GoSmart Moduł włączeniowy IP-2103SZ, ZigBee, 1-kanałowy, bez przewodu zerowego
Rozszerzony opis
Mądre życie jest jeszcze bardziej przystępne
Stwórz swój własny inteligentny dom z inteligentnymi urządzeniami EMOS GoSmart i innymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Połącz poszczególne produkty, skonfiguruj automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.
>Zmień swój włącznik w inteligentny
- Moduł do zdalnego sterowania oświetleniem w pomieszczeniach
- Szerokie możliwości automatyzacji i podłączenia innych urządzeń w systemie EMOS GoSmart: 14pt;">Szerokie możliwości automatyzacji i połączenia z innymi urządzeniami w systemie EMOS GoSmart
- Dodatkowe funkcje: Tworzenie scen, grupowanie urządzeń, timer, udostępnianie rodzinie
- Aplikacja mobilna EMOS GoSmart dla systemów Android i iOS w ponad 60 językach
- Kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa
- Oferuje również moduły ściemniania, silnikowe i garażowe
Prosta instalacja
- Łatwa instalacja we wszystkich popularnych typach puszek instalacyjnych
- Moduł może być instalowany w różnych miejscach, np. W niektórych innych miejscach, np. pod płytą gipsowo-kartonową, w suficie ......
- Podłączenie przełącznika nie wymaga obecności przewodu zerowego N w punkcie połączenia
- Parowanie i sterowanie modułem za pomocą niestandardowej aplikacji za pośrednictwem bramki Zigbee (brak w zestawie)
Inteligentny moduł można połączyć z innymi urządzeniami w domu (zegary, światła, czujniki drzwi, okien, ogrzewania). Po sparowaniu z aplikacją mobilną EMOS GoSmart można automatyzować i planować czasy dla poszczególnych urządzeń. Na przykład automatycznie włączać światła podczas wakacji. Stwórz inteligentny dom, który dostosowuje się do Twoich potrzeb.
>Kontroluj za pomocą aplikacji
Podłącz moduł do bramki ZigBee i sparuj go z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, dostępną dla Androida i iOS. Ponieważ moduły są stale zasilane, działają również jako przedłużacz sygnału Zigbee, umożliwiając zarządzanie coraz większą liczbą urządzeń ZigBee w jednej sieci.
>Schematy okablowania
Możesz wybrać sterowanie jednym lub dwoma oddzielnymi kanałami. W ten sposób możesz wybrać odpowiedni typ w zależności od przełącznika, który chcesz przekonwertować na inteligentny (pojedynczy przełącznik lub podwójny przełącznik).
>Przełącznik 1-kanałowy - Brak przełącznika.
Przełącznik 1-kanałowy - z jednym przełącznikiem
Przełącznik 1-kanałowy - z dwoma przełącznikami
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | H5103 |
| Kod produktu | 3069051030 |
| EAN | 8592920126028 |
| produkt | moduł włączeniowy IP |
|---|---|
| kompatybilność | EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system |
| protokół | Zigbee 3.0 |
| obsługiwany OS | Android, iOS |
| łączność | ZigBee 2,4 GHz |
|---|---|
| maksymalna liczba podłączonych urządzeń | – |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | tak |
| parowanie | automatyczny, manualny |
| języki aplikacji | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR + 60 innych języków |
| szerokość | 40 mm |
| głębokość | 18 mm |
| wysokość | 40 mm |
| waga | 30 g |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| liczba przycisków sterujących | 1 |
| zasilanie | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| zasilacz w zestawie | – |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |