Latarka 3 LED COB, 200 lm 3x AAA, 12 szt., box
Symbol P3889
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Ten produkt nie jest już dostępny. Zobacz podobne produkty here.
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Opis
Parametry
Opinie o produkcie
Dokumenty do pobrania
FAQ – częste pytania
Opis produktu
Uniwersalna plastikowa lampa warsztatowa LED COB, niezastąpiona w każdym gospodarstwie domowym, warsztacie i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest dobre oświetlenie większej powierzchni.Komplet zawiera również praktyczny hak i magnes do zawieszania lampy.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | P3889 |
| Kod produktu | 1440833100 |
| EAN | 8592920029558 |
| zasilanie | 3× AAA |
|---|---|
| maksymalny strumień świetlny | 200 lm |
| maks. zasięg | 17 m |
| baterie wchodzą w skład kompletu | tak |
|---|---|
| ładowalna | nie |
| typ zasilania | LR03 (1,5 V) |
| zoom | nie |
| wodoodporna | nie |
| materiał | tworzywo ABS + guma |
| czas świecenia | 25–128 godz. |
| czas świecenia detal | COB LED – 25 godzin, LED – 128 godzin |
| czas ładowania | nie dotyczy |
| odporność na uderzenia | tak |
| kolor | czarno-pomarańczowy |
| strumień świetlny | COB LED 100 % – 200 lm |
| źródło światła | COB LED + 3× LED |
| zasięg | COB LED 100 % – 12 m, LED 100 % – 17 m |
| ilość trybów świecenia | 2 |
| typ złącza | nie dotyczy |
| wskaźnik LED stanu akumulatora | nie dotyczy |
| tryby | COB LED, LED, wyłączona |
| wskaźnik ładowania LED | nie dotyczy |
| wyposażenie | podpórka |
| funkcje dodatkowe | nie dotyczy |
| wyposażenie | 1× hak, 1× magnes |
| waga | 105 g |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| wymiary | 94 × 34 × 64 mm |
| opakowanie | 12 szt., display box |
| Marka | EMOS |
Opinie o produkcie
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania
Określa się ją w zakresie 6500K, czyli chłodnej bieli.
Latarka 3 LED COB, 200 lm 3x AAA, 12 szt., box
1/19