Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Bezpieczeństwo domu IP kamery GoSmart Zewnętrzna kamera obrotowa IP-300 TORCH z Wi-Fi i lampą, czarna

GoSmart Zewnętrzna kamera obrotowa IP-300 TORCH z Wi-Fi i lampą, czarna

Symbol H4055
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Rozszerzony opis

Bezpieczeństwo i eleganckie oświetlenie w jednym

Potrzebujesz oświetlić wejście do swojego domu, mieszkania lub tarasu, a jednocześnie chciałbyś zabezpieczyć swój dom przed niepożądanymi gośćmi? W takim razie przynosimy Ci eleganckie rozwiązanie w postaci inteligentnej kamery IP-300 TORCH.

Dzięki połączeniu eleganckiego oświetlenia z regulacją intensywności światła do 1200 lm oraz zintegrowanej kamery z szerokokątnym obiektywem obrotowym, rozdzielczością obrazu Full HD i funkcją noktowizji otrzymujesz perfekcyjne oświetlenie pożądanego obszaru i podgląd tego, co się tam dzieje.

Po aktywacji kamera powiadamia telefon komórkowy o zarejestrowanym ruchu w jej polu widzenia i rejestruje nagrania na kartę SD lub do magazynu w chmurze.

.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Kamera inteligentna IP-300 TORCH posiada inteligentną detekcję ruchu. Jeśli jej czujniki wykryją nietypową aktywność, otrzymasz powiadomienie na swoim urządzeniu mobilnym. Daje Ci to możliwość dowiedzenia się w czasie rzeczywistym, czy Twój dom odwiedził nieproszony gość.

Równocześnie z wysłaniem powiadomienia, kamera rozpoczyna przechwytywanie materiału wideo, który automatycznie zachowuje w pamięci masowej w chmurze lub na karcie micro SD o pojemności do 128 GB. Dzięki inteligentnemu śledzeniu ruchu zawsze uzyskasz najlepsze możliwe ujęcie poruszającego się obiektu.

Martwisz się o uszkodzenie mienia przez wandala? Zdalnie możesz aktywować wbudowany sygnał dźwiękowy o natężeniu do 120 dB, aby niezawodnie go odstraszyć. 

.

Oświetlenie każdej przestrzeni

Wydajne źródło światła inteligentnej kamery IP-300 TORCH niezawodnie oświetla pożądane przestrzenie. Intensywność światła można ustawić od 200 do 1200 lm za pomocą aplikacji. Zawsze znajdziesz optymalne natężenie w zależności od wielkości oświetlanej przestrzeni.

Możesz sterować oświetleniem w kamerze za pomocą aplikacji, czujnika PIR, który zapewnia automatyczne włączanie/wyłączanie oświetlenia po wykryciu ruchu, timeru lub rozszerzyć kontrolę nad źródłem światła o zewnętrzny inteligentny przełącznik.

Ponadczasowy design inteligentnej kamery IP-300 TORCH sprawia, że może być ona instalowana zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach lub na zewnątrz.

Wykonanie tego zadania jest możliwe dzięki temu, że kamera IP-300 TORCH jest w pełni funkcjonalna.

Kolorowe obrazy w dzień i w nocy

Inteligentna kamera IP-300 TORCH utrwala każdy szczegół otoczenia w rozdzielczości Full HD. Bezkompromisową jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych zapewnia dynamiczna regulacja jasności oraz jednolite oświetlenie w podczerwieni w odległości do 10 metrów. Podświetlenie i całkowita ciemność nie mają szans, a obraz zawsze będzie idealny!

Dzięki funkcji oświetlenia, które jest automatycznie włączane przez czujnik PIR w momencie wykrycia ruchu, ze zintegrowaną kamerą bezpieczeństwa, która jednocześnie rozpoczyna nagrywanie, możesz uzyskać kolorowy obraz nawet w całkowitej ciemności!

Wytrzymałość inteligentnej kamery IP-300 TORCH na wszelkie warunki atmosferyczne gwarantuje zastosowanie trwałych materiałów oraz wodoodporność IP65. Kamerę nie zaskoczy deszcz, burza czy nagły opad śniegu.

 

.

Twoja prywatność pod kontrolą

Obiektyw inteligentnej kamery IP-300 TORCH o kątach widzenia 130° automatycznie obraca się na boki do 120° i jest optymalnie skierowany na poruszający się obiekt.

Poprzez wbudowany mikrofon i głośnik możliwe jest rozpoczęcie rozmowy wideo z przychodzącymi osobami za pośrednictwem kamery.

W przypadku nieobecności możesz więc przekierować dzwoniącego doręczyciela z paczką do sąsiada lub poprosić niespodziewanego gościa, aby poczekał do Twojego rychłego przybycia.

 

Prosty montaż

Kamera IP-300 TORCH jest przystosowana do montażu na ścianie i zasilana z sieci 220 V.

Po zainstalowaniu w wybranej lokalizacji wystarczy podłączyć urządzenie do domowej sieci Wi-Fi i sparować je z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która dostępna jest zarówno na telefony komórkowe z systemem Android, jak i IOS. Podczas pracy możesz również korzystać ze sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i Google Assistant.

.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi TUYA kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami. Podłącz poszczególne urządzenia, ustaw automatykę ich aktywności i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Niech Twój dom zadba o siebie i daj sobie więcej czasu na bliskich i zainteresowania.

.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H4055
Kod produktu 3024040550
EAN 8592920118238
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania