Tylko 30,00 zł do darmowej dostawy
PROMOCJA ANTENY TV rabat 15% z kodem anteny15
rabat 10% na Wideofony z kodem: wideo10
Home Bezpieczeństwo domu IP kamery GoSmart Kamera zewnętrzna IP-200 SNAP z Wi-Fi, z akumulatorem

GoSmart Kamera zewnętrzna IP-200 SNAP z Wi-Fi, z akumulatorem

Symbol H4053
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
5 kwi 2023 U Ciebie
499,00
Opis

Rozszerzony opis

Uniwersalny ochroniarz

Chcesz doskonale zabezpieczyć swój dom, mieszkanie lub mieć oko na przylegający ogród, garaż czy pupila? W takim razie może spodoba Ci się inteligentna kamera IP-200 SNAP, która jest naszpikowana wieloma inteligentnymi funkcjami bezpieczeństwa.

Dzięki łatwej instalacji, bezbateryjnej pracy i uniwersalnemu zastosowaniu wewnątrz i na zewnątrz, stanie się niezawodnym obrońcą Twojego domu podczas Twojej nieobecności.

Kamera posiada szerokokątny obiektyw, rozdzielczość Full HD i noktowizję, a Ty otrzymujesz doskonały i bezstronny przegląd tego, co dzieje się w jej otoczeniu. Po aktywacji powiadamia Cię przez telefon komórkowy ostrzegając o zarejestrowanym ruchu w polu widzenia obiektywu i zapisując na karcie SD lub w chmurze. A to jeszcze nie wszystko!

.

Wszystko pod nadzorem

Kamera IP-200 SNAP posiada inteligentną detekcję ruchu. Jeśli jej czujniki wykryją nietypową aktywność, otrzymasz powiadomienie na swoje urządzenie mobilne. Daje to możliwość rozmowy w czasie rzeczywistym przez wbudowany w kamerę mikrofon i głośnik i uspokoić swojego pupila lub odstraszyć nieproszonego gościa. Równocześnie z wysłaniem powiadomienia, kamera zaczyna przechwytywać materiał wideo, który automatycznie zachowuje w pamięci masowej w chmurze lub na karcie micro SD o pojemności do 128 GB.

Po włączeniu detekcji człowieka, wykrywany będzie tylko ruch człowieka, a zwierzęta domowe lub inne dzikie zwierzęta będą ignorowane. Możliwe jest również ustawienie specyficznej strefy detekcji ruchu w polu widzenia kamery i skanowanie tylko wybranego fragmentu obszaru, który ma być strzeżony.

Dzięki obsłudze technologii WebRTC wszystkie funkcje kamery, w tym komunikacja głosowa i wideo w czasie rzeczywistym, dostępne są również przez przeglądarkę internetową.

 

.

Wiele możliwości umieszczenia

Kamerę IP-200 SNAP Smart Camera możesz umieścić na stole, półce lub szafce, a z dwoma dołączonymi uchwytami możliwości umieszczenia są niemal nieograniczone. Wygodnie przymocuj ją do ściany, sufitu, pnia drzewa, belki, dachu itp.

  • Standard Tripod Thread Mount służy do instalacji kamery w miejscach, w których oczekuje się, że będzie ona trwale i niezmiennie umieszczona.
  • Magnetic Mount zapewni niezrównaną elastyczność w użytkowaniu. Możesz łatwo obrócić kamerę w uchwycie, zmienić kąt widzenia lub całkowicie zdjąć kamerę bez użycia narzędzi. Jak to wykorzystać? Przymocuj uchwyt magnetyczny do dachu garażu, a kamera będzie obserwować Twój podjazd. Wybierasz się na wakacje tego lata? Wystarczy wyjąć kamerę z uchwytu, umieścić ją na półce w pomieszczeniu, a dom pozostanie pod nadzorem nawet podczas Twojej nieobecności.

 

.

Pogody się nie boi

Wytrzymałość inteligentnej kamery IP-200 SNAP przeciwko wszelkim warunkom atmosferycznym gwarantuje zastosowanie trwałych materiałów oraz wodoodporność na poziomie IP65. Kamery nie zaskoczy deszcz, burza czy nagłe opady śniegu.

