Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup
Strona główna Bezpieczeństwo domu Akcesoria GoSmart GoSmart Wielofunkcyjna bramka IP-1000Z ZigBee / Bluetooth / Wi-Fi

GoSmart Wielofunkcyjna bramka IP-1000Z ZigBee / Bluetooth / Wi-Fi

Symbol H5001
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
27 maj 2024 U Ciebie
169,00
Opis

Rozszerzony opis

Ekspert w zarządzaniu inteligentnym domem

Chcesz rozbudować swój inteligentny dom o kolejne czujniki i produkty? Dzięki bramce GoSmart IP-1000Z możesz wygodnie je podłączyć i używać ich do konfigurowania automatyzacji tak, jakby były podłączone bezpośrednio do sieci WIFI.

Ta inteligentna bramka wyróżnia się wielofunkcyjnością, ponieważ może obsługiwać nie tylko wszystkie urządzenia obsługujące protokół Zigbee, ale także protokoły komunikacyjne Bluetooth (BLE i SigMesh). Dodajmy do tego łatwą instalację i niski pobór mocy wszystkich podłączonych czujników i urządzeń Zigbee, a otrzymamy nieocenionego inteligentnego pomocnika dla naszego domu.

Nowy, nowoczesny protokół Zigbee

Czym jest protokół Zigbee? Jest on używany do komunikacji między urządzeniami inteligentnego domu, które obsługują ten protokół. Główne zalety tego protokołu komunikacyjnego to wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności. Możesz polegać na tym, że Twoje inteligentne urządzenia będą zawsze działać płynnie i będą chronione przed atakami hakerów. Kolejną zaletą protokołu Zigbee jest skalowalność, ponieważ urządzenie nie musi znajdować się w zasięgu bramki, aby się połączyć, ale wystarczy, że znajduje się w pobliżu innego urządzenia Zigbee.

Dzięki niskiemu zużyciu energii przez protokół Zigbee, małe czujniki bezprzewodowe mogą działać nawet przez kilka lat na jednej baterii.

Z bramą GoSmart IP-1000Z jako menedżerem, możesz stworzyć sieć, która może obejmować wszystkie inne urządzenia obsługujące protokół Zigbee. I nie tylko one! Możesz również dodać urządzenia komunikujące się za pomocą protokołów BLE i SigMesh. Zaletą urządzeń Zigbee jest niezależne działanie w ramach domowej sieci Zigbee lub Bluetooth.Urządzenia podłączone do domowej bramki IP-1000Z pozostaną w pełni funkcjonalne nawet w przypadku awarii domowego połączenia internetowego.

 

Łatwa instalacja

Smart Gateway IP-1000Z można umieścić na stole, półce, szafce, ale można go również wygodnie zamontować na ścianie lub suficie. Dołączony kabel USB może być używany do zasilania bramki z sieci, a Twój powerbank może również dostarczać jej energię.

Po instalacji w wybranym miejscu, wystarczy podłączyć bramkę do domowej sieci Wi-Fi i sparować ją z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która jest dostępna dla telefonów komórkowych z systemami operacyjnymi Android i IOS. Następnie można rozpocząć parowanie z nim wszystkich inteligentnych urządzeń obsługujących jego protokoły komunikacyjne. Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń może wynosić do 50.

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z EMOS GoSmart i innymi inteligentnymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Połącz poszczególne urządzenia, skonfiguruj automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól swojemu domowi zadbać o siebie i zyskaj więcej czasu dla swoich bliskich i zainteresowań.

Unboxing i parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H5001
Kod produktu 3069050010
EAN 8592920118627
produkt bramka IP
kompatybilność EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system
protokół Wi-Fi/Zigbee 3.0/BLE/SigMesh
obsługiwany OS Android, iOS
łączność 2,4 GHz WIFI
maksymalna liczba podłączonych urządzeń 50
sterowanie za pomocą asystentów głosowych nie
parowanie automatyczny, manualny
języki aplikacji EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR + 60 innych języków
szerokość 60 mm
głębokość 60 mm
wysokość 15 mm
waga 33 g
zastosowanie automatyzacja
liczba przycisków sterujących 1
zasilanie 5 V DC/1,0 A
zasilacz w zestawie nie
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania