Home Oświetlenie świąteczne i dekoracyjne Oświetlenie łączone Standard Oświetlenie łączone Standard - gwiazda na szpic 30 LED 28 cm, zimna biel, IP44

Oświetlenie łączone Standard - gwiazda na szpic 30 LED 28 cm, zimna biel, IP44

Symbol D1ZC01
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
Wybierz wariant
barwa światła
wymiary
kolor przewodów
W magazynie
8 cze 2023 U Ciebie
97,40

Radzimy dokupić

Opis

Opis produktu

12 godzin świecenia przez 10 dni będzie Cię kosztować tylko 0,38 PLN. Rozświetl swoje święta bez obaw o wysokie rachunki za prąd!

Rozszerzony opis

Rozświetl każdą okazję!

Lampy LED star to jedno z "dwuwymiarowych" rozwiązań w zakresie łączenia oświetlenia. W łańcuchu w kształcie gwiazdy, łańcuchy lampek LED są owinięte wokół konstrukcji drucianej, tworząc podwójną gwiazdę. Możesz je wykorzystać do dekoracji wierzchołków choinek zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Gwiazdy LED można również połączyć z innymi elementami oświetleniowymi CONNECT SYSTEM STANDARD.

Z uwagi na zastosowanie nowoczesnych i energooszczędnych chipów LED, te systemy oświetleniowe nie będą kosztować Cię wiele pieniędzy, a pomogą Ci stworzyć przytulną atmosferę podczas wielu świątecznych okazji.

.

Kolory na każdą imprezę

Światła gwiazdowe LED CONNECT SYSTEM STANDARD dostępne są w wymiarach 25,5 × 28,5 cm i zawierają 30 świateł LED. Jeśli szukasz koloru, który najlepiej pasuje do zewnętrznej lub wewnętrznej części Twojego domu, możesz wybierać spośród ciepłej bieli lub chłodnej bieli.

.

Łatwe i szybkie połączenie

Chcesz zwiększyć długość zakupionego łańcucha?Zacząłeś urządzać swój dom lub wnętrze i planujesz po jakimś czasie rozbudowę lub zmianę? Z CONNECT SYSTEM STANDARD jest to szybkie i łatwe! Dzięki plastikowym zworom można łatwo podłączyć dodatkowe łańcuchy do maksymalnej pojemności zasilacza.

.

CONNECT SYSTEM STANDARD

System przyłączeniowy CONNECT SYSTEM STANDARD dzięki stopniowi ochrony IP44 nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, ale tylko w sezonie, a nie przez cały rok. Zaletą tego systemu połączeń jest szerokie spektrum elementów świetlnych LED(C) w kilku różnych kolorach. Choć najpopularniejszą lampką choinkową jest łańcuch, w systemie łączącym można wybierać spośród stalaktytów, kurtyn, siatek czy gwiazdek na czubek choinki według własnych upodobań aranżacyjnych. Z pojedynczego zasilacza(A) podłączonego do kabli przedłużających, hubów (B) oraz elementy świetlne LED(C) mogą zasilić do 800 lampek LED.

Prosta instalacja

Poszczególne elementy świetlne LED (C) systemu CONNECT SYSTEM STANDARD można połączyć, połączyć, a za pomocą przedłużaczy i rozgałęźników (B) także rozgałęzić i ozdobić nimi nawet odległe miejsca. Dzięki stopniowej rozbudowie o kolejne komponenty SYSTEMU CONNECT możliwe jest uzyskanie profesjonalnego i rozległego oświetlenia bez konieczności wysokiej inwestycji początkowej. Podłączenie oświetlenia LED jest więc idealnym wyborem dla spektakularnych dekoracji zewnętrznych, gdzie konwencjonalne długości łańcuchów nie są wystarczające. Każdy może zainstalować system.

Krok 1: Rozpakowanie i przygotowanie

.

Krok 2: Instalacja

Krok 3: Ciesz się oświetleniem

.
Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia D1ZC01
Kod produktu 1550012007
EAN 8592920099803
produkt connect gwiazda
barwa światła zimna biel
wymiary 28,5 × 25,5 cm
funkcje świeci
kształt klasyczny
zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne
timer nie dotyczy
pilot zdalnego sterowania nie
typ zasilania zasilacz sieciowy (brak w zestawie)
ilość LED 30
odstęp między diodami LED nie dotyczy
wielkość diod LED 3 mm (nano)
długość przewodu 0,3 m
do wysokości choinki nie dotyczy
kolor przewodów transparentny
moc max. 4 W
napięcie wejściowe 30 V DC
napięcie wyjściowe nie dotyczy
możliwość podłączenia tak
stopień ochrony IP44
żywotność 10 000 godzin
materiał PVC
okres gwarancyjny 2 lata
opakowanie 1 szt., pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Wymagany jest adapter D1ZB04 i kabel D1ZB01 lub D1ZB02.

.

Możesz również użyć gwiazdy samodzielnie. Potrzebujesz zasilacza D1ZB04 i kabla zasilającego, na przykład przezroczystego D1ZB02. Ewentualnie dowolny zasilacz i kabel z sekcji STANDARD/PROFI.

.