Gumowany spód kamery zapobiega zsuwaniu się z gładkich powierzchni, a Ty nie musisz się martwić o niechciane wypadki.

Dzięki połączeniu jakości wykonania i bezawaryjnej funkcjonalności, inteligentna kamera IP-200 Snap będzie strzegła Twojego domu przez bardzo długi czas.

 

 

.

Doskonały obraz w każdych warunkach

Inteligentna kamera IP-200 SNAP uchwyca każdy szczegół tego, co dzieje się w jej otoczeniu dzięki obiektywowi 130° i wysokiej jakości obrazowi w rozdzielczości Full HD.

Dynamiczna widoczność nocna do 10 metrów oraz lampa podczerwona kamery, która oświetla każdy szczegół nawet w absolutnej ciemności i we wszystkich niekorzystnych warunkach oświetleniowych, zapewniają doskonałe uchwycenie obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Ty i Twój dom będziecie chronieni w dzień i w nocy.

.

Prosta instalacja

Kamera bezprzewodowa jest zasilana przez akumulator litowo-jonowy o doskonałej pojemności 9 600 mAh i kilku długich miesiącach pracy. Eliminuje to kłopot związany ze znalezieniem gniazdka elektrycznego lub koniecznością budowy nowej instalacji elektrycznej. Zasilaj kamerę i ładuj jej akumulatory za pomocą dołączonego kabla micro USB.

Po umieszczeniu w wybranym miejscu wystarczy podłączyć urządzenie do domowej sieci Wi-Fi i sparować je z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która jest dostępna na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Android i IOS. Podczas pracy możesz również korzystać ze sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i Google Assistant.

.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi TUYA kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami. Podłącz poszczególne urządzenia, ustaw automatykę ich aktywności i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Niech Twój dom zadba o siebie i daj sobie więcej czasu na bliskich i zainteresowania.

.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H4053
Kod produktu 3024040530
EAN 8592920118252
typ produktu kamera IP
automatyczne zapisywanie obrazów tak
montaż na ścianę + na podstawce
zasilanie kamery DC 5 V/1 A (w zestawie)
ustawienie obszaru detekcji tak
widzenie w nocy tak
maks. zasięg widzenie w nocy 10 metrów
przetwornik optyczny kamery 1/2,9‘‘ 2 Megapixel CMOS
kolor biały
szerokość 58 mm
głębokość 58 mm
wysokość 94 mm
kąt widzenia kamery 130°
zasilacz w zestawie tak
stopień ochrony IP65
opakowanie 1 szt., pudełko
rozdzielczość kamery 1 920 × 1 080
detekcja ruchu tak
detekcja dźwięku nie
IR CUT nie
syrena nie
obsługiwany OS Android, iOS
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Wi-Fi
zapis na karcie SD tak
zapis w chmurze tak
częstotliwość 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
materiał instalacyjny tak
zabezpieczenie antykradzieżowe zablokowany przez aplikację
okres gwarancyjny 2 lata
sterowanie za pomocą asystentów głosowych tak
pozostałe funkcje
komunikacja głosowa dwukierunkowa
powiadomienia do aplikacji mobilnej tak
# nie
tryb prywatny nie
obsługa ONVIF tak
śledzenie ruchów (tracking) nie
typ uchwytu gwint statywu, magnetyczny
obrót z napędem silnikowym nie
dodatkowe oświetlenie LED nie
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 innych języków
funkcja WebRTC tak
kąt wykrywania ruchu 120°
zasięg wykrywania ruchu 9 metrów
żywotność akumulatora do 8 miesięcy
rozpoznawanie człowieka tak
rozpoznawanie zwierząt nie
zawartość opakowania 1× moduł kamery, 1× zasilacz, 1× kabel USB, 1× uchwyt magnetyczny, 1× uchwyt obrotowy, 1× zestaw śrub, 1× instrukcja obsługi
Ocena produktu

Ocena produktu

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Pliki do pobrania

Pliki do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania