sygnalizacja optyczna w przycisku tak
sygnalizacja optyczna w dzwonku tak
możliwość dodania kolejnego przycisku tak, max. 8
dodatkowy przycisk (wymienny) P5760T
regulacja głośności tak, 5 poziomów
maksymalna głośność dzwonienia 85 dB
ilość melodii 16
ilość odbiorników w komplecie 1 szt.
ilość przycisków w komplecie 1 szt.
kolor srebrna
sposób parowania automatyczne parowanie – self-learning
wodoodporny przycisk IP44
podłączenie przycisku bezprzewodowe
częstotliwość 433 MHz
opakowanie 1 szt., blister
wymiary dzwonku 66 × 63 × 110 mm
wymiary przycisk do dzwonka 16 × 101 × 39 mm
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Tak, jeśli odbiornik jest przełączony na pozycję repeatera, to ma też odpowiedź dźwiękową, wtedy sygnał rozchodzi się do innych urządzeń.
Tak, działa również jako extender i odbiornik. Sam przedłużacz to P5763.R, który jest zasilany bateriami.

W każdej chwili możesz zmienić dzwonek. Zmiana melodii nie wpływa na sparowanie przycisku z dzwonkiem.
1. Zdjąć tylną część pokrywy przez otwór z boku przycisku za pomocą śrubokręta.
2. Wielokrotnie naciśnij przycisk B na płytce obwodu przycisku, każde naciśnięcie będzie brzmieć inną melodię.
3. Na każdym sparowanym przycisku można ustawić inną melodię, aby ułatwić identyfikację miejsca, w którym znajduje się dany przycisk.
4. Ponownie zmontować przycisk.

4.
Przyciskiem na dzwonku (odbiorniku) przełączamy tryby sygnalizacji - melodia + niebieska dioda LED -- melodia -- niebieska dioda LED (czyli sygnalizacja akustyczna i optyczna - tryb domyślny - sygnalizacja akustyczna - sygnalizacja optyczna).

Zalecamy dokładne postępowanie zgodnie z instrukcją. Najpierw należy odparować wszystkie odbiorniki i przyciski z pamięci. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją i upewnij się, że ostatni odbiornik ma przełącznik w pozycji I-repeater.

Wymiary przycisku można znaleźć w załączonym dokumencie. ..

Wykonany jest z tworzywa sztucznego.

.

Przycisk: Przymocuj tył pokrywy do ściany za pomocą taśmy dwustronnej (w zestawie) lub dwóch śrub. Mimo że przycisk jest odporny na warunki atmosferyczne, należy umieścić go tak, aby był chroniony, np. we wnęce.
Odbiornik: podłączenie do sieci.

.
Tak, baterię można wymienić w przycisku. Zasilany jest przez 1×3 V CR2032 (w zestawie).
Nie, ta opcja nie jest możliwa. Należy zakupić 2 opakowanie lub zestaw (P5760A), który składa się z 2 odbiorników i 2 przycisków. W przypadku większej odległości między przyciskiem a odbiornikiem zaleca się zakup przedłużacza sygnału 2x P5763R z 3 bateriami AA, aby sygnał mógł trafić do odbiornika, do którego jest potrzebny.

W przypadku awarii zasilania, dzwonek zawiera wewnętrzną pamięć, w której przechowywane są kody aktualnie sparowanych przycisków. Po przywróceniu zasilania do dzwonka, tryb "samouczenia się" jest automatycznie aktywowany na 60sekund. .

Nie ma wskaźnika naładowania baterii, ale można stwierdzić, że przycisk wysyła sygnał do dzwonka, migając czerwoną diodą LED pod przyciskiem.

Może to być problem z wilgocią - zalecamy rozebranie przycisku. Ewentualnie otworzyć przycisk i potraktować odbiornik olejem kontaktowym.
P5760, P5763, P5750.
Dzwonki tworzą własny kod komunikacyjny poprzez sparowanie z przyciskiem. Dzięki temu nie kolidują one ze sobą. Teoretycznie może to być możliwe w przypadku jakiejś ingerencji - jeśli ten rzadki przypadek wystąpi, konieczne jest skasowanie pamięci przycisku i ponowne sparowanie z dzwonkiem. Przy każdym parowaniu generowany jest i zapisywany w pamięci inny kod komunikacyjny. Sposób postępowania podany jest w instrukcji.
Maksymalnie 0,5W.
Wszystkie dzwonki z naszej oferty mogą być sparowane z wieloma odbiornikami. Będą one dzwonić jednocześnie.
Na ogół podaje się ją od minus 20 do plus 40 stopni Celsjusza.
Niestety dzwonków i guzików nie można dowolnie łączyć.
Są one wykonane z tworzywa sztucznego.
1. stosować odpowiednie baterie (alkaliczne), polaryzacja KO, / 2. przeszkody pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem ( żelazo i beton znacznie skracają odległość / 3. nie umieszczać przycisku na metalowych konstrukcjach.
Do jednego zestawu można podłączyć nieskończoną ilość tych odbiorników. Po naciśnięciu przycisku na dzwonku do drzwi, sygnał rozchodzi się przez wszystkie zainstalowane odbiorniki po kolei do samego dzwonka. W ten sposób powstaje dzwonek do drzwi o nieskończonym zasięgu.
Zalecamy wymianę baterii i nie stawianie na metalu. Niestety, mróz skraca czas pracy na baterii.
Przyciski mają zwykle IP44, czyli są odporne na zachlapanie.

Przyciski posiadają diodę LED, która miga podczas dzwonienia.

Nie posiadają stałego podświetlenia.

.
Tak, mają pamięć, parują się automatycznie.
Odbiorniki można umieścić w różnych pomieszczeniach, w których chcemy lub musimy usłyszeć czyjś dzwonek. Będą one dzwonić jednocześnie.
Funkcja samouczenia się - dzwonek (odbiornik) ma możliwość wygenerowania własnego kodu parowania, który następnie jest odbierany przez przycisk (nadajnik) i zapisywany w jego pamięci. Dzięki temu zestaw może być rozbudowany o kolejne nadajniki. Dzięki tej funkcji "samouczenia się", sąsiednie dzwony również nie są dotknięte.

Przycisk wykorzystuje technologię elektromagnetycznej konwersji modułu, aby wydobyć energię wewnątrz przycisku, gdzie konwersja modułu przekształca energię prasy w energię elektryczną. We wszystkich dzwonkach bezprzewodowych sygnał pomiędzy przyciskiem a odbiornikiem (dzwonkiem do drzwi) jest przesyłany za pomocą fal radiowych. Energia elektryczna do dzwonienia jest generowana przez indukcję elektromagnetyczną, gdy przycisk jest wciśnięty.
Naciśnięcie przycisku generuje wystarczającą ilość energii, aby wysłać sygnał do dzwonka do drzwi.

.
W dziale dzwonki bezprzewodowe filtruj po parametrze ( przycisk zasilania-brak zasilania/ ilość odbiorników w opakowaniu-2szt).