Strona główna Powerbanki, ładowarki i zasilacze Ładowarki akumulatorków EMOS Ładowarka akumulatorków profi BCN-42D + 4AA 2700

EMOS Ładowarka akumulatorków profi BCN-42D + 4AA 2700

Symbol N9341
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
7 mar 2024 U Ciebie
270,00
Opis

Rozszerzony opis

Inteligentne i przyjazne ładowanie 

Zainwestowałeś w akumulatorki NiMH/NiCd, ale nie wytrzymały długo i szybko się zniszczyły?Problemem może nie być bateria, ale również źle dobrana ładowarka.  

Jeśli poważnie myślisz o ładowaniu zarówno baterii AA jak i AAA, robisz to regularnie i w wielu cyklach ładowania, to EMOS BCN-42D jest dla Ciebie absolutną koniecznością.  

Opróczwybieralnych prędkości ładowania, trybów zdrowotnych dla starszych lub nadmiernie rozładowanych akumulatorów, oferuje również pomiar pojemności akumulatorai inne zaawansowane funkcje. Docenisz również jasny podświetlany wyświetlacz. 

Nie musisz ograniczać liczby włożonych do niej akumulatorów jak w przypadku starszych modeli ładowarek.  

Dowolna liczba włożonych baterii AA i AAA może być ładowana za pomocą EMOS BCN-42D.contrast="auto">szybko i łatwo bez konieczności ładowania paramidzięki czterem niezależnym kanałom ładowania.  

Cztery sztuki Akumulatory AA 2 600 mAh znajdują się bezpośrednio w opakowaniu ładowarki, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie niosą ze sobą akumulatorki. 

Dzięki nimoszczędzisz na zakupie nawet 2500 konwencjonalnych baterii jednorazowych. A to se vyplatí! 

Zbudowany dla specjalistów od ładowania 

Unikalna konstrukcja EMOS tego modelu oraz profesjonalny wyświetlacz LCD o szerokim kącie widzenia zostały zoptymalizowane do wyświetlania wszystkich niezbędnych informacji, aby dostosować się do tych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad ładowaniem swoich akumulatorów .Wyświetlacz pozwala zobaczyć wszystkie informacje dotyczące wybranego gniazda ładowania, czasu ładowania/rozładowania, napięcia akumulatora, poziomu naładowania, wybranego trybu lub zakończenia trybu. Urządzenie oferuje prostą obsługę za pomocą przycisków sterujących. 

Dzięki szybkości ładowaniatwoje akumulatory NiMH/NiCd są gotowe do użycia już po 2 godzinach. 

 

Ładuj inteligentnie

Chcesz śledzić aktualny stan swoich baterii i status ładowania? Ładowarka BCN-42D zapewnia ciągły pomiar pojemności baterii, identyfikuje wadliwe lub uszkodzone baterie oraz niedoładowane baterie. Przydatna jest również inteligentna funkcja ΔV, która zapewnia ochronę przed przeładowaniem baterii oraz funkcja ochrony przed temperaturą, która zapobiega przegrzaniu urządzenia. Ładowarka, wraz z włożonymi akumulatorami, jest w ten sposób zabezpieczona przed uszkodzeniem, zwarciem, przepięciem lub ewentualną repolaryzacją

.

Dobroć dla Twoich baterii

Czy Twoje akumulatorki są już "po przejściach"? Czy udało ci się je rozładować wyjątkowo nisko? Otóż ładowarka EMOS BCN-42D myśli również o tych nieprzyjemnych sytuacjach i posiada tryby zdrowotne dla starszych lub nadmiernie rozładowanych akumulatorów, dzięki którym może stopniowo ożywiać akumulatory i poprawiać ich wytrzymałość. Ładowarka wykonuje kilka kontrolowanych cykli ładowania, a proces zostaje zakończony, gdy pojemność akumulatora przestaje rosnąć.

.

Dzięki USB naprawdę wchodzi wszędzie

Nie masz już miejsca w swoim gniazdku elektrycznym, a wciąż potrzebujesz naładować padnięte baterie? Do ładowarki BCN-42D dołączony jest praktyczny kabel USB-C, który pozwala rozpocząć ładowanie akumulatorów z dowolnego źródła zasilania (powerbank, laptop, ładowanie za pomocą zasilacza sieciowego itp.) wyposażonego w gniazdo zasilania USB-A. Nie ma więc znaczenia czy jesteś w domu, w pracy czy nawet w samochodzie. Ładowanie akumulatorów jest możliwe dosłownie wszędzie.

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia N9341
Kod produktu 1603029000
EAN 8592920110034
wielkość ładowanych ogniw AAA, AA
ilość ogniw ładowanych jednocześnie 1 do 4
podłączenie ładowarki USB
rodzaj ładowarki inteligentna
typ ogniw w zestawie AA NiMH 2 700
ilość kanałów ładowania 4
detekcja baterii alkalicznych tak
czas ładowania 9 V 200 mAh nie dotyczy
czas ładowania AAA 1 000 mAh 1:15 - 5:00
prąd ładowania dla 1 kanału C nie dotyczy
prąd ładowania dla 1 kanału D nie dotyczy
prąd ładowania kanałów AAA 1 000–250 mA
czas ładowania AA 2 700 mAh 3:00 - 12:00
czas ładowania C 3 500 mAh nie dotyczy
zasilanie USB 5 V/1 A
ilość ogniw w zestawie 4
typ ładowanych ogniw NiMH
detekcja uszkodzonych ogniw tak
czas ładowania D 4 500 mAh nie dotyczy
czas ładowania załączonych ogniw 3:00
przewód zasilający w zestawie USB-C
prąd ładowania dla 1 kanału 9 V nie dotyczy
prąd ładowania kanałów AA 1 000–250 mA
ochrona przed zamianą biegunowości tak
funkcje dodatkowe kontrola pojemności
Marka EMOS
wymiary 110 × 99 × 39 mm
opakowanie 1 szt., papierowe pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania