Strona główna Powerbanki, ładowarki i zasilacze Powerbanki Powerbank EMOS ALPHAQ2 20, 20 000 mAh, 22,5 W, czarny

Powerbank EMOS ALPHAQ2 20, 20 000 mAh, 22,5 W, czarny

Symbol B0528B
Bezpłatna dostawa od 30,00 zł
dla wszystkich sposobów wysyłki
W magazynie
5 mar 2024 U Ciebie
159,00
Opis

Rozszerzony opis

Efektywnie naładuj wszystkie swoje urządzenia

Z powerbankiem EMOS AlphaQ2 20nie musisz się już martwić, że Twojemu telefonowi zabraknie energii, gdy nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego. Dotrze on do Twoich rąk już naładowany, dzięki czemu możesz od razu skorzystać z jego nieporęcznej pojemności 20 000 mAh oraz 3 wyjść USB, dzięki czemu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie. Power bank jest również chroniony przez 6 inteligentnych funkcji bezpieczeństwa, dzięki którym Twoja elektronika będzie niezawodnie chroniona, a z jego eleganckim wyglądem nie będzie Cię krępować na spotkaniu biznesowym. A co najlepsze, w zestawie znajduje się szybki kabel USB-C. 

Pomoc w każdej sytuacji 

chcesz naładować swoje urządzenie lub powerbank w kilkadziesiąt minut? dzięki najnowszym chipom nie jest to problem dla power banków emos alphaq. max. prędkość ładowania wynosidla input prąd  18 w, dla wydajnościaktualny pak 22,5 w.jest również w pełni kompatybilny z technologią qualcomm, quick-charge 3.0 i usb-pd 2.0 (power delivery).

. data-ccp-props=''> 

Powerbank posiada standardowy interfejs USB-A, jak również najnowszy USB-C do ładowania i rozładowywania. Dzięki temu można łatwo naładować najnowszy telefon komórkowy i każdy starszy zestaw z dowolnego miejsca. Kable te posiadają również obsługę transferu danych, dzięki czemu można z nich korzystać nawet podczas pobierania zdjęć na komputer z telefonu lub aparatu. 

.

Maksymalna trwałość i bezpieczeństwo 

Wszystkie power banki EMOS Alpha są wyposażone w najnowocześniejsze funkcje ochronne, aby zapewnić ich sprawne i bezpieczne działanie dla Twojej elektroniki i samych power banków. Dlatego nie musisz się martwić o nadmierne rozładowanie, przeładowanie czy przeciążenie. 

.

Ładuje jednocześnie siebie i telefon 

Nabíjení pod kontrolou 

Z pomocą minimalistycznych wskaźników LED, możesz zawsze łatwo sprawdzić, co dzieje się z Twoim power bankiem, czy rzeczywiście się ładuje lub ile zostało mu energii. 

Zostawmy nasze zmartwienia za sobą 

Nie ma znaczenia czy lubisz uprawiać sport, podróżować, driving Instastories, polowanie na Pokémona lub po prostu spędzanie czasu na ulicach. Problem martwego akumulatora i braku gniazdka w pobliżu to taki, z którym każdy ma do czynienia od czasu do czasu. 

Powerbank działa jakoniezawodne zapasowe źródło zasilania - rodzaj przenośnego gniazdka, które możesz zabrać wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.Kiedy bateria dowolnego urządzenia miga na Ciebie alertem, nie musisz się niepotrzebnie stresować. W rzeczywistości, można ożywić swoją elektronikę ponownie w jiffy i kontynuować cieszyć się życiem. 

W świecie powerbanków panuje jedna nieubłagana zasada - pojemność podana na opakowaniu jest tylko teoretyczna, w rzeczywistości jej wartość jest nieco mniejsza. Proč? 

Rozhodně nejde o klamání zákazníka. Pojemność baterii każdego dobrej jakości power banku rzeczywiście spełnia podane wartości, ale ponieważ power bank musi dostosować zgromadzoną energię do wyższego napięcia wyjściowego, a takżez powodu normalnych strat spowodowanych samym przesyłem energii, w rzeczywistości da Ci około 2/3 deklarowanej mocy. 

Więc ile razy prawdziwie ten powerbank naładuje Twojego iPhone, "nie-kuleczkowy" telefon komórkowy, tablet lub iPad, sprawdź w poniższej tabeli nasze aktualnie najlepiej sprzedające się modele. 

Parametry

Parametry

Marka EMOS
Główny kod zamówienia B0528B
Kod produktu 1613052800
EAN 8592920109861
pojemność akumulatora 20 000 mAh/74 Wh
auto ON/OFF tak
typ akumulatora Li-Po 3,7 V
max. moc wyjściowy 22,5 W
czas ładowania 7 godzin (z QC)
passthrough tak
kolor czarny
wskaźnik naładowania LED tak
wskaźnik stanu baterii LED tak
zawiera przewód USB-A/USB-C, dane
szybkie ładowanie PD20W+SCP22,5W+Dash+Warp charge
waga 412 g
materiał tworzywo ABS
max. moc wejściowa 18 W
zabezpieczenie podnapięciowe tak
ochrona przed przeładowaniem tak
ochrona przed przeciążeniem tak
zabezpieczenie przed zwarciem tak
temperatura pracy 0 °C do +40 °C
typ wejściowego interfejsu 1× micro USB,1× USB-C
typ wyjściowego interfejsu 2× USB-A, 1× USB-C
okres gwarancyjny 2 lata
wymiary 142 × 67 × 27 mm
opakowanie 1 szt., papierowe pudełko
Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Te opinie są niezależnymi opiniami naszych klientów, którzy zakupili ten produkt w sposób potwierdzony. Więcej tutaj.
Dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i pliki dostępne do pobrania
FAQ – częste pytania

FAQ – częste pytania

Do ładowania używane jest tylko USB-C. lub MICRO USB. Nie można ładować obu urządzeń jednocześnie.

.
Niestety w zestawie nie ma zasilacza USB.
To możliwe. Może to być spowodowane wadą power banku i obciążeniem wejścia USB. Albo może to być kabel, w zasadzie ta sama przyczyna.

Wynika to częściowo ze złudzenia optycznego, a także z niskiego poziomu naładowania baterii. To nie jest usterka. Po naładowaniu powerbanku do bardziej zaawansowanego poziomu wszystko jest OK.

Diody LED mogą czasami dziwnie świecić. Patrząc na wprost świecą na biało, z boku znów pojawiają się czerwone.

Jeśli powerbank działa, to nie jest to usterka - po prostu świeci trochę inaczej niż powinien.

Polecam naładować powerbank do pełna, wtedy wszystkie powinny świecić na biało. Przy późniejszym rozładowaniu ostatnia dioda może zawsze pojawiać się na czerwono, ale nie jest to usterka, bardziej kwestia estetyczna.

Zmiana koloru może nastąpić, jeśli do powerbanku podłączona jest ładowarka o mocy większej niż 10W.

Dzięki temu, że jest to ładowarka o mocy większej niż 10W, można ją podłączyć do powerbanku.

Winne może być stosowanie słabej jakości kabla. Ewentualnie bardziej prawdopodobne jest, że może to być problem czysto Apple.

- Apple próbuje chronić żywotność baterii tutaj artykuł od Apple:

- Tę funkcję można wyłączyć: Ustawienia - Bateria - Stan baterii - Optimized Charging (i wyłączyć to zoptymalizowane ładowanie).

 Po prostu z naszego punktu widzenia jest to bardziej "bug" Apple,  niż power banku EMOS

.
Pojemność baterii każdego dobrej jakości powerbanku spełnia podane wartości, ale ze względu na fakt, że powerbank musi dostosować zmagazynowaną energię do wyższego napięcia wyjściowego, a także ze względu na normalne straty spowodowane samym transferem energii, w rzeczywistości da ci około 2/3 podanej pojemności.