GoSmart Gniazdo WiFi IP44 IP-3005F

Symbol P5552
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
27 lut 2024 U Ciebie
104,50
Opis

Rozszerzony opis

Urządzenia elektryczne pod pełną kontrolą

Zastanawiasz się, jak uczynić swój ogród lub patio jeszcze przyjemniejszym i wygodniejszym? Jeśli tak, to zainteresuje Cię nasze inteligentne gniazdo zewnętrzne IP-3005F, które zapewnia nadzór nad urządzeniami elektrycznymi z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy pobrać naszą intuicyjną aplikację mobilną EMOS GoSmart, aby mieć pełną kontrolę nad gniazdem bezpośrednio w telefonie. Zapomniałeś wyłączyć światła zewnętrzne? Żaden problem. Dzięki naszemu inteligentnemu gniazdku w mgnieniu oka załatwisz sprawę. Teraz możesz włączać i wyłączać podłączone urządzenia, kiedy chcesz niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Wielką zaletą gniazdka jest również możliwość monitorowania całkowitego zużycia prądu podłączonych urządzeń elektrycznych.

Automatyzuj swój dom

Różnorodność funkcji inteligentnego gniazdka IP-3005F pozwala dostosować sterowanie do własnych potrzeb. Możesz wybrać między sterowaniem ręcznym, w którym włączasz lub wyłączasz gniazdko za naciśnięciem przycisku w aplikacji EMOS GoSmart, lub sterowaniem automatycznym, w którym w pełni wykorzystujesz jego inteligentne funkcje.

Chcesz zaplanować, kiedy Twoje oświetlenie zewnętrzne automatycznie włącza się i wyłącza, aby stworzyć przyjemną atmosferę na wieczorne spotkanie lub zabezpieczyć ogród, gdy jesteś poza domem? Dzięki inteligentnemu gniazdku zewnętrznemu jest to bardzo proste.

 

Komfort i bezpieczeństwo

Inteligentne gniazdko zewnętrzne IP-3005F jest wyposażone w wygodny timer, który pozwala automatyzować włączanie i wyłączanie podłączonych urządzeń. Funkcja opóźnionego wyłączenia zasilania jest półautomatycznym ustawieniem gniazda, które pozwala gniazdku wyłączyć się po ustalonym czasie za każdym razem, gdy włączasz je ręcznie.

Gniazdo może również automatycznie włączać się lub wyłączać zgodnie z zachodem lub wschodem słońca.

A to nie wszystko! Funkcja odliczania zapewnia automatyczne wyłączenie lub włączenie gniazdka po określonym czasie odliczania. Funkcja cyrkulacji jest również przydatna do powtarzalnego włączania urządzenia w tych samych odstępach czasu. Chcesz chronić swój dom przed nieproszonymi gośćmi podczas wakacji? Skorzystaj z funkcji trybu losowego, który pozoruje aktywność podczas Twojej nieobecności.

 

Eleganckie i praktyczne

Inteligentne gniazdko IP-3005F z łatwością wpasuje się w każde otoczenie dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi. Dzięki małym rozmiarom nie zajmie dużo miejsca i stanie się świetnym pomocnikiem w sterowaniu oświetleniem, nawadnianiem, filtracją i innymi urządzeniami elektrycznymi, zwłaszcza na zewnątrz.

Odporne na warunki atmosferyczne, inteligentne gniazdo IP-3005F nie zawiedzie, radząc sobie z deszczem i śniegiem dzięki wodoodporności potwierdzonej certyfikatem IP44. Posiada również wyraźne wskazanie stanu, które zawsze pokazuje, czy jest włączone, wyłączone lub gotowe do działania.

Łatwy w użyciu

Wystarczy sparować inteligentne gniazdko IP-3005F z aplikacją EMOS GoSmart i możesz zacząć korzystać ze wszystkich jego wspaniałych funkcji w mgnieniu oka. Możesz połączyć się z nim za pomocą protokołów WiFi lub Bluetooth. Dzięki łączności Bluetooth wszystkie jego zaawansowane funkcje są dostępne nawet w przypadku awarii sygnału WiFi. Nigdy nie stracisz kontroli nad swoim domem i jego urządzeniami elektrycznymi.

Gniazdko może niezawodnie obsługiwać wszystkie urządzenia elektryczne, niezależnie od ich zużycia energii, dzięki maksymalnemu poborowi mocy do 3 680 W i natężeniu 16 A. Dzięki tym wszystkim wspaniałym funkcjom możesz cieszyć się wygodą, oszczędnością energii i doskonałą kontrolą nad swoim domem.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi inteligentnymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Połącz poszczególne urządzenia, skonfiguruj automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól swojemu domowi zadbać o siebie i zostaw sobie więcej czasu dla bliskich i na zainteresowania.

Unboxing i parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P5552
Kod produktu 1916055520
EAN 8592920122501
produkt Zegar/watomierz Wi-Fi na zewnątrz
sterowanie za pomocą platformy Android tak
sterowanie za pomocą platformy ISO tak
maksymalne obciążenie 3 680 W
napięcie/prąd 230 V~/16 A max.
maks. Liczba gniazdek wtyczkowych w sieci Wi-Fi 15
router Wi-Fi 802.11 b/g/n
ilość programów 30
włącza przewód fazowy
użytkowanie na zewnątrz tak
ilość włączeń na dzień nie ma ograniczenia
częstotliwość 2,4 GHz
aktualizacja firmware tak
minimalny czas włączenia 1 minuta
wybór ikony albo fotografii dla urządzenia tak
aktualny czas wschodu i zachodu Słońca nie
funkcja odliczania countdown tak
ustawienie maksymalnego czasu włączenia nie dotyczy
możliwość ręcznego włączenia tak
alarm info nie
przesłony torów prądowych tak
kombinacje poleceń nie dotyczy
nazewnictwo urządzeń tak
sterowanie grupowe tak
wymiary 58 × 81 × 58 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
obsługiwany OS Android, iOS
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
pozostałe funkcje licznik zużycia energii, timer, funkcja odliczania
protokół Wi-Fi
sterowanie za pomocą asystentów głosowych tak
powiadomienia do aplikacji mobilnej tak
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania