Strona główna Bezpieczeństwo domu Zestawy wideodomofonowe GoSmart Zestaw videodomofonu EMOS IP-700A z Wi-Fi

GoSmart Zestaw videodomofonu EMOS IP-700A z Wi-Fi

Symbol H4010
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Rozszerzony opis

Bądź w kontakcie ze swoim domem

Jak prowadzić stały nadzór nad swoim domem i zapewnić ochronę swojej własności nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu? Jak nigdy nie przegapić ważnej wizyty? Dzięki wideodomofonowi smart IP-700A z serii EMOS GoSmart będziesz mieć stały podgląd tego, co dzieje się za Twoimi drzwiami.

Wideodomofon wyposażony jest w 7-calowy monitor dotykowy LCD, który zapewnia wierne wyświetlanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Za naciśnięciem przycisku na ekranie monitora LCD lub aplikacji na telefon komórkowy, można dwustronnie komunikować się z mile widzianymi i niechcianymi gośćmi u drzwi.

Alerty wysyłane na Twój telefon komórkowy lub tablet poinformują Cię o ruchu zarejestrowanym przed Twoimi drzwiami i automatycznie uruchomią zrzut wideo lub zdjęcie. A to nie wszystko!

 

 

 

 

 

 

 

Zawsze wiesz, kto stoi przed drzwiami

Kamera zewnętrzna IP-700A jest wyposażona w czujnik ruchu, który wysyła powiadomienie na telefon komórkowy, gdy ruch zostanie wykryty przed drzwiami. W tym samym czasie, gdy wysyłane jest powiadomienie, automatycznie uruchamiane jest nagrywanie wideo lub przechwytywanie obrazu na kartę micro SD lub w chmurze.

Zapisu nagrania można dokonać automatycznie i po dzwonku do drzwi lub ręcznie w dowolnym momencie w aplikacji mobilnej lub za pomocą symboli na wewnętrznym monitorze LCD.

 

 

 

 

 .

Odbierz, otwórz bramę lub nagraj wiadomość

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, głośnikowi i kamerze, wideodomofon smart IP-700A może prowadzić dwukierunkową komunikację z dzwoniącym z poziomu wewnętrznego monitora LCD lub telefonu komórkowego. W przypadku nieobecności można więc przekierować dzwoniącego dostawcę do sąsiada lub poprosić go, aby poczekał na nasz wcześniejszy przyjazd. Możliwe jest również nagranie krótkiej wiadomości, która zostanie automatycznie odtworzona po dzwonku.

Dzięki obsłudze technologii WebRTC, komunikacja głosowa i wideo w czasie rzeczywistym z odwiedzającym jest możliwa nawet za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Za naciśnięciem przycisku na wewnętrznym monitorze LCD lub w aplikacji na telefon komórkowy, wideotelefon może również odblokować drzwi wejściowe lub otworzyć drzwi garażowe lub bramę. Czy kiedykolwiek spotkałeś się z sytuacją, w której Twoje dziecko zapomniało kluczy do domu, gdy byłeś w pracy? Nie ma nic prostszego niż zdalne wpuszczenie go do domu!

Doskonały obraz w dzień i w nocy

Domowa opieka w dzień i w nocy? Żaden problem! Kamera wideodomofonowa IP-700A automatycznie aktywuje filtr podczerwieni i diody podczerwieni, aby świecić ukradkiem w ciemnym otoczeniu. Ponadto przełącza się na tryb czarno-biały w trudnych warunkach oświetleniowych i rejestruje obrazy tej samej jakości, co w jasnym świetle dziennym.

Nie jesteś pewien, gdzie umieścić kamerę, aby goście byli zawsze widoczni? Zapomnij o tych zmartwieniach. Dzięki rozdzielczości Full HD (1080p) i ekstremalnie szerokiemu kątowi widzenia do 160°, zintegrowana kamera może wyświetlić przybysza nawet wtedy, gdy jest umieszczona na niskim ogrodzeniu lub w innym niezbyt dogodnym miejscu.

 

>

Smukła, elegancka i wygodna zarazem

Kamera IP-700A wykonana jest z solidnego metalu i posiada klasę szczelności IP65. Dzięki temu jest odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie nie straszny jej deszcz czy śnieg.

Elegancki 7-calowy monitor dotykowy LCD dzięki zastosowaniu technologii IPS oferuje lepsze wyświetlanie kolorów i szersze kąty widzenia niż konwencjonalne ekrany LCD. Możesz wybrać jeden z trzech predefiniowanych trybów graficznych.

Potrzebujesz skupić się na pracy i przeszkadzają Ci dźwięki dzwonka? W takim razie wybierz jeden z trzech predefiniowanych trybów komfortu: 1) w domu ( wideodomofon reaguje na naciśnięcie przycisku kamery dzwonkiem), 2) poza domem (po naciśnięciu przycisku kamery gościowi odtwarzana jest krótka wiadomość, a gość proszony jest o pozostawienie wiadomości audio) lub 3) nie przeszkadzać (dzwonek do drzwi jest tymczasowo dezaktywowany i nie reaguje na naciśnięcie przycisku kamery zewnętrznej).

 

 

Prosta instalacja

Kamera zewnętrzna i monitor LCD są stale zasilane z zasilacza 12 V. Można więc do ich zasilania wykorzystać istniejące kable po demontażu starego dzwonka, a dzięki stałemu podłączeniu do zasilania nie trzeba się martwić o ładowanie lub wymianę baterii.

Po instalacji w wybranym miejscu wystarczy podłączyć urządzenie do domowej sieci Wi-Fi i sparować je z aplikacją mobilną EMOS GoSmart (powered by TUYA), która jest dostępna na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Android i IOS. Podczas pracy można również korzystać ze sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa i Google Assistant.

 

.

Rozszerzalność

Możesz rozbudować inteligentny wideodomofon IP-700A do 6 monitorów LCD, wybrać różne opcje jednostek zewnętrznych i zapewnić bezpieczeństwo i połączenie z domem dla wielu gospodarstw domowych jednocześnie. Wideodomofon smart IP-700A można skonfigurować dokładnie tak, jak najbardziej Ci odpowiada.

 

Integracja z EMOS GoSmart i TUYA

Stwórz swój własny inteligentny dom z inteligentnymi urządzeniami EMOS GoSmart i innymi kompatybilnymi urządzeniami TUYA. Połącz poszczególne urządzenia, skonfiguruj automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Pozwól swojemu domowi zadbać o siebie i daj sobie więcej czasu dla swoich bliskich i zainteresowań.

Parowanie z EMOS GoSmart

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia H4010
Kod produktu 3010040100
EAN 8592920117507
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Kamera zewnętrzna zestawu wideodomofonowego H4010 nie zawiera czytnika RFID i dlatego nie jest kompatybilna z chipami RFID. 
Kamery zewnętrzne wyposażone w czytnik RFID i kompatybilne z chipami RFID można znaleźć pod ogólnymi numerami katalogowymi H3016, H3017, H3018 i H3019. 

Jest to komunikacja pomiędzy wieloma monitorami w jednej gałęzi (do 7), które są nazwane przez numer. Jedynym produktem, który oferuje ten adresowalny domofon jest H3010.
Tak, jest to możliwe tylko w przypadku wideotelefonów, w których jest 1 przycisk na module kamery. Możliwe jest wykonywanie połączeń tylko pomiędzy monitorami podłączonymi w jednej jednostce zewnętrznej w ramach jednego oddziału ( dla H3016, H3017, H3018- 1 abonent= 1 przycisk= 1 oddział, w którym można podłączyć do 7 monitorów i wykonywać pomiędzy nimi połączenia). Przykład: jeśli mam jednostkę H3018 z 4 przyciskami, gdzie każdy przycisk będzie wskazywał jedną rodzinę korzystającą z 1 monitora- połączenia między monitorami nie będą możliwe. Jeśli jednak ta sama rodzina ma dwa monitory (jeden w przedpokoju, drugi w sypialni) - dzwonienie między nimi jest możliwe - oba monitory będą dzwonić w tym samym czasie.
W zasadzie każda kamera analogowa CCTV ( nie może być IP) o rozdzielczości 1080p.
Niestety, taka kombinacja nie jest możliwa.
Wszystkie oprócz H2030 i H2050 ( max 2)- nie można podłączyć więcej.
Wszystkie z wyjątkiem H1139.
Zalecany wzrost to 140-170cm.
12V/2A. Tylko model H2050 posiada zasilanie 15V.
Biały- audio, czarny-GND, żółty-video, czerwony- zasilanie 12V.
Nie określona, wideofon wysyła krótki impuls - następuje tylko krótkie (jednosekundowe) zamknięcie przekaźnika. Standardowe napędy bram współpracują z tym sterowaniem.
W zasadzie każdy sprzedawany przez nas przycisk do bezprzewodowych dzwonków do drzwi. Musi być prawidłowo podłączony do zespołu kamer, z którego jest zasilany.
Tak, jest to teoretycznie możliwe. Zwróciłbym uwagę na równoległe okablowanie z innym przewodnikiem, żeby nie było wzajemnych zakłóceń, bo kabel CYKY jest nieekranowany, odległość między monitorem a zespołem kamer (do 20m może być OK) oraz ilość żył w okablowaniu.
1. aktualizacja firmware / 2. skup się na sprawdzeniu zabezpieczeń, firewalla i ustawień od dostawcy. Urządzenie korzysta z portów: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (muszą być one otwarte i przelotowe) / 3. zweryfikować połączenie z siecią 2,4GHz / 3. zweryfikować, czy w urządzeniu mobilnym nie jest włączony tryb low data - następuje degradacja połączenia z modułem kamery
Wygląda na to, że jakieś zakłócenia dostają się do przewodów. Można to wyeliminować stosując kabel ekranowany, podłączając ekrany z obu stron do zacisku GND. Do 20m jakość FTP CAT.5, najlepiej CAT.6 (są ekranowane) / Powyżej 20m SKYFY 5x2x0,5 lub 10x2x0,5 (są ekranowane). W wersji podstawowej kabel koncentryczny nie jest konieczny, zalecany jest na odległość 100m. Dla długich linii naziemnych zaleca się stosowanie kabla telekomunikacyjnego kategorii TCEPKPFLE.
Zespół kamer jest zasilany z monitora, z wyjątkiem modelu h1139.
Zamek zasilany jest z własnego zasilacza, który nie jest dołączony do zestawu (12V/2A). Z wyjątkiem modelu H2014 - tutaj zamek do drzwi nie wymaga własnego zasilania 12V.

Tylko dla następujących produktów: H1085 i H1014 ( EMOS RL-10M) 

.
1. zmierzyć polaryzację i stan zasilania, 2. sprawdzić okablowanie zgodnie z instrukcją, 3. według opisu wygląda to na usterkę adaptera, spróbuj zmierzyć w stanie załadowanym. Gdyby adapter był rozładowany, wydawałoby się, że jest dobry.
Wyjście dla sterowania bramą to 12V DC, a dla napędu bramy DRY NO (normal open) styk bez napięcia - wideofon wysyła krótki impuls - następuje tylko krótkie (sekundowe) przełączenie przekaźnika. Standardowe napędy bram współpracują z tym sterowaniem.
Polecam sprawdzić okablowanie zgodnie z instrukcją, mocowanie do zacisków, wystarczającą izolację i rodzaj kabla (ekranowany) i podłączyć na krótko na stole, czy będzie działać.
H3010 i dodatkowy zespół kamer H3016 / H2017 + H1141 / H2030 + H1140.

Jeśli przeszedłeś na nowego dostawcę usług internetowych, będziesz musiał RESETOWAĆ swoje urządzenie. Jeśli dokonano również zmiany urządzenia routera, należy sprawdzić prześwit portu. Na koniec sprawdziłbym zabezpieczenia, firewall i ustawienia od dostawcy.
Urządzenie korzysta z portów: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (muszą być otwarte i przelotowe).
Wifi musi być 2,4GHz, domyślnie bezpieczne.