GP Powerbank B+ Series 20 000mAh, 15 W, czarna
W magazynie
3 cze 2026 U Ciebie
107,70
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Opis

Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
Rozszerzony opis
Energia na wyciągnięcie ręki
Odkryj powerbank GP, który łączy w sobie wydajność, styl i praktyczność. Dzięki pojemności 20 000 mAh ładuje do trzech urządzeń jednocześnie - takich jak telefon, słuchawki lub smartwatch.
Zaprojektowany w eleganckiej czerni z subtelną teksturowaną powierzchnią, powerbank zapewnia stylowy wygląd i wygodny chwyt. Lekki, kompaktowy i gotowy na każdą przygodę.
Funkcje
- Pojemność 20 000 mAh - wystarczająca moc do codziennego użytku
- Ładuje do 3 urządzeń jednocześnie
- Atrakcyjny kolor i nowoczesny design
- Teksturowana powierzchnia
Parametry
| Marka | GP |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | B6420B |
| Kod produktu | 1611642000 |
| EAN | 4891199230554 |
| pojemność akumulatora | 20 000 mAh/74 Wh |
|---|---|
| auto ON/OFF | tak |
| typ akumulatora | Li-Po 3,7 V |
| max. moc wyjściowa | 15 W |
| czas ładowania | 10 godzin |
|---|---|
| passthrough | tak |
| kolor | czarny |
| wskaźnik naładowania LED | tak |
| wskaźnik stanu baterii LED | tak |
| zawiera przewód | USB-A/USB-C |
| szybkie ładowanie | nie |
| waga | 413 g |
| materiał | tworzywo ABS |
| max. moc wejściowa | 15 W |
| zabezpieczenie podnapięciowe | tak |
| ochrona przed przeładowaniem | tak |
| ochrona przed przeciążeniem | tak |
| zabezpieczenie przed zwarciem | tak |
| temperatura pracy | 0 °C do +45 °C |
| typ wejściowego interfejsu | 1× USB-C |
| typ wyjściowego interfejsu | 2× USB-A, 1× USB-C |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| wymiary | 138 × 68 × 29 mm |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
GP Powerbank B+ Series 20 000mAh, 15 W, czarna
1/8
GP Powerbank B+ Series 20 000mAh, 15 W, czarna