Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Wagi Wagi łazienkowe GoSmart Waga łazienkowa EV112

GoSmart Waga łazienkowa EV112

Symbol EV112
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Niedostępny
174,00
Opis

Rozszerzony opis

Uzyskaj pełny przegląd swojego ciała

Chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej lub po prostu utrzymać zdrowy styl życia? Nasza inteligentna waga łazienkowa EV112 dostarczy Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele i poprawić kondycję.

Inteligentna waga osobowa EV112 może śledzić 18 wskaźników ciała i dostarcza szczegółowych informacji o Twoim ciele. Chcesz wiedzieć, ile masz tkanki tłuszczowej? Ile masz masy mięśniowej? A co ze wskaźnikiem BMI i poziomem otyłości? Dzięki naszej wadze dowiesz się wszystkich tych informacji i nie tylko.

Dzięki wyraźnym raportom graficznym będziesz śledzić swoje postępy w kierunku osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

 

 

Dla kontroli kondycji

Inteligentna waga EV112 oferuje szeroki zakres pomiarów, aby pomóc Ci monitorować i poprawiać swoją kondycję i zdrowie. Mierzy i ocenia łącznie 18 parametrów, które dostarczają kompleksowych informacji o Twoim ciele.

Oprócz podstawowego pomiaru wagi, może ocenić na przykład BMI (wskaźnik masy ciała), ilość tkanki tłuszczowej w organizmie, proporcje masy mięśniowej, wskaźnik tkanki tłuszczowej, poziom otyłości, zalecić idealną wagę i podsumować utracone lub uzyskane kilogramy. Wskaźniki te pomogą ci uzyskać dokładny obraz twojego ciała i dostarczą cennych informacji do planowania diety i ćwiczeń.

 

 

Śledź postępy każdego członka rodziny

Inteligentna waga osobowa EV112 została zaprojektowana do monitorowania zdrowia i wagi wielu członków rodziny. Umożliwia przechowywanie danych dla maksymalnie 10 różnych użytkowników. Każdy członek rodziny może utworzyć osobisty profil z informacjami o wieku, płci i wzroście. Pomoże to udoskonalić wyniki pomiarów i niezależnie śledzić postępy. Możliwość wyboru preferowanej jednostki miary, możesz wybrać między kg lub lb. Niezależnie od tego, czy wolisz system metryczny, czy imperialny, waga zapewni Ci dokładne i zrozumiałe wyniki.

Masz kilka kilogramów nadwagi lub trenujesz kulturystykę? Dzięki obciążeniu do 180 kg (396 funtów), inteligentna waga EV112 jest odpowiednia dla większości użytkowników, niezależnie od ich kształtu ciała i wagi. Dzięki dokładności do najbliższych 100 gramów, masz bardzo dokładne informacje o najmniejszej zmianie wagi. 

 

Przydatne funkcje

Co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze wagi? Czy jest to dokładność, niezawodność i łatwość obsługi? Nasza waga została zaprojektowana z myślą o tych parametrach. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania i włączania, inteligentna waga osobowa EV112 oszczędza zużycie energii i będzie służyć przez długi czas. Po włączeniu wagi, niezależnie od tego, czy na nią wejdziesz, czy włączysz ją ręcznie, natychmiast się zaświeci i będzie gotowa do pomiaru.

Waga jest wyposażona w poręczne wskaźniki, które informują na czas, kiedy bateria jest bliska wyczerpania lub kiedy waga osiągnęła maksymalny udźwig. Nie musisz się już martwić, że waga przestanie działać w nieodpowiednim momencie. Wczesne ostrzeżenie daje dużo czasu na wymianę baterii.

Inteligentny asystent o eleganckim wyglądzie

Dzięki naszej inteligentnej wadze osobowej EV112 uzyskasz więcej niż tylko dokładne i kompleksowe informacje o swoim ciele. Dzięki eleganckiemu designowi, wyraźnemu podświetlanemu wyświetlaczowi LCD i specjalnej powierzchni ze szkła hartowanego ITO o wysokiej trwałości dla większej dokładności pomiaru, będzie estetycznym dodatkiem do Twojego domu.

 

Gotowa do natychmiastowego użycia

Po prostym i szybkim sparowaniu wagi osobowej EV112 z aplikacją EMOS GoSmart, wszystkie informacje o Twoim ciele będą dostępne bezpośrednio na Twoim urządzeniu mobilnym. Aplikacja jest kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS i Android i zapewnia prosty przewodnik prowadzący przez proces parowania inteligentnej wagi z urządzeniem mobilnym.

Dzięki naszej inteligentnej wadze możesz zacząć mierzyć swoją wagę i śledzić swoją kondycję fizyczną zaraz po wyjęciu z pudełka. Trzy baterie AAA 1,5 V są dołączone, które wystarczy włożyć do wagi i jest ona natychmiast gotowa do sparowania z aplikacją mobilną.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi inteligentnymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Połącz poszczególne urządzenia, skonfiguruj automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól swojemu domowi zadbać o siebie i daj sobie więcej czasu dla swoich bliskich i zainteresowań.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia EV112
Kod produktu 2617010902
EAN 8592920122129
produkt waga łazienkowa
maksymalne obciążenie 180 kg
funkcja tarowania nie
kolor czarny
podświetlany wyświetlacz tak
dokładność pomiaru 100 g
wyświetlacz LCD tak
powierzchnia ważąca ITO szkło hartowane
wskaźnik przeciążenia tak
zasilanie 3× 1,5 V AAA (w zestawie)
pamięć maks. 10 osób
Bluetooth tak
wskaźnik rozładowania baterii tak
indeks BMI – pomiar tłuszczu, wody i mięśni tak
automatyczne wyłączenie tak
jednostki masy kg, lb
obsługiwany OS Android, iOS
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Wi-Fi
częstotliwość 2,4 GHz Wi-Fi
# nie
powiadomienia do aplikacji mobilnej tak
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 innych języków
#
wymiary 26 × 300 × 300 mm
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania