GoSmart Moduł ściemniacza IP-2112DZ, ZigBee, 2-kanałowy
Rozszerzony opis
Smart living jest jeszcze bardziej przystępne
Stwórz swój własny inteligentny dom z inteligentnymi urządzeniami EMOS GoSmart i innymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Podłącz poszczególne produkty, ustaw automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.
Zmień swój włącznik w inteligentny
- Moduł do zdalnego sterowania oświetleniem wewnętrznym
- Regulacja natężenia oświetlenia od 1-
- 100%
- : 14pt;">Kontrola natężenia oświetlenia od 1-100%
- Szeroka automatyzacja i współpraca z innymi urządzeniami w systemie EMOS GoSmart
- Dodatkowe funkcje: tworzenie scen, grupowanie urządzeń, timer, współdzielenie z rodziną
- Aplikacja mobilna EMOS GoSmart dla systemów Android i iOS w ponad 60 językach
- Kompatybilność z systemem EMOS GoSmart: 14pt;">Kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa
- Oferuje również moduły przełączników, silników i garaży
Inteligentny moduł można połączyć z innymi urządzeniami w domu (zegary, światła, czujniki drzwi, okien, ogrzewania). Po sparowaniu z aplikacją mobilną EMOS GoSmart można automatyzować, tworzyć scenariusze i planować czasy dla poszczególnych urządzeń. Na przykład automatycznie włączyć światła podczas wakacji lub ustawić romantyczne oświetlenie do oglądania wieczornego filmu. Stwórz inteligentny dom, który dostosowuje się do Twoich potrzeb.
Kontroluj za pomocą aplikacji
Podłącz moduł do bramy ZigBee i sparuj go z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, dostępną dla OS Android i iOS. Ponieważ moduły są stale zasilane, działają one również jako rozszerzacz sygnału Zigbee, umożliwiając zarządzanie coraz większą liczbą urządzeń ZigBee w jednej sieci.
Schemat okablowania
Moduł ściemniacza można wybrać do sterowania jednym lub dwoma oddzielnymi kanałami. W ten sposób można wybrać odpowiedni typ w zależności od przełącznika, który ma zostać przekształcony w inteligentny (pojedynczy przełącznik lub podwójny przełącznik).
>Ściemniacz 2-kanałowy - bez przełącznika
Ściemniacz 2-kanałowy - z jednym przełącznikiem
Ściemniacz 2-kanałowy - z dwoma przełącznikami
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | H5108 |
| Kod produktu | 3069051080 |
| EAN | 8592920125922 |
| produkt | moduł ściemniania IP |
|---|---|
| kompatybilność | EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system |
| protokół | Zigbee 3.0 |
| obsługiwany OS | Android, iOS |
| łączność | ZigBee 2,4 GHz |
|---|---|
| maksymalna liczba podłączonych urządzeń | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | tak |
| parowanie | automatyczny, manualny |
| języki aplikacji | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR + 60 innych języków |
| szerokość | 40 mm |
| głębokość | 18 mm |
| wysokość | 40 mm |
| waga | 30 g |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| liczba przycisków sterujących | 1 |
| zasilanie | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| zasilacz w zestawie | – |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |