Home Bezpieczeństwo domu GoSmart Wielofunkcyjna bramka IP-1000Z ZigBee / Bluetooth / Wi-Fi

GoSmart Wielofunkcyjna bramka IP-1000Z ZigBee / Bluetooth / Wi-Fi

Symbol H5001
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
12 cze 2023 U Ciebie
169,00
Opis

Rozszerzony opis

Ekspert od zarządzania inteligentnym domem

Chcesz rozbudować swój inteligentny dom o kolejne czujniki i produkty? Dzięki GoSmart Gateway IP-1000Z możesz wygodnie je podłączyć i wykorzystać do ustawienia automatyzacji tak, jakby były podłączone bezpośrednio do Twojej sieci WIFI.

Smart Gateway wyróżnia się wielofunkcyjnością, ponieważ potrafi obsłużyć nie tylko wszystkie urządzenia obsługujące protokół Zigbee, ale również protokoły komunikacyjne Bluetooth (BLE i SigMesh). Dodaj do tego łatwą instalację, niskie zużycie energii wszystkich podłączonych czujników i urządzeń Zigbee oraz możliwość sterowania tą bramą głosem za pośrednictwem Google Assistant i Amazon Alexa, a masz nieocenionego inteligentnego asystenta dla Twojego domu.

 

.

Nowoczesny protokół Zigbee

Czym jest protokół Zigbee? Służy on do komunikacji pomiędzy urządzeniami inteligentnego domu, które obsługują ten protokół. Do głównych zalet tego protokołu komunikacyjnego należy wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności. Możesz polegać na tym, że Twoje inteligentne urządzenia będą zawsze działały płynnie i będą chronione przed atakami hakerów. Kolejną zaletą protokołu Zigbee jest skalowalność, ponieważ urządzenie nie musi znajdować się w zasięgu bramki, aby się połączyć, a wystarczy, że będzie w pobliżu innego urządzenia Zigbee.

Więc, dzięki niskiemu zużyciu energii przez protokół Zigbee, Twoje małe bezprzewodowe czujniki mogą pracować nawet kilka lat na jednej baterii.

Z bramką GoSmart IP-1000Z w roli zarządcy możesz stworzyć sieć, w której znajdą się wszystkie inne urządzenia obsługujące protokół Zigbee. I nie tylko one! Możesz również dodać urządzenia komunikujące się za pomocą protokołów BLE i SigMesh. Zaletą urządzeń Zigbee jest niezależne działanie w ramach domowej sieci Zigbee lub Bluetooth. Urządzenia podłączone do bramki domowej IP-1000Z pozostaną w pełni funkcjonalne nawet w przypadku awarii domowego łącza internetowego.

 

.

Łatwa instalacja

Bramka inteligentna IP-1000Z może być umieszczona na stole, półce, szafce, ale możesz ją również wygodnie zamontować na ścianie lub suficie. Dołączony do zestawu kabel USB może posłużyć do zasilania bramki z sieci, a energię może jej dostarczyć także Twój powerbank.

Po instalacji w wybranym miejscu wystarczy podłączyć bramkę do domowej sieci Wi-Fi i sparować ją z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która jest dostępna na telefony komórkowe z systemem Android i IOS. Następnie można rozpocząć parowanie z nim wszystkich inteligentnych urządzeń, które obsługują jego protokoły komunikacyjne. Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń może wynosić do 50.

Podczas pracy można również korzystać ze sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i Google Assistant

.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi inteligentnymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Podłącz poszczególne urządzenia, ustaw automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól, aby Twój dom zadbał o siebie i daj sobie więcej czasu na bliskich i zainteresowania.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H5001
Kod produktu 3069050010
EAN 8592920118627
produkt Bramka IP
łączność 2,4 GHz WIFI
maksymalna liczba podłączonych klientów 50
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
sterowanie za pomocą asystentów głosowych nie
protokół Wi-Fi/Zigbee 3.0/BLE/SigMesh
parowanie automatyczny, manualny
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR , + 60 innych języków
szerokość 60 mm
głębokość 60 mm
wysokość 15 mm
waga 33 g
zastosowanie automatyzacja
liczba przycisków sterujących 1
zasilanie 5 V DC/1,0 A
obsługiwany OS Android, iOS
zasilacz w zestawie nie
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania