Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Bezpieczeństwo domu IP kamery GoSmart Kamera zewnętrzna IP-600 EYE z Wi-Fi, akumulatorem i panelem solarnym

GoSmart Kamera zewnętrzna IP-600 EYE z Wi-Fi, akumulatorem i panelem solarnym

Symbol H4056
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
23 maj 2024 U Ciebie
689,00
Opis

Rozszerzony opis

Zabezpieczenie bez kabli

Postanowiłeś zabezpieczyć swój dom, domek, ogród lub firmę? Nie chcesz lub nawet nie możesz zainstalować okablowania do podłączenia systemu kamer bezpieczeństwa? W takim razie może spodoba Ci się inteligentna kamera IP-600 EYE.

Solidny, wodoodporny korpus kamery wyposażony jest w akumulatory o zwiększonej pojemności 8 800 mAh, które w połączeniu z zintegrowanym panelem słonecznym o mocy 3,5 W mogą zapewnić energię do działania przez wiele miesięcy. Jeśli natężenie światła słonecznego jest wystarczające, akumulatory aparatu nie muszą być w ogóle ładowane podczas pracy.

Kamera jest wyposażona w dwie mocne diody LED oraz czujnik PIR, dzięki czemu może być również wykorzystywana jako reflektor, np. do oświetlenia podjazdu.

 

.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Kamera IP-600 EYE posiada inteligentną detekcję ruchu i dźwięku. Jeśli jego czujniki wykryją nietypową aktywność, otrzymasz powiadomienie na swoje urządzenie mobilne. Daje to możliwość sprawdzenia w czasie rzeczywistym, czy Twój dom odwiedził nieproszony gość.

Razem z wysłaniem powiadomienia, kamera rozpoczyna przechwytywanie materiału wideo, który automatycznie zapisuje na nośniku w chmurze lub karcie micro SD o pojemności do 64 GB w formacie FAT32.

.

Uchwyć tylko to, co najważniejsze

Inteligentna funkcja kamery potrafi wyeliminować fałszywe alarmy spowodowane ruchem zwierząt lub pojazdów, dzięki czemu uchwycone zostaną tylko osoby i ich twarze . Powoduje to znaczne oszczędności energii i wydłuża czas pracy kamery.

Jakość obrazu w każdych warunkach

Kamera inteligentna IP-600 EYE zapisuje każdy szczegół otaczającego ją środowiska dzięki rozdzielczości Full HD i 110° kątowi. Bezkompromisową jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych zapewnia dynamiczna regulacja jasności oraz jednolite oświetlenie w podczerwieni w odległości do 9 metrów. Podświetlenie i całkowite ciemności nie mają szans, a obraz zawsze będzie idealny!

Odporność kamery inteligentnej IP-600 EYE na wszelkie warunki atmosferyczne gwarantuje zastosowanie trwałych materiałów i wodoszczelności IP55. Kamerę nie zaskoczy deszcz, burza czy nagły opad śniegu.

 

.

Oświetlenie

Wydajne źródło światła LED inteligentnej kamery IP-600 EYE automatycznie aktywuje się po wykryciu ruchu przez zintegrowany czujnik PIR. Kamerę można więc wykorzystać jakoNAŚWIETLACZ, który niezawodnie oświetla poruszające się obiekty. 

Światło można również aktywować ręcznie i w ten sposób zniechęcić potencjalnego wandala lub włamywacza do odwiedzenia Twojej posesji. Nie wystarczy? Uaktywnij alarm dźwiękowy ukryty w korpusie kamery o głośności do 105 dB.

Dzięki kombinacji oświetlenia, które jest automatycznie włączane przez czujnik PIR w momencie wykrycia ruchu z zintegrowaną kamerą bezpieczeństwa, która jednocześnie rozpoczyna nagrywanie, możesz obejrzeć kolorowy materiał wideo nawet w zupełnych ciemnościach!

.

Komunikacja dwukierunkowa

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, głośnikowi i kamerze, inteligentna kamera IP-600 EYE pozwala na prowadzenie rozmów wideo z połączeniami przychodzącymi bezpośrednio z telefonu komórkowego.

W przypadku nieobecności możesz przekierować dzwoniącego doręczyciela z przesyłką do sąsiada, poprosić niespodziewanego gościa, aby poczekał do Twojego rychłego przybycia, a może ostrzec podejrzaną osobę poruszającą się przed Twoimi drzwiami.

.

Prosta instalacja

Kamera inteligentna IP-600 EYE nadaje się do montażu na ścianie i jest dostarczana ze wszystkimi niezbędnymi materiałami instalacyjnymi.

Zintegrowany 3,5 W panel słoneczny może zasilać akumulatory kamery o pojemności 8 800 mAh przez wiele miesięcy. Jeśli natężenie światła słonecznego jest wystarczające, akumulatory aparatu nie muszą być w ogóle ładowane podczas pracy. W przypadku bliskości standardowego gniazdka 220 V, dodatkową alternatywą jest również zasilanie urządzenia za pomocą kabla micro USB i zasilacza.

Po zainstalowaniu w wybranym miejscu wystarczy podłączyć urządzenie do domowej sieci Wi-Fi i sparować je z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która jest dostępna na telefony komórkowe z systemem Android i IOS. Podczas pracy możesz również korzystać ze sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i Google Assistant.

.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi TUYA kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami. Podłącz poszczególne urządzenia, ustaw automatykę ich aktywności i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Niech Twój dom zadba o siebie i daj sobie więcej czasu na bliskich i zainteresowania.

.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H4056
Kod produktu 3024040560
EAN 8592920117743
typ produktu kamera IP
przetwornik optyczny kamery
obsługiwany OS Android, iOS
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Wi-Fi
pozostałe funkcje
automatyczne zapisywanie obrazów tak
montaż na ścianę
zasilanie kamery 4× 2 200 mAh + panel słoneczny
ustawienie obszaru detekcji nie
widzenie w nocy tak
maks. zasięg widzenie w nocy 10 metrów
kolor biały
szerokość
głębokość
wysokość
kąt widzenia kamery 110°
zasilacz w zestawie tak
stopień ochrony IP55
opakowanie 1 szt., pudełko
rozdzielczość kamery 1 920 × 1 080
detekcja ruchu tak
detekcja dźwięku nie
IR CUT tak
syrena tak
zapis na karcie SD tak
zapis w chmurze tak
częstotliwość 2,4 GHz WIFI
materiał instalacyjny tak
zabezpieczenie antykradzieżowe zablokowany przez aplikację
okres gwarancyjny 2 lata
sterowanie za pomocą asystentów głosowych tak
komunikacja głosowa dwukierunkowa
powiadomienia do aplikacji mobilnej tak
dodatkowy monitor wewnętrzny nie
tryb prywatny nie
obsługa ONVIF nie
śledzenie ruchów (tracking) nie
typ uchwytu gwint statywu
obrót z napędem silnikowym nie
dodatkowe oświetlenie LED nie
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 innych języków
funkcja WebRTC tak
kąt wykrywania ruchu 120°
zasięg wykrywania ruchu 10 metrów
żywotność akumulatora do 8 miesięcy
rozpoznawanie człowieka tak
rozpoznawanie zwierząt nie
zawartość opakowania 1× moduł kamery, 4× akumulatory Li-Ion 18650, 1× uchwyt, 1× kabel micro USB, 1× materiał montażowy, 1× instrukcja obsługi
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania