Multimetr MD-220
W magazynie
3 cze 2026 U Ciebie
97,00
zł
Informacje dot. bezpieczeństwa produktów:
Osoba odpowiedzialna w EU
Radzimy dokupić
Opis
Parametry
Opinie o produkcie
11 opinie
Dokumenty do pobrania
Opis produktu
Multimetr wykorzystuje się przy bieżącej konserwacji urządzeń elektrycznych oraz przy wykonywaniu nowych instalacji elektrycznych. Dzięki zastosowaniu multimetru będziecie mieć całkowitą pewność przy pracy z urządzeniami elektrycznymi.
Parametry
| Marka | EMOS |
|---|---|
| Główny kod zamówienia | M2092 |
| Kod produktu | 2202003000 |
| EAN | 8595025314703 |
| wybór zakresu | ręcznie |
|---|---|
| napięcie AC | 2–600 V |
| natężenie AC | 2 mA – 10 A |
| napięcie DC | 200 mV – 600 V |
| natężenie DC | 2 mA – 10 A |
| rezystancja elektryczna | 200 Ohm – 20 MOhm |
| ciągłość obwodów | tak |
| test diód | tak |
|---|---|
| test tranzystorów | tak |
| bezkontaktowa detekcja napięcia AC | nie |
| kontaktowa detekcja napięcia AC | nie |
| test baterii | nie |
| pomiar temperatury | nie |
| pamięć maksymalnej wartości | nie |
| pamięć zmierzonej wartości | nie |
| automatyczne wyłączenie | nie |
| wyświetlacz | 3,5 digit |
| podświetlenie wyświetlacza | nie |
| wskaźnik rozładowania baterii | tak |
| wymiary | 32 × 85 × 165 mm |
| multimetr cęgowy | nie |
| w zestawie | baterie, instrukcja, groty pomiarowe |
| zasilanie | 1× 9 V (w zestawie) |
| opakowanie | 1 szt., blister |
Opinie o produkcie , 100%, 10 z 10
(100%)-
100%PrzetłumaczonoIvanZamówione 15 mar 2026Szybka dostawa i bardzo dobra jakość w tej cenie.
-
100%PrzetłumaczonoJozefZamówione 9 sty 2026Dobrze
-
100%PrzetłumaczonoStanislavZamówione 5 lis 2025Parada
-
100%PrzetłumaczonoAntonZamówione 15 wrz 2025
-
100%PrzetłumaczonoDanielZamówione 4 sie 2025
-
100%PrzetłumaczonoToneZamówione 2 mar 2025Super Satisfiers
-
70%PrzetłumaczonoFrantišekZamówione 9 lut 2025Plusy: Działa. Minusy: Dźwięk podczas dzwonienia jest bardzo cichy, mógłby być głośniejszy, można było dołączyć krokodylki i nie kupować ich gdzie indziej!!! Całkiem dobry produkt, ale spartańskie wyposażenie!
-
100%Przetłumaczonoing.Mojmír ŽaludaZamówione 5 lut 2025doskonały stosunek ceny do wydajności duża różnorodność opcji pomiarowych, zakresy pomiarowe powyżej średniej w porównaniu z podobnymi urządzeniami. W sam raz!
-
100%PrzetłumaczonoGabrielZamówione 25 mar 2024MD-220 - do tej pory wypróbowałem i zmierzyłem tylko niektóre wartości i parametry. Urządzenie działa niezawodnie i ma szeroki zakres zastosowań.
-
100%PrzetłumaczonoIvanZamówione 17 mar 2024Wszystko w porządku
-
100%PrzetłumaczonoJakubZamówione 19 lut 2024Dobry multimetr za te pieniądze. Pomiar przejść PNP i NPN nie jest dość powszechny w tym przedziale cenowym, a pomiar do 600V też jest w porządku.
Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony.
Więcej tutaj.
Ocena produktu *
(wpisując większą liczbę gwiazdek, wyrażasz większe zadowolenie z produktu).
Dokumenty do pobrania
Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
Multimetr MD-220
1/4
Multimetr MD-220
Główne linki
- PROMOCJE
- Dostawa i płatności
- CENTRUM POMOCY
Informacja
- Odstąpienie od umowy
- Regulamin sklepu Emos
- Reklamacja produktu
- Stacjonarne SKLEPY PARTNERSKIE
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
- Compliance commitment
Obsługa klienta