Strona główna Oprawy LED Oświetlenie LED Oprawa LED IRVI 30x30, 18W regulowana CCT, ściemnialna

Oprawa LED IRVI 30x30, 18W regulowana CCT, ściemnialna

Symbol ZM5181
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
barwa światła
moc
W magazynie
30 wrz 2023 U Ciebie
536,00
Opis

Rozszerzony opis

Oprawa LED EXCLUSIVE

Seria opraw LED EXCLUSIVE oferuje, oprócz doskonałego strumienia świetlnego i eleganckiego wzornictwa, szczególnie wysoki komfort obsługi dzięki dołączonemu pilotowi zdalnego sterowania. Oprócz płynnego ściemniania i regulacji barwy światła umożliwia również sterowanie grupami opraw, tworzenie scen świetlnych itp. W serii EXCLUSIVE można wybierać spośród modeli o różnych rozmiarach w kształcie kwadratu lub prostokąta. Dostępne są modele z elegancką ramką wokół klosza oraz modele bezramkowe. O wysokiej jakości serii EXCLUSIVE z aluminiowym korpusem i mlecznym kloszem świadczy również trzyletnia gwarancja.

Atmosfera dostosowana do potrzeb

Dzięki funkcji ciągłego ściemniania w połączeniu z możliwością regulacji barwy światła, oprawy EXCLUSIVE LED pozwalają na stworzenie bogactwa opcji oświetleniowych zapewniających optymalny komfort świetlny w Twoim wnętrzu. Temperatura barwowa światła może być regulowana od ciepłej bieli (2.700 K) dla relaksu, poprzez neutralną biel do czytania, aż do chłodnej bieli (6.000 K) do pracy. Cztery najbardziej popularne tryby świecenia są wstępnie ustawione na dołączonym pilocie, pozostałe można ustawić samodzielnie.

Sterowanie grupą opraw oświetleniowych za pomocą wygodnego pilota

Dzięki pilotowi zmiana trybu świecenia lub całkowite wyłączenie oprawy EXCLUSIVE to kwestia kilku chwil. Już nigdy więcej nie będziesz musiał opuszczać swojego ulubionego filmu, aby zmienić oświetlenie i stworzyć kinową atmosferę. Za naciśnięciem jednego przycisku. Dołączony do zestawu pilot działa na częstotliwości 2,4 GHz, co zapewnia niezakłócony odbiór sygnału po stronie oprawy. W przeciwieństwie do innych technologii, aby zmienić tryb świecenia, nie trzeba kierować pilota w stronę oprawy.

Czy masz zainstalowanych więcej opraw z serii EXCLUSIVE? Wówczas możliwe jest sterowanie wszystkimi oprawami jako jedną jednostką lub zdefiniowanie za pomocą pilota mniejszych grup opraw, każda o innych parametrach świetlnych. Czy część opraw ma być całkowicie wyłączona, część włączona, a każda z nich ma mieć inną barwę światła? Nie stanowi to problemu dla opraw EXCLUSIVE.

Łatwa instalacja w ciągu kilku minut

Oprawy serii EXCLUSIVE mogą być montowane na suficie lub na ścianie pomieszczenia. Wszystkie niezbędne akcesoria dla obu opcji umieszczenia są zawsze w zestawie.

Instalacja odbywa się w trzech prostych krokach i może być wykonana przez mniej doświadczonego użytkownika zgodnie z dołączoną instrukcją.

Kolory jak żywe

Wybrane modele opraw EXCLUSIVE dostarczane są z podwyższonym współczynnikiem oddawania barw CRI>95. Im wyższa wartość CRI, tym żywsze odwzorowanie kolorów i bardziej naturalny wygląd przedmiotów w takim świetle. Większość opraw i źródeł światła LED oferuje wartość CRI powyżej 80, a te naprawdę wysokiej jakości osiągają 95 i więcej. Modele o wyższym CRI są oczywistym wyborem, szczególnie dla tych, którzy chcą je wykorzystać do oświetlenia obszarów firmowych o wysokich wymaganiach co do jakości odwzorowania kolorów (tekstylia, poligrafia, wyposażenie wnętrz, żywność, produkcja wideo i studia fotograficzne, motoryzacja, powierzchnie reklamowe, systemy informacyjne) itp.

Parametry

Parametry

Marka EMOS Lighting
Główny kod zamówienia ZM5181
Kod produktu 1544101801
EAN 8592920090503
umieszczenie plafon
typ oprawy klasyczny naświetlacz
sposób montażu natynkowa
kształt kwadrat
barwa światła ciepła biel–zimna biel
moc 18 W
stopień ochrony IP20
pilot zdalnego sterowania tak
czujnik ruchu nie
możliwość ściemniania tak
wymiary 295 × 295 × 61 mm
kolor obudowy biały
strumień świetlny 125–1 250 lm
odpowiednik oprawy nie dotyczy
temperatura barwowa 2 700–6 000 K
rodzaj IRVI
napięcie 220–240 V
kąt świecenia 115°
otwór montażowy nie dotyczy
źródło światła LED
UGR< 22
materiał obudowy aluminium
żywotność 30 000 godzin
zasięg czujnika brak czujnika
indeks oddawania barw (CRI) Ra > 95
materiał osłony tworzywo (PC)
prąd wyjściowy ze źródła nie dotyczy
kategoria EXCLUSIVE
flicker-free tak
częstotliwość 50/60 Hz
LGP materiał PS
pojemność 95 mA
skuteczność świetlna 70 lm/W
typ klosza mleczny
współczynnik mocy > 0,9
do łazienki nie
do kuchni tak
do salonu, sypialni i pokoju dziecięcego tak
na korytarz i na schody nie
do warsztatu i garażu nie
do ogrodu i na balkon nie
do biura tak
okres gwarancyjny 3 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Tak, światło ma pamięć ostatniego ustawienia.

Tak, światło można włączyć ponownie, ale pomiędzy wyłączeniem a włączeniem powinna być zwłoka czasowa większa niż 3 sekundy (przy włączniku na ścianie).

.

Wykres widma znajduje się w załączonym pliku.

Działa podobnie jak telewizor, tzn. należy skierować pilota bezpośrednio na urządzenie. Jeśli masz wiele świateł tego samego typu w różnych pokojach lub w jednym pokoju, jeden pilot wpływa na światło, na które go skierujesz.