Home Przedłużacze i gniazda Przedłużacze domowe GoSmart Przedłużacz 2 m / 4 gniazda / z wyłącznikiem / PCV / z USB / Wi-Fi / 1,5 mm2

GoSmart Przedłużacz 2 m / 4 gniazda / z wyłącznikiem / PCV / z USB / Wi-Fi / 1,5 mm2

Symbol P1412ST
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
12 cze 2023 U Ciebie
299,00
Opis

Rozszerzony opis

Inteligentny pomocnik domowy

Chcesz mieć stały nadzór nad swoim domem nawet wtedy, gdy jesteś poza nim? Inteligentny przedłużacz P1412ST z czterema gniazdami pozwala na sterowanie podłączonymi urządzeniami z dowolnego miejsca za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, na wakacjach czy w ogrodzie. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji EMOS GoSmart, aby wyłączyć lub włączyć podłączone do niego urządzenia - wentylator, grzejnik elektryczny i inne. Zapewnij bezpieczną i ekonomiczną eksploatację swojego domu!

Dzięki możliwości zdalnego włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych, pomiaru zużycia energii elektrycznej, planowania czasu oraz automatycznego włączania i wyłączania ustawień, możesz zamienić każde standardowe urządzenie w urządzenie inteligentne.

 

Cechy praktyczne

Dzięki inteligentnemu przedłużaczowi P1412ST możesz zdalnie sprawdzić, czy wyłączyłeś to co chciałeś, gdy już wyszedłeś z domu. A to nie wszystko!

Dzięki funkcji timera możesz automatyzować ich działanie na określoną godzinę i dzień, możesz monitorować całkowite zużycie energii przez podłączone urządzenia, a dzięki zapisanej historii w aplikacji sprawdzić, ile energii zostało zużyte w danym miesiącu.

Jesteś poza domem i chcesz, aby Twoje urządzenia włączyły się same przed Twoim powrotem? Nie ma problemu! Funkcja Deduct pomoże Ci ustawić automatyczne włączanie lub wyłączanie dla każdego gniazdka osobno.

 

Podłączenie nie tylko sprzętu AGD

Przedłużacz P1412ST wyposażony jest w 4 gniazda z sygnalizacją, które mogą obsłużyć maksymalny prąd 16 A i obciążenie 3 680 W. W zestawie znajduje się również przycisk włącz/wyłącz do ręcznego sterowania gniazdem.

Praktycznym dodatkiem są 2 porty USB, a konkretnie 1x USB-A i 1x USB-C Qualcomm, które będą ładować podłączone urządzenia nawet wtedy, gdy przedłużacz zostanie wyłączony przyciskiem on/off.

Nowoczesny i prosty zarazem

Ten inteligentny przedłużacz pasuje do każdego wnętrza dzięki swojemu ponadczasowemu wzornictwu. Dzięki rozciągliwym nóżkom, gniazda można po prostu zawinąć w kierunku, w którym są potrzebne.

Po umieszczeniu przedłużacza w wybranym miejscu, wystarczy podłączyć go do domowej sieci Wi-Fi i sparować z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która jest dostępna zarówno na telefony komórkowe z systemem Android, jak i iOS. Podczas pracy można również korzystać ze sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i Google Assistant.

 

.

Integracja z EMOS GoSmart

Stwórz swój własny inteligentny dom z inteligentnymi urządzeniami EMOS GoSmart i innymi kompatybilnymi z platformąTUYA.<>Podłącz poszczególne urządzenia, ustaw automatykę ich aktywności i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Niech Twój dom zadba o siebie i daj sobie więcej czasu na bliskich i zainteresowania.

 

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia P1412ST
Kod produktu 1902940200
EAN 8592920118405
długość 2 m
ilość gniazd 4
wyłącznik tak
kolor biały/czarny
przekrój przewodów 1,5 mm²
wyjście USB #
napięcie 250 V~
prąd 16 A max.
stopień ochrony IP20
typ izolacji PVC
maksymalne obciążenie 3 680 W
przewód H05VV-F3G
materiał gniazda i wtyczki tworzywo
przesłony torów prądowych tak
opakowanie 1 szt., pudełko
obsługiwany OS Android, iOS
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Wi-Fi
częstotliwość 2,4 GHz WIFI
sterowanie za pomocą asystentów głosowych tak (Amazon Alexa, Google Assistant)
powiadomienia do aplikacji mobilnej tak
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 innych języków
pozostałe funkcje watomierz, timer, funkcja odliczania
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania