Strona główna Bezpieczeństwo domu IP kamery GoSmart Kamera obrotowa IP-100 CUBE z Wi-Fi

GoSmart Kamera obrotowa IP-100 CUBE z Wi-Fi

Symbol H4051
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
27 wrz 2023 U Ciebie
359,00
Opis

Rozszerzony opis

Zawsze pod nadzorem

Chcesz mieć pewność, że Twój dom, mieszkanie, biuro lub posesja są bezpieczne nawet podczas Twojej nieobecności? Wtedy może Ci pomóc nasza inteligentna kamera IP-100 CUBE i jej inteligentne funkcje bezpieczeństwa.

Dzięki szerokokątnemu obiektywowi, rozdzielczości obrazu Full HD i noktowizji będziesz miał stałą świadomość tego, co dzieje się wokół Ciebie. Po aktywacji powiadamia Cię poprzez powiadomienie z telefonu komórkowego o wykryciu ruchu w swoim polu widzenia i wykonuje nagrania na kartę SD lub do magazynu w chmurze. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz mówić zdalnie przez kamerę i uspokoić swojego pupila lub zniechęcić nieproszonych gości.

Elegancki design, miniaturowe rozmiary i różne możliwości umieszczenia sprawiają, że odpowiednia do każdego wnętrza

 

.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Kamera inteligentna IP-100 CUBE posiada inteligentną detekcję ruchu i dźwięku. Jeśli jego czujniki wykryją nietypową aktywność, otrzymasz powiadomienie na swoim urządzeniu mobilnym. Daje Ci to możliwość dowiedzenia się w czasie rzeczywistym, czy Twój dom odwiedził nieproszony gość, czy to tylko niesforny pupil. Jednocześnie z wysłaniem powiadomienia kamera rozpoczyna przechwytywanie materiału wideo, który automatycznie zapisuje w pamięci masowej w chmurze lub na karcie micro SD o pojemności do 128 GB.

Możesz również ustawić specyficzną strefę detekcji ruchu w polu widzenia kamery i przechwytywać tylko wybraną część obszaru, który ma być strzeżony. Dzięki obsłudze technologii WebRTC wszystkie funkcje kamery, w tym komunikacja głosowa i wideo w czasie rzeczywistym, są dostępne również za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 

.

Perfekcyjny obraz w dzień i w nocy

Kamera inteligentna CUBE IP-100 zapisuje każdy szczegół Twojego domu w rozdzielczości Full HD. Bezkompromisową jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych zapewnia dynamiczna regulacja jasności oraz jednolite oświetlenie w podczerwieni w odległości do 10 metrów. Podświetlenie i całkowita ciemność nie mają szans, a zdjęcie zawsze będzie idealne!

Dzięki inteligentnemu śledzeniu ruchu zawsze uzyskasz najlepsze możliwe ujęcie poruszającego się obiektu. Obiektyw aparatu automatycznie obraca się w dwóch osiach i jest optymalnie skierowany na poruszający się obiekt.

.

Chroni również Twoją prywatność

Cichy silnik obrotowy i podstawa zapewniają ruch obiektywu kamery w dwóch kierunkach - 350° w kierunku poziomym i 85° w kierunku pionowym. Po wyłączeniu aparatu obiektyw obraca się w korpusie aparatu i zapobiega wykonywaniu niechcianych zdjęć

Można też skorzystać z tzw. smart private mode, w którym aparat automatycznie włącza się lub wyłącza na podstawie danych GPS z urządzenia mobilnego. Eliminuje to zmartwienia związane z jego aktywacją, gdy jesteś poza domem.

 

.

Łatwy montaż

Kamerę inteligentną IP-100 CUBE można postawić na stole, półce, szafce, ale można też wygodnie zamontować ją na ścianie lub suficie. Na podstawie wybranej lokalizacji można następnie dostosować orientację jej obrazu w ustawieniach EMOS GoSmart. Dołączony do zestawu kabel USB może posłużyć do zasilania kamery z sieci elektrycznej, a powerbank może również dostarczyć energii.

Po zainstalowaniu kamery w wybranym miejscu wystarczy podłączyć urządzenie do domowej sieci Wi-Fi i sparować je z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która jest dostępna na telefony komórkowe z systemem Android i IOS. Podczas pracy można również korzystać ze sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i Google Assistant.

.

 Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z inteligentnymi urządzeniami EMOS GoSmart i innymi kompatybilnymi z platformą TUYA. Podłącz poszczególne urządzenia, ustaw automatyzację ich czynności i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Niech Twój dom zadba o siebie i daj sobie więcej czasu dla bliskich i zainteresowań.

.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H4051
Kod produktu 3024040510
EAN 8592920118191
typ produktu kamera IP
przetwornik optyczny kamery 1/2,9‘‘ 2 Megapixel CMOS
obsługiwany OS Android, iOS
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Wi-Fi
pozostałe funkcje
automatyczne zapisywanie obrazów tak
montaż na ścianę + na podstawce
zasilanie kamery DC 5 V/1 A (w zestawie)
ustawienie obszaru detekcji tak
widzenie w nocy tak
maks. zasięg widzenie w nocy 10 metrów
kolor czarny
szerokość 57 mm
głębokość 57 mm
wysokość 71 mm
kąt widzenia kamery 100°
zasilacz w zestawie tak
stopień ochrony IP20
opakowanie 1 szt., pudełko
rozdzielczość kamery 1 920 × 1 080
detekcja ruchu tak
detekcja dźwięku tak
IR CUT nie
syrena nie
zapis na karcie SD tak
zapis w chmurze tak
częstotliwość 2,4 GHz WIFI
materiał instalacyjny tak
zabezpieczenie antykradzieżowe zablokowany przez aplikację
okres gwarancyjny 2 lata
sterowanie za pomocą asystentów głosowych tak
komunikacja głosowa dwukierunkowa
powiadomienia do aplikacji mobilnej tak
dodatkowy monitor wewnętrzny nie
tryb prywatny tak
obsługa ONVIF tak
śledzenie ruchów (tracking) tak
typ uchwytu
obrót z napędem silnikowym tak
dodatkowe oświetlenie LED nie
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 innych języków
funkcja WebRTC tak
kąt wykrywania ruchu 100°
zasięg wykrywania ruchu 10 metrów
żywotność akumulatora
rozpoznawanie człowieka nie
rozpoznawanie zwierząt nie
zawartość opakowania 1× kamerę, 1× zasilacz, 1× kabel USB, 1× uchwyt, 1× taśma klejąca, 1× śruby, 1× taśma ochronna, 1× instrukcja obsługi
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania