Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżki 12 zł na pierwszy zakup

Lampa biurkowa LED JAMES, czarna

Symbol Z7614
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Rozszerzony opis

Królowa wśród lamp biurkowych

Inwencja i funkcjonalność - tak można by scharakteryzować lampę stołową LED JAMES odpowiednią do nowoczesnych wnętrz. Futurystyczne kształty czynią z tej lampy stołowej prawdziwy klejnot designu, który będzie ozdobą gabinetu lub biura. Elegancki wygląd dodatkowo podkreśla połączenie czarnego koloru i imitacji szczotkowanego aluminium.

Możliwość wyboru swojej ulubionej barwy światła w połączeniu z płynnym ściemnianiem i nocnym kolorowym światłem sprawia, że jest to prawdziwie wszechstronna lampa, która spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Ta w pełni funkcjonalna lampa, może być używana w różnych miejscach.

Światło ciepłe, neutralne i zimne

Nie możesz się zdecydować, czy zaopatrzyć się w lampę o ciepłym, neutralnym czy zimnym świetle? Lampa stołowa JAMES oferuje odpowiednią barwę światła na każdą okazję - od chłodnej bieli do ciepłej bieli. Podczas gdy chłodne białe światło jest szczególnie odpowiednie do pracy i nauki, ciepłe białe światło jest bardziej doceniane podczas relaksu i do tworzenia przyjemniejszej atmosfery.

Zawsze dobierzesz adekwatnie do Twojego nastroju i potrzeby.

Łatwa obsługa i niestandardowe oświetlenie

Lampadoskonale oświetla każde biurko dzięki wysokiemu strumieniowi świetlnemu (450 lm). Oczywiście jest też możliwość ciągłego ściemniania z regulacją optymalnego natężenia oświetlenia. Wystarczy przekręcić pokrętło i dostosować intensywność światła.

Kolorowa lampka nocna na przyjemniejszy wieczór

Lampa stołowa LED JAMES będzie nieocenionym pomocnikiem w pracy, ale sprawdzi się także przy innych okazjach. Zawiera kolorową lampkę nocną, którą możesz wykorzystać jako oświetlenie uzupełniające lub podczas relaksu, aby stworzyć przyjemną atmosferę. Przycisk NL służy do włączania obwodu koloru. Następnie za pomocą przycisku B/G/W/R (niebieski, zielony, biały, czerwony) można zmienić kolor. Lampka nocna jest również ściemniana za pomocą pokrętła. Czego więcej można chcieć od nowoczesnej lampki biurkowej?

Port USB do Twoich usług

Praktyczne urządzenie 2 w 1? Masz to! Oryginalna lampa nie tylko zapewnia szerokie możliwości oświetlenia, ale także służy jako dodatkowe źródło zasilania dla Twojego urządzenia. Dzięki portowi USB możesz wygodnie naładować swój telefon, powerbank lub smartwatch bez konieczności przerywania pracy i odchodzenia od biurka.

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia Z7614
Kod produktu 1538175000
EAN 8592920097878
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Lampa jest w całości plastikowa z gumowaną elastyczną szyjką.

.