Strona główna Instrukcja systemu łączenia oświetlenia świątecznego.

Instrukcja systemu łączenia oświetlenia świątecznego.

System łączony
STANDARD
Dowiedz się więcej

Klasyczne oświetlenie łączone nadaje się do powszechnego użytku w domach i ogrodach. Z jednym zasilaczem można zapalić aż 800 diod LED. Do wyboru mamy łańcuchy łączone, sople, kurtyny oraz siatki świetlne.

System łączony STANDARD

 

Wybierz zasilanie

Wybierz przedłużacze

Wybierz rozdzielacze

Wybierz łańcuch

Wybierz sople

Wybierz kurtynę świąteczną

Wybierz siatkę świąteczną

Wybierz gwiazdę

System łączony
PROFI
Dowiedz się więcej

Wariant PROFI oświetlenia łączonego charakteryzuje się większą wytrzymałością. Wszystkie kable są wykonane z gumy i są grubsze w porównaniu z klasycznym kablem PCV. Z jednym zasilaczem można zapalić do 500 diod LED.

System łączony PROFI

 

Wybierz zasilanie

Wybierz przedłużacze

Wybierz rozdzielacze

Wybierz łańcuch

Wybierz sople

 
 

Zasilacz jest pierwszym z niezbędnych elementów oświetlenia łączonego. W naszej ofercie można znaleźć warianty z wyłącznikiem czasowym i bez niego.

Przedłużacz to opcjonalne akcesorium, dzięki któremu można przedłużyć cały system łączony o 10 lub więcej metrów.

Koncentrator rozdziela oświetlenie na dwa końce z możliwością podłączenia. Dzięki temu można oświetlenie rozdzielić w kilku kierunkach, tworząc prawdziwie przestrzenną dekorację świąteczną.

Łańcuchy łączone to tradycyjny wybór. Charakteryzuje się klasyczną, prostą konstrukcją, w której lampki umieszczone są na jednym kablu. Możesz wybrać z naszej szerokiej gamy kolorów światełek, od ciepłych i zimnych białych, przez niebieskie, czerwone, aż po tzw. multicolour, czyli połączenie kilku kolorów na jednym łańcuchu.

Oświetlenie łączone w kształcie sopli to pierwsze z "trójwymiarowych" rozwiązań. Łańcuch w kształcie sopli składa się z kilku sznurów z lampkami LED, a każdy z nich ma inną długość, co daje wrażenie naturalnych sopli. Oprócz klasycznego trybu świecenia, można wybrać opcję migającą lub pulsującą. Kolory świateł na pulsujących soplach zmieniają się stopniowo, w przypadku wersji migającej przejście kolorów jest natychmiastowe.

Kurtyna świetlna łączona jest podobna do sopli. Główna różnica polega na tym, że długość wszystkich sznurów z lampkami LED jest taka sama. Rozmiar kurtyny to 1 x 2 m, a liczba lampek LED jest 100. Można wybrać ciepłą biel lub zimną biel.

Siatka świetlna łączona wyróżnia się tym, że sznury z lampkami są połączone ze sobą na wzór szachownicy. Jej wymiary to 2 x 1,5 m z 160 lampkami LED. Podobnie jak w przypadku kurtyny, oferujemy dwa kolory, ciepłą oraz zimną biel.