Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Powerbanki, ładowarki i zasilacze Ładowarki akumulatorków EMOS Ładowarka akumulatorków BCN-41D + 4AA 2700

EMOS Ładowarka akumulatorków BCN-41D + 4AA 2700

Symbol N9331
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Rozszerzony opis

Szybka ścieżka do energii 

Kumulatory NiMH/NiCd mogą być ponownie wykorzystane, więc są bardziej efektywne finansowo niż baterie jednorazowe, Jednocześnie ich stosowanie jest bardziej przyjazne dla środowiska. Aby zoptymalizować ich działanie i przedłużyć żywotność, niezbędna jest wysokiej jakości ładowarka, a taką z pewnością jest EMOS BCN-41D. 

Ładowarka EMOS BCN-41D jest idealna do szybkiego idelikatnego ładowania akumulatorów AA i AAA. Zjasnym wyświetlaczem LCD, Niezależne kanały ładowania i zaawansowane funkcje zasilą Twoje akumulatoryszybkoi niezawodnie przez lata. Docenią to zwłaszcza cidla których ładowanie jest już znajomymiregularnączynnością.

.

Dvě rychlosti nabíjení 

Twojeakumulatory będą gotowe do dostarczenia energii już po 3 godzinach ładowania. Wybór gniazda ładowania będzie miał wpływ na szybkość ładowania. Wybierz dwa gniazda zewnętrzne dla maksymalnej prędkości (prąd ładowania 1 A) lub dwa gniazda wewnętrzne dla tańszego ładowania (0,5 A). 

Ładowarka posiada przezroczystą LCD.contrast="auto">displayi masz stały przegląd, gdyżbędzie w pełni naładowany akumulatory 

Dowolny rozmiar i liczba baterii 

Za pomocąładowarkiEMOS BCN-41D możesz szybko i łatwo naładować dowolną liczbę i kombinację włożonych baterii AA i AAA.Dzięki czterem niezależnym kanałom ładowania, nie ma potrzeby ładowania w parach, czego wymagają niektóre starsze modele ładowarek. 

Cztery sztuki Akumulatory AA 2 600 mAh znajdują się bezpośrednio w opakowaniu ładowarki, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie niosą ze sobą akumulatorki. Dzięki nim oszczędzasz na zakupie nawet 2500 sztuk klasycznych baterii jednorazowych. I to się opłaca! 

Pohodlné nabíjení 

Ładowarka EMOS BCN-41D gwarantuje Ci całkowicie wolne ładowanie. Nnie musisz pilnować czasu ładowanialub martwić się, że Twoje baterie są niedoładowane lub przeładowane. Ładowarka automatycznie zapewnia rozpoczęcie, bezpieczny postęp i terminowe zakończenie ładowania. Bezpieczny timer, podtrzymanie zasilania i funkcja ΔV chronią akumulatory przed przeładowaniem. W ten sposób można oszczędnie dostarczać im dużo mocy, utrzymując je w świetnej kondycji.     

Ładowarki przegrzewają się i uszkodzeniom zapobiega Smart identyfikacja uszkodzonych i nieładujących się baterii. Zawsze całkowicie bezpieczne ładowanie. 

Dzięki USB naprawdę dociera wszędzie 

Nie ma już miejsca w żadnym gniazdku elektrycznym, a wciąż potrzebujesz naładować swoje padnięte baterie? W pakiecie z ładowarką BCN-41D znajduje się praktyczny kabel micro USB, który pozwala na rozpoczęcie ładowania akumulatorów z dowolnego źródła zasilania (powerbank, laptop, ładowanie za pomocą zasilacza sieciowego itp.)wyposażony w gniazdo zasilania USB-A. Nie ma więc znaczenia, czy jesteś akurat w domu, w pracy, czy nawet w samochodzie. Możesz ładować swoje baterie dosłownie wszędzie.  

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia N9331
Kod produktu 1603028000
EAN 8592920110010
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania