Lampa biurkowa LED RUBY, biały

Symbol Z7616W
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Opis

Rozszerzony opis

Szereg opcji oświetlenia do dyspozycji

Gustowna, wszechstronna... Lampa stołowa LED RUBY to po prostu świetny wybór na biurko, stolik nocny lub stolik do ulubionego fotela relaksacyjnego. Uniwersalny i prosty design lampy ujmie Cię od pierwszego wejrzenia! Sprawdzi się w każdym otoczeniu, zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach o minimalistycznym charakterze. Lampa RUBY oferuje możliwość wyboru barwy światła oraz funkcję stopniowego ściemniania, co dziś jest standardem nie tylko w oświetleniu stołowym.

Oświetlenie na miarę każdej przestrzeni

Nie możesz się zdecydować, jaki kolor światła wybrać? Z tym modelem nie musisz! Lampa RUBY umożliwia wybór ulubionej temperatury światła (ciepła biel, neutralna biel, chłodna biel) w zależności od aktualnych potrzeb lub nastroju. Ściśle związana z tym jest również możliwość stopniowego ściemniania, którą z pewnością bardzo szybko pokochasz. Lampa doskonale rozświetla nawet dużą przestrzeń dzięki mocnemu strumieniowi świetlnemu (500 lm).

Zmienne oświetlenie do pracy i odpoczynku

W pełni elastyczna szyjka lampy zapewnia, że zawsze świeci we właściwym miejscu. Prawdziwie zmienne ustawienie docenisz nie tylko podczas czytania, ale także przy różnych kreatywnych działaniach wymagających perfekcyjnego oświetlenia obszaru roboczego. Wygodą jest również przewód zasilający o długości 130 cm.

Eleganckie oświetlenie stołu i ściany

Kolejną zaletą tej lampy jest możliwość zastosowania dwóch przystawek. Na okrągłej podstawce może służyć jako klasyczna lampa stołowa, ale także można ją zamontować na ścianie, na przykład nad łóżkiem. Jest to nie tylko wygodne, ale i nowatorskie rozwiązanie do nowoczesnej sypialni.

Włącznik znajduje się bezpośrednio na podstawie, co jest bardzo praktyczne. Koniec z grzebaniem za biurkiem lub łóżkiem w poszukiwaniu przełącznika!

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia Z7616W
Kod produktu 1538178000
EAN 8592920097939
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania