Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Bezpieczeństwo domu IP kamery GoSmart Kamera obrotowa IP-100 CUBE z Wi-Fi

GoSmart Kamera obrotowa IP-100 CUBE z Wi-Fi

Symbol H4051
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Rozszerzony opis

Zawsze pod nadzorem

Chcesz mieć pewność, że Twój dom, mieszkanie, biuro lub nieruchomość są bezpieczne, nawet gdy jesteś poza domem? W takim razie nasza inteligentna kamera IP-100 CUBE i jej inteligentne funkcje bezpieczeństwa mogą Ci pomóc.

Dzięki szerokokątnemu obiektywowi, rozdzielczości obrazu Full HD i noktowizji, będziesz mieć stałą świadomość tego, co dzieje się wokół Ciebie. Po aktywacji powiadamia za pomocą powiadomienia z telefonu komórkowego o wykryciu ruchu w polu widzenia i zapisuje nagrania na karcie SD lub w chmurze. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz mówić zdalnie przez kamerę i uspokoić swojego zwierzaka lub odstraszyć nieproszonych gości.

Elegancki wygląd, miniaturowy rozmiar i różne opcje umieszczenia sprawiają, że nadaje się do każdego wnętrza

 

.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Kamera IP-100 CUBE Smart Camera posiada inteligentną detekcję ruchu i dźwięku. Jeśli jej czujniki wykryją nietypową aktywność, otrzymasz powiadomienie na swoim urządzeniu mobilnym. Daje to możliwość dowiedzenia się w czasie rzeczywistym, czy Twój dom został odwiedzony przez nieproszonego gościa, czy jest to tylko niesforny zwierzak. Jednocześnie z wysłaniem powiadomienia kamera rozpoczyna rejestrowanie materiału wideo, który automatycznie zapisuje w chmurze lub na karcie micro SD o pojemności do 128 GB.

Możesz również ustawić określoną strefę detekcji ruchu w polu widzenia kamery i rejestrować tylko wybraną część obszaru, który ma być strzeżony. Dzięki obsłudze technologii WebRTC, wszystkie funkcje kamery, w tym komunikacja głosowa i wideo w czasie rzeczywistym, są również dostępne za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 

Doskonały obraz w dzień i w nocy

Kamera CUBE IP-100 Smart uchwyci każdy szczegół Twojego domu w rozdzielczości Full HD. Bezkompromisową jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych zapewnia dynamiczna regulacja jasności oraz jednolite oświetlenie podczerwienią w odległości do 10 metrów. Podświetlenie i całkowita ciemność nie mają szans, a obraz zawsze będzie idealny!

Dzięki inteligentnemu śledzeniu ruchu zawsze uzyskasz najlepsze możliwe ujęcie poruszającego się obiektu. Obiektyw kamery automatycznie obraca się w dwóch osiach i jest optymalnie skierowany na poruszający się obiekt.

Chroni również Twoją prywatność

Cichy silnik obrotowy i podstawa zapewniają, że obiektyw kamery może poruszać się w dwóch kierunkach - 350° w poziomie i 115° w pionie. Gdy kamera jest wyłączona, obiektyw obraca się do korpusu kamery i zapobiega przechwytywaniu niepożądanych obrazów.

Można również skorzystać z tak zwanego martwego trybu prywatnego, w którym aparat automatycznie włącza się lub wyłącza w oparciu o dane GPS z urządzenia mobilnego. Eliminuje to obawy o aktywację, gdy jesteś z dala od domu.

 

Łatwa instalacja

Inteligentną kamerę IP-100 CUBE można umieścić na stole, półce, szafce, ale można ją również wygodnie zamontować na ścianie lub suficie. W zależności od wybranej lokalizacji można następnie dostosować orientację obrazu w ustawieniach EMOS GoSmart. Dołączony kabel USB może być używany do zasilania kamery z sieci, a powerbank może również dostarczać energię.

Po zainstalowaniu kamery w wybranym miejscu, wystarczy podłączyć urządzenie do domowej sieci Wi-Fi i sparować je z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która jest dostępna dla telefonów komórkowych z systemem Android i IOS. Podczas pracy można również korzystać ze sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i Google Assistant.

 Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

 Stwórz swój własny inteligentny dom z inteligentnymi urządzeniami EMOS GoSmart i innymi kompatybilnymi z platformą TUYA. Podłącz poszczególne urządzenia, skonfiguruj automatyzację ich działań i kontroluj je zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól swojemu domowi zadbać o siebie i zyskaj więcej czasu dla swoich bliskich i zainteresowań.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H4051
Kod produktu 3024040510
EAN 8592920118191
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania